mimi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  30.11.03 23:41
mimi

:-[ ,ahojky vsichni,

poslední tyden me poboliva v podbrisku,obcas nejaka nevolnost,napeti v prsou nepocituju,ani jine priznaky,2 roky se s pritelem pokousime o mimco,ale marne,vime,ze v blizke dobe budeme muset podstoupit nejaka ta vysetreni,ale zatim to nechavame na prirode.Je fakt,ze jsem z toho zoufala.Chci se jen zeptat zda by mohlo jit o pripadne tehotenstvi,men­struaci jsem mela pred tydnem,normalni prubeh,jako vzdy.Ptam se jen,nez si koupim snad uz ani nevim kolikaty test, :o ,k ,muzete mi napsat jeste nejake priznaky tehotenstvi,i mene obvykle??? Dekuju za radu,vsem snazilkam hodne stesticka!!!!!Dik E­va.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  30.11.03 23:51
mimi

30.11. 2003 v 23:41, Anonymní napsal(a):

poslední tyden me poboliva v podbrisku,obcas nejaka nevolnost,napeti v prsou nepocituju,ani jine priznaky,2 roky se s pritelem pokousime o mimco,ale marne,vime,ze v blizke dobe budeme muset podstoupit nejaka ta vysetreni,ale zatim to nechavame na prirode.Je fakt,ze jsem z toho zoufala.Chci se jen zeptat zda by mohlo jit o pripadne tehotenstvi,men­struaci jsem mela pred tydnem,normalni prubeh,jako vzdy.Ptam se jen,nez si koupim snad uz ani nevim kolikaty test, :o ,k ,muzete mi napsat jeste nejake priznaky tehotenstvi,i mene obvykle??? Dekuju za radu,vsem snazilkam hodne stesticka!!!!!Dik E­va.

"":[mailto:ev­ca1.@seznam.cz>ev­ca1.@seznam.cz]

Anonymni  30.11.03 23:55
mimi

30.11. 2003 v 23:41, Anonymní napsal(a):

"":[mailto:ev­ca1.@seznam.cz>ev­ca1.@seznam.cz]

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Konec zpocených prsů, slibuje nový kousek prádla obdařeným ženám

Nový kousek dámského prádla Ta-ta towel vyvolává velkou diskusi. Zatímco ženy... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama