Povolené bylinky v I. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 24.11.03 18:19

Ahoj holky, s manželem se snažíme o miminko už několik měsíců ,ale bez úspěchu.(o jedno mimi jsme přišli ve 20.týdnu).Všechny moje „kamarádky“ jsou buď těhotné nebo mají miminko a já pořád nic.Moc už mě to trápí,pořád brečím,nejsem na tom psychicky vůbec dobře.Chtěla bych pít nějaké čaje na posílení nervů,ale bojím se toho,že kdyby se zadařilo,tak abych miminku neublížila.Nevíte některá,které bylinky se mohou bez obav požívat v I. trimestru těhotenství a pomáhají na nervy.Popřípadě nějaký volně prodejný lék.Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

Pucka
Nováček 2 příspěvky 24.11.03 19:40

Mila Valentine,

musis cerpat silu sama ze sebe, verim, ze ji mas spoustu, jenom si to uvedomit. Ver mi, ze zadna bylinka ani leky Ti nepomuzou, pokud nezacnes verit sama sobe. Abych ale jenom bohapuste neteoretizovala - k pocitu zklidneni a pohody urcite pomuze medunka. Mam spise informaci, ktere bylinky urcite NE (v tehotenstvi jsem navstilila seminar aromaterapie a bylinarstvi, org. Bylinarstvi a korenarstvi u Sv. Jana, Pardubice) - aloe, andlika, anyz, arnika, bedrnik, bazalka, benedikt, cernobyl, guarana, horec, chinin, jehlice, jestrabina, kokoska, kostival, kozinec, kozlik, leknin, lekorice, lnice, macka, mata, materidouska, medvedice, pelynek, plosticnik, podbel, prutrznik, puskvorec, rmen, rosnatka, rebricek, rimbaba, senna, salvej, vachta, vlastovicnik, yzop, zemedym, …

Moc Te zdravim a preji hodne stesti.

Lucie + Maxim (6 mes.)

Katcha
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 25.11.03 12:49

Ahoj Valentine,

kromě té meduňky ještě pomáhá na nervy třezalka. Lucie o ní nepsala tak snad se smí i v těhotenství. Přeju co nejdříve ten nejúčinnější „lék“ na Tvé trápení! :-)

Katka

Ilka
Povídálka 14 příspěvků 06.01.04 13:07

Vím, že odpovídám celkem pozdě, ale narazila jsem na tento příspěvek teprve teď.

Mně doktor doporučil bylinky na upravení cyklu a podpoře při otěhotnění tyto: hluchavka, měsíček, kontryhel a řebříček. Dělám si z nich čaj a piju ho 2× denně.

Snad je to tak správně, ale myslím, že pokud tomu věřím, tak to má účinek dvojnásobný.

Ilona

Katcha
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 06.01.04 13:31

Ahoj Valentine, už se Ti daří lépe? Pokud to ještě není úplně v pořádku, vzpoměla jsem si na jeden volně prodejný homeopatický lék. Jmenuje se Sedativ, je to od firmy Boiron (snad to píšu správně) a smí se používat i v těhotenství a při kojení. Myslím, že ta firma má i www stránky a v lékárně by taky určitě poradili.

Katka

evelina
Kecalka 406 příspěvků 06.01.04 14:17

Také chci přispět s mou troškou . Jak píše Ilka, tak tyto bylinky se dají koupit v prodejnách HERBA. Je to speciálně namíchaná směs podle staré receptury, obsahuje více bylinek, než píše Ilka a je opravdu dobrý na podporu otěhotnění a celkové vyčištění spodku. Já ho pila 3 x denně šálek spařených bylinek a teplý. Nemohla jsem otěhotnět 6-7 měsíců přidala jsem ještě kys.listovou a vitamín E, nevim co tomu přispělo, ale jsem v 7-8 tt. Přeji ti hodně štěstí, vyzkoušej, určitě se brzy zadaří. :-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama