Miminko a vlasy

Anonymní
9.10.20 22:50

Miminko a vlasy

Dobrý večer, tak prosím potřebuju znát vaše zkušenosti. Mám dcerku skoro rok a pořád bez vlasů čti pro všechny kluk :zed:. No a teď mě zajímá kdy vaším holčičkam narostli. Navíc já jsem pochcana Sláma rovná a můj muž je černovlásy vlnitý. První dcera měla vlasy hned a má blond rovné. V roce už mela culicky. Takže asi po mě má. Takže ta mladší bude po chlapovi asi :think:.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6448
9.10.20 22:54

Syn se narodil uz s tmavymi vlasy, v 5 mesicich ho kamaradka musela ostrihat a pote chodil kazdych par mesicu na strihani. Postupne mel vlasy svetlejsi, tak na stredni blond..Dcera dlouho zadne vlasy nemela, az tak kolem 1,5 roku, 2 roky. Strihat sla az snad nekdy ve 3 letech.. Vlasy mela vzdy hodne svetle a i ted v 11 letech je dost svetla. To se ale muze zmenit.

Příspěvek upraven 09.10.20 v 22:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13598
9.10.20 22:55

Já tmavá bruneta a kudrnata, chlap blond a rovné. Dcera vlasy od narození, blond a hodne kudrnaté.
Dcera rok a 3/4 a ma na hlavě tohle.

Příspěvek upraven 09.10.20 v 23:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
9.10.20 22:59

Dcera, kdyz ji byl rok. Ted ji budou dva, na culiky to jeste neni, ale sponku uz by mit mohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18839
9.10.20 23:01

Mam syna, ted mu bude 17 měsíců a ma na hlave taky prd :D kazdy dite holt neni hned vlasate :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51076
9.10.20 23:03

Já mám plešaté obě děti, tak kolem dvou let bych byla schopná říct, že mají nějaké vlasy. První stříhání až ve školce. Starší už je školní a jo, slabší cop už z toho zapletu, ale asi nikdy nebude mít hustou hřívu. Barevně mají děti vlasy po mně, hustotou po tatínkovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.10.20 23:15

Chodila jsem se synem na cvičení pro děti ve věku 2-3r a byla tam holčička, která měla rozcepyrene jemné vlásky asi 1-2cm dlouhé. Takže i tohle může být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
10.10.20 00:19

Dcera má teď za chvíli dva roky. Na culíky to fakt není, spíš jí to roste na Jágra v 90tkach :lol: poslední půl rok sleduju, že se více zahušťují. Ale já to neřeším, je to holka, já to vím a ostatní mě nezajímají. Dokonce nemá ani náušnice, takže záměna s chlapcem je klidně možná, do růžové ji fakt neoblekám. Jinak já i manžel máme husté vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
10.10.20 00:39

Syn byl poprvé ostříhán ve 3 letech, protože mu těch 5 chlupů už lezlo do očí. Skoro do 2,5 tam neměl vpodstate nic, pár chlupů. Až teď se rozrostly, po 3 roce. Má to po mě, cca od 3 let mám husté vlnité pěkné vlasy. Ale cca do 2 jsem byla holohlava :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
10.10.20 01:46
@lachtanice86 píše:
Já tmavá bruneta a kudrnata, chlap blond a rovné. Dcera vlasy od narození, blond a hodne kudrnaté.
Dcera rok a 3/4 a ma na hlavě tohle.Příspěvek upraven 09.10.20 v 23:27

Teda jestli to není foto panenky, tak to má krásné vlásky :kytka: jak je udržujte? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27605
10.10.20 04:19
@lachtanice86 píše:
Dcera rok a 3/4 a ma na hlavě tohle.Příspěvek upraven 09.10.20 v 23:27

Tak to jsou vlasy teda 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
10.10.20 07:20

Me se moc libi takova celenka s masli. Mely ji na vitani obcanku vsechny holcicky bez vlasu. Neresila bych to. Stejne se s tim neda nic delat. Alespon mate min prace s cesanim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29444
10.10.20 09:20

Ještě jí vlásky narostou ;)
Moje děti mají předpoklad kvalitního porostu. Tchánovi je 75, má vlasy kvalitní, hustý, nevypadaly mu ani po chemoterapii :hug: Manžel má vlasy husté, tmavé, vlnité. Já měla jako roční dítě vlnky po ramena.
Holčičky v roce měli pět světlých chlupů :mrgreen: My jsme oba tmavovlasí :think:
Dneska má mladší dcera vlnité hnědé vlasy po lopatky, starší světle hnědé vlasy do půl pasu. Syn je skoro plešatý mimino a kdovípokom blonďák 8o :mrgreen:
Mimochodem holky měli od 4 měsíců náušnice, převážně holčičí barvy a vzory, stejně byly pro okolí kluk. A když se narodil syn, tak se všichni ptají, kolik je třetí holčičce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
10.10.20 12:35

@lachtanice86 boží vlasy :srdce: Můžu se zeptat kdy se jí začaly kroutit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13598
10.10.20 13:08

@roba18 @Russet @Fairushka diky holky, kroutit se ji začaly vlastně hned jak začaly růst. Ted cim jsou delší, tim jsou víc kudrnaté. Panenka to není, fakt :mrgreen: a péče je celkem fuška. Češu jen za mokra a i tak je to řev a boj. Hodně se jí to cuchá. Ale má dětský šampon na kudrnaté vlasy.
Moje mamka mi říkala, že jsem je taky měla takové, ale ztmavly a špatnou péči už mám spíš jen vlnky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama