Miminko KP, císařský řez

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monyszek
Kecalka 106 příspěvků 18.01.17 21:03
Miminko KP, císařský řez

Ahoj,
V 36tt bylo mimčo hlavičkou, v 37tt mi dr řekl, že se otočilo a je nožičkami..+ že je velký, a že se uvidí, jestli se do další kontroly (která je zítra) otočí..A že to asi vypadá na císaře…Slyšela jsem, že císař se dělá 38tt-39tt, nemám s tím žádnou zkušenost, tak se ptám, jestli by to bylo tak rychlý, že by se domluvil termín a třeba o víkendu nastoupit do porodnice? (Normálně mám termín 5.2.2017, v neděli začínám 39tt)

Reakce:

Katerina308
Kecalka 486 příspěvků 42 inzerátů 18.01.17 21:21

Mě dělali císaře 40+2. Syn byl také KP. Čekali jestli nezačnu sama rodit. Naštěstí ne. Protože rodit KP bych nechtěla, když už vím jaké je to rodit dítě v normální poloze.
Jinak teď u druhého těhotenství mi chtěli plánovat císař někdy mezi 38 a 39tt

Membina
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 18.01.17 21:24

Záleželo by na porodnici a jak se dohodnete tam, ja jsem se s Dr dohodla na termínu a císaře mi dělal ve 38+ myslím 5 nebo 6 tt ted si dnem nejsem jistá, ale 38 tt to byl určitě :) přeji hodně štěstí :kytka:

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 18.01.17 21:25

Ano, v 38tt mi naplánovali tmmrín císaře na 39 + něco. Nakonec jsem ser rozrodila sama, tak prostě udělali císaře akutního. Takže ano, může to být tak rychlé. Jen by se před tím mělo absolvovat předoperační u obvodního a asi i pohovor s anesteziologem. Já to teda ani jednou nestihla, ale být to tak má

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 18.01.17 21:31

Ja byla 38plus3 :))

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 18.01.17 21:37

Ja mela nastup v pondeli, v utery cisar a to bylo 39+2,u nas v porodnici se cisar o vikendu nedela, jinak me dr rekl ze se dela v 39+0 coz prave vychazelo na nedeli, predoperacni vysetreni u obvodaka, v to pondeli pohovor s anesteziologem, datum cisare jsem vedela tyden dopredu

Sleepy.Monkey
Kecalka 276 příspěvků 18.01.17 22:16

Hodně to záleží na porodnici jak se domluvíš. Mě ho chtěli dělat den před termínem porodu..

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 18.01.17 22:47

Ja 38+5 kp

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 19.01.17 13:57

Plánovanéh císaře jsem teda neměla (ikdyž to tak nakonec dopadlo), ale já přenášela a chodila jsem na kontroly 3× týdně a jednou takhle v úterý mi řekli tak přidtě ve středu na vyvolávačku. Tak jsem si řekla ještě jo dobrý tak už to aspoň bude a až venku mi došlo, že je to vlastně hned druhý den a musim letět balit :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >