Miminko pláče při močení

Anonymní
14.5.21 22:45

Miminko pláče při močení

Holky máme skoro tři měsíce a posledních pár dní mi přijde, že se prcek hrozně vzteka, těsně před tím, než se pocura. V noci nebo při kojení, když se pocura, tak nevidím žádné špatné grimasy nebo tak. Čůrá normálně, jako vždy, žádná změna barvy na plence nebo něco takového. Nevidím na něm ani žádné známky nachlazení. Vsugerovavam si to nebo se to může dít třeba kvůli pocinajicinu problémů s mocakem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1111
14.5.21 23:37

Hlídej teplotu. Dcera měla zánět ledvin, před tím ji trápila zvýšená teplota z předchozího nachlazení. Mylně jsme si s mudr myslely, že ty teploty jsou z růstu zoubků. Organismus byl po nějaké době tak vyčerpaný, že to odnesly ty ledviny. Doktor mi říkal, že u zánětu ledvin (nevím jak močový měchýř) je typickým příznakem snížení množství moči a zvýšená teplota. Pokud se chceš zbavit nejistoty, nech v pondělí vyšetřit moč na bílkoviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
14.5.21 23:44

Teplota nemusí nic říct. Buď bych počkala do pondělí a šla k doktorovi, nebo jela klidně do nemocnice.
Je lepší to podchytit dřív, dokud to nedojde až k ledvinám.
Zánět močáku je kolikrát horší bolest než třeba angína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
14.5.21 23:56

Maly to obcas dela v noci, ze se k ranu vzbudi a krouti se, tak ho rozbalim a on se pocura. Vadi mu obcas v noci curat do plnejsi plenky :nevim: jinak mu nic neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
15.5.21 00:36
@Asiina píše:
Teplota nemusí nic říct. Buď bych počkala do pondělí a šla k doktorovi, nebo jela klidně do nemocnice.
Je lepší to podchytit dřív, dokud to nedojde až k ledvinám.
Zánět močáku je kolikrát horší bolest než třeba angína.

Nas v nemocnici vůbec nevyšetřili. A to tam dcera 3mesice předem ležela se zánětem ledvin. Poslali máš dolů na pohotovost. A na pohotovosti nám řekli, že by to bylo na hospitalizaci. Ale že má nízké CRP, tak že to vydrží do pondělí k našim dětské by DR. :pocitac: :zed: hlavně, ať jste zdravi :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
16.5.21 12:21

Ja mam zkusenost u syna s bolenim briska u curani, uz byl vetsi, jeste nemluvil, ale bylo videt, ze neco neni v poradku. Procetla jsem si vsechno mozne a sedelo mi to na zanet mocovych cest. Pan doktor mi to nakonec odsouhlasil. A dostali jsme myslim atb. Od te doby uz syn znovu problem nemel. Ja bych s miminkem urcite dala na svuj pocit. Zanety mocovych cest jsou hodne neprijemne, bohuzel mam osobni zkusenosti a deti si jeste neumi rict o pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat