Miminko se nechce mazlit?

930
15.11.19 15:12

Miminko se nechce mazlit?

Ahoj, mam takovou otazku, mozna uplne blbou, ale je to me prvni dite, tak nevim :lol: Mazli se s vami vase miminka? Mam dceru, jsou ji tri mesice a mam pocit, ze se vubec nechce nechat pomazlit. Je na to jeste mala? Kdyz si treba lehnu a vezmu si ji briskem na sebe, tak se hned odtahuje a kouka kde co lita nebo se zacne vztekat.. Na ruce taky moc nevydrzi, porad se krouti. Kdyt ji dam pusinku, tak obcas zacne fnukat.. :nevim: Je mozne, ze se to jeste zmeni? Na tohle jsem se moc tesila a ono nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13948
15.11.19 15:15

Asi není moc kontaktní no. Moje dítě je zas nejspokojenejsi když je na mě nalepené, pusinkuju a hladim ho, někdy bych brala trochu min toho mazlení, protože zas chce být celý den na rukou a jak ho chvíli odložím je zle :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1440
15.11.19 15:15
@klenott píše:
Ahoj, mam takovou otazku, mozna uplne blbou, ale je to me prvni dite, tak nevim :lol: Mazli se s vami vase miminka? Mam dceru, jsou ji tri mesice a mam pocit, ze se vubec nechce nechat pomazlit. Je na to jeste mala? Kdyz si treba lehnu a vezmu si ji briskem na sebe, tak se hned odtahuje a kouka kde co lita nebo se zacne vztekat.. Na ruce taky moc nevydrzi, porad se krouti. Kdyt ji dam pusinku, tak obcas zacne fnukat.. :nevim: Je mozne, ze se to jeste zmeni? Na tohle jsem se moc tesila a ono nic..

Ještě se to klidně může změnit. Moje princezna taky nechtěla a teď se jí nemůžu zabavit celý den na mě nikto jí nesmí vzít a já se těším až začne chodit protože už to je fakt psycho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5081
15.11.19 15:19

@klenott Může to přejít syn byl taky nekontaktní stačily mu 2-3 hodiny v šátku a víc nepotřeboval. Teď mu jsou 4 a mazlí se rád. Kamarádky dcerce ta nekontaktnost zůstala, ale ona je asperger, tam je to způsobeno trochu něčím jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5670
15.11.19 15:24

Tohle dělal můj syn taky ;) ale nosit se chtěl a nesmím se nikam vzdálit. Teď od devátého měsíce nastala změna a mazlí se rád. Sám mi přijde dát pusinku a pomazlit se :srdce: podle mě oni když jsou takto malý tak to ještě nechápou, že to mazlení můžou oplatit a že je to příjemné. Syn třeba nikdy neusnul u mě na břiše. Nechce se mnou spát ani v posteli, potřebuje svůj osobní prostor už od narození :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 15:25

Má první dcera nebyla mazlivá, nesnášela být u nás v posteli, potřebovala svůj prostor. Před 2.rokem se mazlit začala. Teď jí budou 3, je hodně kontaktní, ale jen když má náladu. Druhá dcera je mazlivá od narození. Bude jí 1,5 roku a mazlí se i se sousedkou a návštěvami :grin: :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1104
15.11.19 15:35
@Janakatabara píše:
Má první dcera nebyla mazlivá, nesnášela být u nás v posteli, potřebovala svůj prostor. Před 2.rokem se mazlit začala. Teď jí budou 3, je hodně kontaktní, ale jen když má náladu. Druhá dcera je mazlivá od narození. Bude jí 1,5 roku a mazlí se i se sousedkou a návštěvami :grin: :grin: :grin:

U nas naprosto stejne! Prvni mazliva az od 2let, druha mazliva od narozeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
15.11.19 17:05

Naše malá se taky nechtěla takhle malinká moc chovat a teď 2,5r je to úplnej mazel a nejlepší by bylo kdyby ji tatínek pořád nosil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama