Miminkovsky second hand

131
3.9.05 21:02

Miminkovsky second hand

Prosim, doporucte mi nejaky super second hand /ne internetovy/ pro miminka v Praze 4 nebo Praha zapad, kde se daji za rozumnou cenu oblecky koupit.

Mela bych jeste jeden dotaz - jakou mate zkusenost s nakupovanim oblecku pres internetove bazarky? Jak vypadaji ve skutecnosti oblecky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21
3.9.05 21:30

Lucys, já znám na Kamýku bazar Dráček (jeden obchůdek mají v Pšenčíkově ul. a druhý u hotelu Vila Vojta) Je to bazárek, kde berou do komise a já tam nakoupila spoustu pěkných věciček.
Já mám velmi dobrou zkušenost s nakupováním oblečků na Mimibazaru www.mimibazar.cz
není to klasický bazar, ale je to server, kde oblečky nabízejí přímo maminky. Nakupuju tam hodně a většinou jsou oblečky moc pěkné. Dvakrát se mi stalo, že jsem nebyla spokojená, ale s tím člověk musí trochu počítat. Dřív jsem ještě nakupovala na www.brumla.cz ale chce to vychytat čas, kdy vkládají nové zboží, aby byl výběr.
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
3.9.05 23:01

Diky moc - musim tam vyrazit - za par tydnu se nam narodi mimco a ja byla v domneni, ze uz mam vsechno. Vcera jsem se probirala obleckama a zjistila jsem , ze toho mam sice spoustu nakoupeneho, ale v ruznych velikostech - v nejmensi velikosti temer nic. Hlavne mi chybi jakykoliv overall nebo pyzamko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
3.9.05 23:09

Ahojky,

taktéž doporučuji www.mimibazar.cz - byla jsem pokaždé naprosto spokojená.

Mimochodem: i já teď budu prodávat výbavičku (především značkové overálky), ale většinou jsou v barvičkách na holčičku…

Krásný večer!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
3.9.05 23:19

Divala jsem se na vami doporucenou stranku mimibazar a mela bych dotaz -
oblecky posilaji primo maminy, ktere inzeruji? Jen premyslim, ze bych si musela od dotycne osoby nechat poslat vic veci, abych kvuli postovnemu nezaplatila za 1 overall x penez navic. Jaky je presny princip?
Mozna hloupa otazka, ale nikdy jsem takhle nenakupovala. Dekuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
3.9.05 23:56

Ahoj holčiny.

Tak jsem taky poprvé zavítala do mimibazárku.Hned jsem si tam objednala zimní kombinézku vel.68 za necelé dvě stovky.Oproti tomu kolik to stojí normálně nebudu litovat ani poštovného za jednu kombinézu(nic víc mě v té fotogalerii nezajímalo-různé velikosti). Příště třeba narazím na galérku kde toho objednám rovnou víc.Teď už jdu ale spát.
Přeji příjemné nakupování.

MartinaK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
4.9.05 09:59

Ahoj,
uz jsem objednavala z www.brumla.cz, na email mi chodi vzdy upozorneni, ze byly vlozeny nove vecicky. chce to hned objednat, protoze pozdeji jsou uz prebrane. s kvalitou jsem moc spokojena.

Marka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
4.9.05 10:59

...

Ahojky,

taky objednávám přes www.mimibazar.cz a jsem prozatím naprosto spokojená ! :)
Veškeré oblečení je naprosto super ! :wink:

Jen asi jediná věc… podle mne se tam moc nevyplatí kupovat čepičky a punčocháče/ponožky, protože ty se dají v obchodech pořídit nové za stejnou a někdy i lepší cenu :roll:

Nevím jak vy, ale já jsem v normálním kamenném second handu úplně ztracená a navíc mi to tam „nevoní“ :?
Tady mi oblečení vždycky přišlo v úplně super stavu a navíc krásně vyprané a voňavé… :D

Tak hodně štěstí při nákupech!

Peťula + Pavlík

http://tickers.TickerFactory.com/…f4c1/age.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
4.9.05 11:04

...

… a ještě k tomu objednávání …

Já většinou objednávám, když se mi u dotyčné osůbky líbí vícero věcí, anebo když je to fakt dobrá cena :-)

Ty holky to většinou posílají jako doporučený dopis (když se zatím jedná o maličké věci), takže poštovné není moc velká položka (cca 30,– Kč podle váhy). Navíc, když se toho objedná víc, dávají třeba poštovné zdarma :wink:

Takže asi tak :lol:

Peťula + Pavlík

http://tickers.TickerFactory.com/…f4c1/age.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
4.9.05 11:57

To poštovné opravdu není nic hrozného.Mě ta zimní kombinéza na mimi vel.68 vyšla i s poštovným na 223Kč což je skvělá cena.Už se teším až to dorazí.

MartinaK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
4.9.05 13:24

Tak to je super - navstivim nejaky kamenny bazarek i internetovy a porovnam ceny - pres internet to je urcite pohodlnejsi a rychlejsi, tak to asi taky risknu.

Dekuji moc.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
4.9.05 17:45

Taky můžu doporučit www.kvitko.cz. Ceny trošku nižší než v brumlovi, vždy jsem 100% spokojená a mají tam spoustu overálků. Při platbě předem je poštovné za 35,– a vždy toho nakoupím vícero, navíc lze dělat rezervace a zboží doplňují každý den.
Ahoj. P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama