Minecraft kroužek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
3.11.17 11:16

Minecraft kroužek

Ahoj, chci se poradit můj druháček už dlouho touží po této hře. Nejsem vůbec fanda do PC her a vysedávání u PC a TV. Kousek od jeho školy mají kroužek minecraft v době když na mne čeká v družině. Doma moc nechci aby seděl u počítače raději ať je venku nebo si hraje, dost času nám zabere příprava do školy. Ale v této době na mě stejně čeka v družině kde ho to moc neba.Tak váhám zda přihlásit- může to být pro dítě i přínosné trénovat např představivost? nebo podobně? Já se v tom vůbec nevyznám připadá mi to jako blbooost co si myslíte?
děkují za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15530
3.11.17 11:19

Jisteze je to i přínos. Navíc zrovna minecraft. Nedávno tu o tom byla diskuze. Přihlásila bych bez váhání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19777
3.11.17 11:23

@tinkalinka Pokud je to organizovany kouzek, pak to bude pod dozorem.
Zakazovat detem vse kolem PC her (navic Minecraft povazuji za neskodny) je v dnesni dobe cesta k socialni izolaci. Bohuzel je doba jina nez za nas. Riziko teto hry vidim v tom, ze dite si pak preje i Lego Minecraft a to uz pak fakt leze do penez :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
3.11.17 11:30

Dcerka ač hraje Minecraft už dlouho, tak letos chtěla do kroužku Programování v Minecraftu a je spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
3.11.17 11:42

Tak zrovna Minecraft je jedna z těch lepších her, řekla bych i celkem sofistikovaných. Hrajeme to s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.11.17 13:11

Děkuji za reakce už jsem volala místo ještě mají tak nejspíše přihlásím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu