Reklama

Mirena klady a zápory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 22:53
Mirena klady a zapory

Dobry den, rada bych se poptala na Vase nazory na telisko Mirena. Jak je to se zavadenim a bolestivosti, naslednym ms krvacenim, chuti na sex apod. Diky predem za odpovedi :)

Reklama

Reakce:

Lejlinka88
Závislačka 2642 příspěvků 02.01.17 22:59

Hackuji se :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 23:05

Zavádění - doktor započal práci, bylo to nepříjemné, trochu to bolelo. Když se mi zdálo, že mám nejhorší za sebou, tak mi oznámil, že se teprve „jde na věc“ :D Ale dalo se to zvládnout, žádné drama to nebylo. Po zavedení jsem vyrazila na nákup a málem to se mnou seklo - ale to píšou i v příbaláku, že se to může stát. Večer už dobrý.

Krvácení/špinení trvalo určitě tak 4 měsíce, byla jsem z toho rozladěná. Pak to přestalo a od té doby už tři roky ani ťuk

Pár týdnů/měsíců se mi zhoršila nálada, vztek, výbušnost. Jenže jsem taky byla po porodu a hormony blbly už po prvním dítěti. Takže jedno s druhým.

Trochu jsem přibrala, to je fakt, váha se pak už dál nehla.

Někdy bolesti podbřišku - řekla bych od cyklu.

Při sexu nám nevadí. Vlákna jdou prsty zkontrolovat, ale nepíchají. Jsou obtočené kolem čípku.

Už mě nic nenapadá.

Jana :kytka:

Susanna
Generální žvanilka 21833 příspěvků 02.01.17 23:07

Mám ji zavedenou více než 3 roky. Zavedení bylo v pohodě, pouze ten den jsem cítila mírné bolesti v podbřišku, MS nemám vůbec (první cca 2 měsíce jsem asi 2× po 3 dnech lehce špinila), chuť na sex je dobrá - stejná jako bez Mireny (porovnávám s pilulkami, které jsem brala před těhotenstvím- to byl děs). Za mě super, určitě do ní půjdu znovu.

Jírovka
Kecalka 356 příspěvků 16 inzerátů 02.01.17 23:08

Dobrý večer, Mirenu mám 2 roky. Zavedli mi ji 8 týdnu po 2 porodu, hrozně jsem se bála- bylo hotovo během minutky, cítila jsem mírnou bolest jako když už vite, že dostanete měsíčky. Po zavedení jsem asi týden spinila, cca půl roku jsem pak neměla měsíčky vůbec- do 13m jsem kojila. Teď slabe krvacim pravidelně za 28dni, občas zaspinim mimo, ale není to ani na vložku. Chuť na sex v pohode- na rozdíl od antikoncepce, s tou mě trápila suchost. O Mirene vůbec nevím. Navíc nemám tak často migrény. Ani po ni nepribiram na vaze:)) Jediné co mě trápí je trochu akné- to s antikoncepci jsem měla obličej jako panenka. Jana

Lilinka 89
Kecalka 125 příspěvků 02.01.17 23:10

Mám ji od září. První dva měsíce děs běs, neustále jsem krvácela nebo špinila. Díky tomu jsem byla nevrlá já i manžel pochopitelně. Už jsem přemýšlela, že půjde. Přesně po dvou měsících, ze dne na den krvácení ustalo a od té doby pohoda největší :P Chuť na sex veliká, nemusím na nic myslet, je to takové spontánní :srdce: MS sice mám ale slaboučkou a hlavně bez bolesti. Zavedení jsem vůbec necítila, ale byla jsem cca dva měsíce po porodu :nevim:. Když to shrnu, tak za mně ano. Ze začátku než sedla, tak hrůza ale od té doby mám klid, a ještě na dlouho. Jo a strašně mi zlepšuje pleť, dost jsem trpěla na akné, a teď mám obličej jak miminko :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 06:49

A co křečových žíly. Nezhoršily se někomu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 07:54

Holky diky moc za odpovedi. Me to ceka v patek kvuli neskutecnemu krvaceni pri ms. Tak pujdu s lepsi naladou :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama