Mízní uzliny

136
8.4.17 20:27

Mizni uzliny

Ahoj holky snad mi tu někdo poradí :) Je to cca jeden rok kdy jsem si na levé straně objevila na krku jakoby pod dolní čelisti dvě boule. V tu chvíli jsem byla zděšena a hned mi myšlenkou proběhlo slůvko nádor???Došla jsem si k obvodní doktorce což mi vzala krev…krevni obraz v pořádku byla jsem vyslaná na orl a tam mi vlastně nic neřekli jen ze mam zvětšené mizni uzliny dali mi prášky a tim to pro ně haslo. Samozřejmě prášky nezabraly. Tak jsem byla asi před měsícem na sono a opět jsem se nic nedozvěděla. Jen ze boule jsou do jednoho cm a nic neobvyklého nevidi. Ale na otázku proč jsou zvětšené mi nikdo nedokázal vysvětlit. Prý se to ukazuje po angyne, chřipce…ale já několik let sem nic neměla… v naší rodině se rakovina objevila a mám strach co Když?? Kdyby se.to zvetsovalo mam přijít? A není to uz pozdě?? :( pořád si to ohmatavam jak prastena uz jsem s toho na prášky…poradite co s tim popřípadě na koho se obrátit? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.4.17 21:11

@ivisek87 brala ti krev i na toxoplasmozu? Jinak ano, uzliny bývají zvětšené při různých nemocech, někdy tak i zůstanou, já mám třeba po toxe jednu zvětšenou už pořád, nebolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
8.4.17 21:14

Mám taky jednu pod čelistí, už rok…Toxoplasmozu mam lehce pozitivní. Uzliny se mi dělají docela často, bolestivý, ale zmizí, jen tahle jedna ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
8.4.17 21:26

Na toxo mi brali asi tři roky zpět to se.mi zas objevili takové nepatrné boulicky za uchem a výsledek pozitivní myslite ze se.mi budou objevovat pořád boule Když mám toxoplazmozu? I když se.mi hodnota o polovinu snížila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama