Mladík nakopl čivavu, musela být utracena

2237
19.8.11 06:35

Mladík nakopl čivavu

holky, co tomu říkáte, měla jsem večer slzy v očích - http://www.mediafax.cz/…l-maleho-psa , nevím jaká by byla moje reakce na místě činu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7213
19.8.11 07:10

ja to videla ve vcerejsich zpravach a spadla mi celist,nechapu co se honilo v tu chvili v hlave toho kluka,ze ho to napadlo :zed: :zed: :zed:

nechapu,jeste ze jsem nebyla na miste majitelky :cert: :cert: :cert:

co z takoveho kluka vyroste,kdyz uz kona takove ciny,no radej nevedet,nikdy ho nepotkat :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
19.8.11 07:22

odkaz mi nějak nejde… :think:
ale i jen z nadpisu - ono je to těžké, dokud tatínci budou učit své pětileté syny píchat psy přes plot klackem do žeber, tak se pak o pár let později jejich úcta ke zvířatům neobjeví :zed: :zed:
To se totiž stalo mě - jela jsem domů a z autobusu viděla jak u naší brány stojí chlap s klukem. Tak jsem si myslela, že si prohlíží ovečky - nám takhle pořád někdo stojí u plotu a kouká, protože ve velkém městě je to rarita :wink:
A když jsem přicházela domů, tak sem si všimla, že mladíček má v ruce nějakou haluz a přes bránu provokuje našeho psa tak, že do ní klackem šťouchal 8-o 8-o a když sem se tatínka zeptala, jestli si připadá normální, tak na mě koukal jak zjara a že jako o co mi de!!! :evil:
jako měl štěstí, že ta naše bobina to bere jako hru, protože kluk už byl nakloněnej tak, že měl ruku za vratama a stačilo málo, pes by se ohnal a průser by byl na světě - a po mě by pak chtěli, abych tu „krvelačnou bestii“ nechala utratit… :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
19.8.11 07:31

Já si ten odkaz radši ani nepustila, pokaždé když něco takového čtu nebo vidím v televizi - a že je toho dost! - tak je mi z toho ještě celý den do breku, pořád někde píšou jak někdo utýral psa nebo kočku, nějaké hnusné zápasy či co, „útulky“, minule byl článek, jak někdo střílel brokovnicí jelenům do zadku, aby umírali pomalu bolestí.. No v životě tohle nepochopím!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
19.8.11 07:55
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
19.8.11 08:06

Před pár lety byl případ, kdy paní nechala myslím že shi tzu před krámem, nějaký mladý kluk ho odnesl a někde opodál surově mučil, pejsek samozřejmě nepřežil…
Chlapa našli, usvědčili a hrozila mu nějaká pokuta :zed: …

Strašně to mnou otřáslo, asi jako každýho normálního člověka, a co je ten člověk schopnej udělat a páchat dál je každýmu jasný, ale dostal pokutu…

K případu čivavy…nevím, co bych na místě udělala, asi bych v afektu mohla udělat průšvih

• Nahlásit
  • Citovat
budulinek2011
19.8.11 08:10

Ahoj, tak ja to viděla. A udělat to předemnou, tak bych ho pěkně spráskala zmetka jednoho! Nejhorši na to tom je, ze se to bere jen jako poškozovaní cizi věci!! Kdyby ty zviřatka uměli mluvit tak by se k nim tak nikdo nechoval. Ale oni neřeknou: Au, to boli. Štve mě to. Taky je to živej tvor. Stejně jako my. nejsou o nic meně než my!

• Nahlásit
  • Citovat
7213
19.8.11 08:17

jojo,bohuzel brano jako vec,ne jako zivy tvor…nechapu :zed:

ale jaky trest pro takovyho „zmetka“?do basy nemuze,na pastak maly :-( nechapu co se odehralo v takove male hlavicce,ze tohle mohl udelat :zed: :zed: :zed:

bude to brano jako klukovina,ale kdyby radsi vypustil nekomu dusi na kole,nez toto :roll: by se tomu clovek mozna zasmal,ale tohle je k placi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
19.8.11 08:22

to je napřesdržku teda…by mě zajímalo, kolik „mladíkovi“ bylo let :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7213
19.8.11 08:23

ja mam za to ,ze nejak 12let,en?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
budulinek2011
19.8.11 08:24

Já měla kdysi totiž taky čivavičku. A kdyby ji někdo udělal to co ten zmetek, tak se neznám. Už by se nikdy žadnyho psa nedotkl…:-(

• Nahlásit
  • Citovat
budulinek2011
19.8.11 08:24

14 letej

• Nahlásit
  • Citovat
12160
19.8.11 08:26

No holky, je to hnusné, co ten mlaďoch udělal, ale v těch zprávách ta majitelka čivavy neměla tu druhou na vodítku… :think:

Je taky docela možné, že i ta „nakopnutá“ na vodítku v době incidentu nebyla. O tom ani zmínka… :think:
Majitelka sice řekla, že ji nakopl bez příčiny, ale co když to tak úplně pravda taky nebyla? Co když ta čivava na toho kluka štěkala? Většinou platí, že čím je plemeno menší, tím je „agresivnější“ ve smyslu:.. štěkám a zastraším hlasem, když nemůžu tělem (trochu nadsázka).

Tím samozřejmě nechci toho hajzlíka omlouvat, ale ne všechno, čím nás média krmí nemusí být taky pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
19.8.11 08:28

nojo, kdyby byli rodiče co proto, tak by aspoň doma dostal pořádnej vylágoš (nebo by byl vychovanej tak, že by to neudělal?)…ale jestli je to takovej hajzlík, tak ho možná za to doma ještě pochválej :roll:

jako klukovinu může udělat kde kdo, my našeho psa taky dost „týraly“ když sme byly malý holky, co si od nás chudáček občas musel vytrpět, když sme si s ním hrály, ale takováhle čistá prvoplánová surovost, to mi hlava nebere… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
19.8.11 08:31
radúna píše:
No holky, je to hnusné, co ten mlaďoch udělal, ale v těch zprávách ta majitelka čivavy neměla tu druhou na vodítku… :think:

Je taky docela možné, že i ta „nakopnutá“ na vodítku v době incidentu nebyla. O tom ani zmínka… :think:
Majitelka sice řekla, že ji nakopl bez příčiny, ale co když to tak úplně pravda taky nebyla? Co když ta čivava na toho kluka štěkala? Většinou platí, že čím je plemeno menší, tím je „agresivnější“ ve smyslu:.. štěkám a zastraším hlasem, když nemůžu tělem (trochu nadsázka).

Tím samozřejmě nechci toho hajzlíka omlouvat, ale ne všechno, čím nás média krmí nemusí být taky pravda.

tak samozřejmě, i takové případy jsou, bůhví, co „bába“ s tím psem kde dělala a jestli nebyla bobinka neposlušný hovádko…pravda však je, že malá hysterická čivava se dá s klidem obejít, není nutné ji takhle extrémně nakopnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama