Měly jste některá mléčnou cystu, když jste kojily?

Anonymní
16.11.19 18:52

Mléčná cysta,rady, tipy

Maminky mely jste nektera mléčnou cystu když jste kojily? Je mozne se ji zbavit? Kojím 4 měsíce. A už druhý měsíc me to trápí. Byla jsem před měsícem u paní doktorky, ta mi část odsala a řekla, že dle potřeby se man opět objednat, rikala, ze mala je mala a bylo by dobře kojení udržet co nejdyl. naučila jsem se s tím kojit, někdy to jde hůř, ale jde to. Znovu jsem byla včera a ovšem nevím proc me daly sestry k jiné doktorce i přes prosbu jiné doktorky. Ta ovšem řekla, že nechápe proc to odsavat a ze ať přestanu z prsa okamzite kojit. Kojit jsem nepřestala, ruzne jsem konzultovala a bylo mi doporučeno spíše kojit. Zazila jste nektera také něco takového? :roll:
Budu ráda za jakoukoliv radu. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

161
16.11.19 19:53
@Anonymní píše:
Maminky mely jste nektera mléčnou cystu když jste kojily? Je mozne se ji zbavit? Kojím 4 měsíce. A už druhý měsíc me to trápí. Byla jsem před měsícem u paní doktorky, ta mi část odsala a řekla, že dle potřeby se man opět objednat, rikala, ze mala je mala a bylo by dobře kojení udržet co nejdyl. naučila jsem se s tím kojit, někdy to jde hůř, ale jde to. Znovu jsem byla včera a ovšem nevím proc me daly sestry k jiné doktorce i přes prosbu jiné doktorky. Ta ovšem řekla, že nechápe proc to odsavat a ze ať přestanu z prsa okamzite kojit. Kojit jsem nepřestala, ruzne jsem konzultovala a bylo mi doporučeno spíše kojit. Zazila jste nektera také něco takového? :roll:
Budu ráda za jakoukoliv radu. Děkuji

Ahoj, mě se udělala poměrně velká zhruba po 2-3mesicnim kojení, dr mě poslal na sono, protože měl strach z rakoviny, tak zjistili, ze jde o žlázu, oddálí mliko a od te doby se nezvetsovala. Komiks jsem další 3roky (2 děti), teď někojim, ale bulku tam mam porad. Na chirurgii říkali, ze by ji odstranili, až přestanu kojit, ale mě se do toho nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 21:14

@kaja555
Musím říct, že to mám ted takove skarede, ale doufám, ze to časem trosku splaskne. Po kojení chladím, ale moc nevím jestli to ma smysl. Mé se to taky stalo právě ve dvou měsících. Ted mela malá 4,tohle odsátí už asi bylo navíc, akorať to zhoršilo. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama