Mobilheim a trvalé bydliště

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mariamaa
Nováček 2 příspěvky 19.07.19 19:39
Mobiheim a trvalé bydliště

Zdravím, přemýšlím jak bydlet ve svém, ale aby mě to nezrujnovalo a tak sem vymyslela.. Asi blbost kdoví, ale četla jsem, že tak hodně lidí bydlí :D. Koupit si mobilheim, takový ten moderní celoroční na bydlení a taky pozemek někde na zahrádkách :lol: :lol:, který jsou za nižší cenu a bydlet tam. Včera jsem šla na procházku se psem okolo právě těchto zahrad a slyšela jsem, že jedni salámisti tak bydlí, ale vůbec nevím jak to maj s trvalým bydlištěm. Smí se to??? :nevim: :lol:
Diky za odpovědi, hledám levný bydlení, ale nechci být v pronájmu :mrgreen:

Reakce:
janickaIII
Závislačka 4422 příspěvků 19.07.19 19:42

@Mariamaa maji tp na radnici asi? Nejlevnejsi bydleni budes mit nekde v chatce a tu si postupne prestavovat. :nevim:

DanielaMakova
Kecalka 129 příspěvků 19.07.19 19:44

Ne, TP není. Navíc musí splnit x podmínek, aby tp bylo možné, včetně kvalifikované firmy…

jahuhudka
Extra třída :D 14742 příspěvků 19.07.19 19:52

Tp na urade nebo jsou i placene. Na dopisy datovku a bydlet muzes i v lese :nevim:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 19.07.19 20:09

Nechápu tu averzi vůči nájmu. A pak jít do mobilheimu.

Monchichik
Echt Kelišová 9358 příspěvků 19.07.19 20:15

Moderní celoroční mobilhome se pohybuje tak od 800 tisíc výš…

Bábrdl
Generální žvanilka 24453 příspěvků 19.07.19 20:18
@Mariamaa píše:
Zdravím, přemýšlím jak bydlet ve svém, ale aby mě to nezrujnovalo a tak sem vymyslela.. Asi blbost kdoví, ale četla jsem, že tak hodně lidí bydlí :D. Koupit si mobilheim, takový ten moderní celoroční na bydlení a taky pozemek někde na zahrádkách :lol: :lol:, který jsou za nižší cenu a bydlet tam. Včera jsem šla na procházku se psem okolo právě těchto zahrad a slyšela jsem, že jedni salámisti tak bydlí, ale vůbec nevím jak to maj s trvalým bydlištěm. Smí se to??? :nevim: :lol:
Diky za odpovědi, hledám levný bydlení, ale nechci být v pronájmu :mrgreen:

Mno, v mobilheimech bydí většina chudiny v USA.
Jenže…

Potřebuješ na něj stavební povolení, to málokdo ví. https://www.mobilni-domy-prodej.cz/…-to-tedy-je/

Musíš najít takové místo, kde se můžeš připojit na vodu a elektriku a takový pozemek bude něco stát.

I když to dokážeš, tak musíš počítat s tím, že izolace v mobilheimu je složitá. V zimě zima, v létě vedro.

Ale jo, jinak to jde. Znám lidi, mají mobilheim teda jako chatu nebo na víkend.

Uživatel je onlineLucie_Sx
Závislačka 3999 příspěvků 19.07.19 20:41

Zahrádkářskou kolonii moc neuvažuj, tam by to mohl být problém. Až budeš hledat pozemek, dívej se do územního plánu, abys ho tam vůbec mohla dát. Pokud by to byla oblast pro bydlení (levný pidi pozemek třeba 200 metrů), tak ti to normálně mohou zkolaudovat jako pevnou stavbu s TP.
A samozřemě není mobilheim jako mobilheim. To na fotce se bude chovat nejspíš jako normální dřevostavba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 22:34

@jahuhudka bydlím v lese.Mame schránu a tp tady máme taky. Takže to jde i jednoduseji

Váš příspěvek
Reklama