Bydlení Mochov - Praha východ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Avlina
Nováček 3 příspěvky 19.10.18 20:35
Mochov - Praha vychod (bydleni)

Hezky vecer,

premyslime nad stehovanim do Mochova, blizko Celakovic.

Neni nekdo z okoli nebo primo z Mochova, kdo by rekl, jak se tam bydli? Neni tam moc ukrajincu v sezonne?

Jak celkove na vas obec pusobi?
Moc dekuji!

Reakce:

frey08
Stálice 89 příspěvků 19.10.18 21:41

Ahojky. Tak ja nejsem z Mochova ale kousek od tamtud. A zda se mi to tam fajn. Super restaurace a hotel Bouczek,tak nejak obstojny kramek,hospudka. Byla tam i posta. Ale ta nevim jestli stale funguje. Za me pohoda ????. Ty ukrajinci nevim. Myslim ze je tam ubytovna. Projizdim tam kazdy den,nezda se mi ze by jich tam bylo nejak extra moc ????????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 21:55

@Avlina
ahojda.bydlela jsem tam a nikdy vic.ale ja jsem puvodne z Phy a duvody byly i jine,nez misto.za me Celakovice ano,Mochov ne.je to dira mezi vypadovkou a polem a pokud nejste povahove podobni,jako rodili,tak tam neni moc sance na bohaty spolecensky zivot.a,narozdil od Celak.,ani prochazky atp.,neni kam.nicmene,jak jsem psala,zavisi hl. na vasi povaze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 21:56

@Avlina
p.s. ukrajinci ano,ale ti jsou,v podsta­te,domaci.zato Rumunu hafo a to je des.a stavi tam novou ubytovnu.

Avlina
Nováček 3 příspěvky 21.10.18 14:54

Moc dekuji za nazory. Premyslela jsem hodne, ale nakonec budeme hledat dal a tedy spise Celakovice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >