Opravdu dobré lepidlo na koberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakika
Neúnavná pisatelka 15006 příspěvků 19.10.18 09:54
Opravdu dobré lepidlo na koberec

Zdravím všechny a zároveň prosím o tip na opravdu silné lepidlo na koberec. Koberec potřebujeme nalepit za zkosený strop a neradi bychom, aby se po krátkém čase začal odlepovat. Koberec je lehoučký (300g/m2) ze 100% polypropylen. Ale i tak nechceme riskovat, že se to bude postupně loupat. Kdo se vyzná, nebo má nějakou zkušenost, prosím radu.
Děkuji všem :kytka:

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 19.10.18 11:11

Já bych volila klasický chemopren

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 19.10.18 11:44

Ahoj.

Otec je podlahář a poslední dobou nedá dopustit na lepidlo Mamut. :)

Kakika
Neúnavná pisatelka 15006 příspěvků 19.10.18 13:59

@Aduš8 I ten mě napadl, dá se koupit snad i ve větším…

@tininas To manžel také rád používá Mamuta tak nějak všude. V menším měřítku si to umím představit, ale my budeme lepit nějakých 60 m2 :think: To by byla asi už dost velká spotřeba. No, možná by stálo za to to spočítat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >