Modelína PlayFoam

120
14.7.10 07:55

Modelína PlayFoam

Ahoj, máte někdo tuto modelínu vyzkoušenou? Plánuji ji koupit 3 leté dceři,ale zatím jsem ji u nikoho neměla možnost vidět nebo vyzkoušet.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2769
14.7.10 08:10

Valentine -ahojky…já jsi ze stejného důvodu koupile své dceři…po vybalení modrých bublinek jsem byla rozčarovaná :cert: …modelína se lepí a rozpadává na ty drobné kuličky…uděláš kuličku to jde pak ji rozmáčkneš a ona se rozdrobí…při válení kuličky se drolí…prostě se od sebe odělují ty malé kuličky a padají všude…během chvilky jsem měla modro všude…mám tuto sadu ve skříni a lituji vyhozených 500 korun :evil:

radši modelínu Play-Doh-ta je OK
http://www.aaobchudek.cz/katalog.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
14.7.10 08:26

já to taky koupila, naštěstí jen na zkoušku maličké balení… kuličky byly všude, hlavně na fuseklích…
a jo a ta věc lepí i po vyprání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
14.7.10 08:34

Holky díky. Ještěže se dá takhle zeptat.Play-Doh známe a budeme teda radši pokračovat s ní :-) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
14.7.10 17:26

no teda,tak to jsem celkem v soku.Ja to doma mam,jeste zabalene,pani v hrackarstvi me UJISTOVALA jak je to super,nelepi,zustava cela atd. :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marta.Marta
10.11.10 17:55

Ahoj, tak to mi ji máme už od loňských vánoc a děti si s ní hrají a docela často. Akorát toho menšího baví míchat kuličky do sebe. Ae nerozpadá se ani nelepí.
Bylo továnoční balení Playfoam :-D .

• Nahlásit
  • Citovat
Localuck
17.3.11 21:33

Doporučuji kupovat originál což je PlayFoam, ne levná kopie Wiky

• Nahlásit
  • Citovat
Taz
630
30.4.11 09:11

My máme originál Playfoam - dílničku, a za nás rozhodně ne! Lepí se, pokud něco postavíme, za chvíli se to rozpadá..... Kuličky všude..... :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
16.2.15 13:29

Modelína Play Foam

Také jsme zakoupili a bohužel naletěli. Modelína lepí neskutečným způsobem, kuličky lepí na rukou, dopadne-li kousek na vlněný svetr nebo koberec, obalí se chloupky. Synovi se zapletly kuličky do svetru, zapletly se i do vlásků. Není možné to z toho dostat! Za nás: Ptákovina s velkým „P“ a vyhozené peníze k tomu! Není nad to, vyrobit si doma za třetinu ceny bio domácí plastelínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
14.3.15 15:55

Playfoam modelína

Ahoj, my ji máme doma, je pro děti od 3 do 10 let, na youtube jsou i videa, takže tam můžeš podívat, jak se modelína chová, když si s ní někdo hraje, jinak my soukromé video teda nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama