Rody, Giffy nebo Sally?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 12.07.10 21:26
Skakaci zviratko k 1m narozeninam

Prosim o radu! Porad vaham ktere z techto skakacich zviratek - konik Rody, zirafa Giffy nebo lachtan Sally poridit pro naseho prdolu k 1m narozeninam. A je vubec vhodne pro takoveho prcka? Uzije si to uz ted nebo s koupi radeji jeste pockat? Jake mate zkusenosti? Premyslim i o houpaci podlozce, ale ta je jen k zirafe a konikovi, lachtan ji nema, pokud jsem to dobre pochopila. Nebo se mylim? A jaky je v techto zviratkach rozdil. Podle fotky se mi nejvic libi ten lachtan, Rody a Giffy se mi zdai takove osklive. Tak nevim jestli se na houpacku vykaslat…Mate nekdo toho lachtana? Diky za jakekoliv info.

Reakce:
aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 14.07.10 11:56

Máme Rodyho, dostala ho Lucka k prvním narozeninám. Do dvou let využila i tu houpací podložku. Daník hopsá taky od roka, podložku jsme ani nevytáhli. Je to jedna z našich nej hraček :-) Lachtana neporadím, ale asi to bude stejné, je-li to stejná firma.

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 14.07.10 13:13

ahoj diky za odpoved,
jj, je to stejna znacka, ale kazde to zvire je trochu jine. Maji jine usi, lachtan treba nema zadni nohy, coz zase muze menit stabilitu a tak. Proto se zajimam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >