Reklama

Rody, Giffy nebo Sally?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 12.07.10 21:26
Skakaci zviratko k 1m narozeninam

Prosim o radu! Porad vaham ktere z techto skakacich zviratek - konik Rody, zirafa Giffy nebo lachtan Sally poridit pro naseho prdolu k 1m narozeninam. A je vubec vhodne pro takoveho prcka? Uzije si to uz ted nebo s koupi radeji jeste pockat? Jake mate zkusenosti? Premyslim i o houpaci podlozce, ale ta je jen k zirafe a konikovi, lachtan ji nema, pokud jsem to dobre pochopila. Nebo se mylim? A jaky je v techto zviratkach rozdil. Podle fotky se mi nejvic libi ten lachtan, Rody a Giffy se mi zdai takove osklive. Tak nevim jestli se na houpacku vykaslat…Mate nekdo toho lachtana? Diky za jakekoliv info.

Reklama

Reakce:

aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 14.07.10 11:56

Máme Rodyho, dostala ho Lucka k prvním narozeninám. Do dvou let využila i tu houpací podložku. Daník hopsá taky od roka, podložku jsme ani nevytáhli. Je to jedna z našich nej hraček :-) Lachtana neporadím, ale asi to bude stejné, je-li to stejná firma.

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 14.07.10 13:13

ahoj diky za odpoved,
jj, je to stejna znacka, ale kazde to zvire je trochu jine. Maji jine usi, lachtan treba nema zadni nohy, coz zase muze menit stabilitu a tak. Proto se zajimam.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >