Modeling 13 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex230
Nováček 6 příspěvků 16.05.18 19:18
Modeling 13 let

Ahojky, moje dcera 13 let chce na modeling a myslim ze na to ma i propozice… az na vysku meri 158cm ale podle vsech doktoru a pribuznych. Máte nějaké zkušenosti nebo rady?

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 43245 příspěvků 16.05.18 19:27

@Alex230 chybi Ti tam asi cast vety…

Russet
Echt Kelišová 9507 příspěvků 16.05.18 19:28

Propozice asi nee, myslela jsi asi dispozice. Na modeling je malá :nevim: Třeba ještě povyroste. Ať se jde zeptat do nějaké agentury, možná by mohla fotit třeba módu do časopisů nebo tak :nevim:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.05.18 19:31

Me je 27 a merim 158cm :mrgreen:,urcite se jeste vytahne, ale fotit do casopisu jak pise @Russet by asi mohla chce to obehnout asi agetury a zjistit jestli pro ne bude zajimava nebo tak neco.

Alex230
Nováček 6 příspěvků 16.05.18 19:42

Pardon ma tam byt ze by mela vyrust podle doktoru a pribuznych

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 16.05.18 19:45

Modelky dělají i lidi s tělesným postižením. Upřímně? Já bych byla zlá a do toho světa vychrtlin, pojídání vatových tamponků, neustálé rivality bych jí nepustila.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 16.05.18 19:47

Osobně bych se snažila dceři najít jiné koníčky než někde vystavovat svoje tělo. :nevim:

zrcadlo
Kelišová 6504 příspěvků 16.05.18 19:52

Já bych ji nechala ještě dva roky snít. Vím, že se to dnes všechno posouvá, ale fakt si myslím, že to zranitelné období 13-15let by neměla být vystavená tomu, že někdo bude slintat nad jejíma nohama. Já prostě těm lolitkám nefandím, pokud to opravdu bude chtít dělat, makala bych na jazycích a dala termín, kdy jsem ochotná s ní někam zajít (u mě by to bylo později).

sediza
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 16.05.18 20:43

Ve třinácti je to fakt brzo. Resp. tenhle věk mi přijde takový citlivý. Počkala bych asi do patnácti..

princessiaa
Nováček 1 příspěvek 01.06.18 20:02

Pokud to opravdu chce doporučila bych zajít do nějaké prestižní agentury (Elite Prague, Ely management, Czechoslovak models…) Když se jim bude líbit pohlídají si ji a pozvou si ji pak třeba v 15ti (to tak většinou agentury berou). Ale je hodně důležité aby vyrostla (alespoň 173cm) a taky si lídala míry (pas kolem 60cm, boky do 95) :) Hlavně bych modeling neodsuzovala, pokud jste v dobré agentuře nikdy se vám nestane, že budete fotit s úchylnými fotografy ani nic podobného.

Lewisa
Stálice 94 příspěvků 01.06.18 22:52

Taky bych do toho nešla, ale abych nebyla zlá matka, pokusila bych se zjistit, proč to vlastně chce. Chce se líbit, být hezká, slavná? Pak bych ji dala třeba na kurz tance. Chce rychle vydělat peníze? Pak ať se zaměří na vzdělání.
Mně se svět modelingu protivný, nečetla jsem jedinou reportáž, že by holky měly spolu třeba kamarádský vztah tak jako kolikrát ve sportu, tanci… jen samé mindráky a stres, že jednou bude nemocná a pak jí řeknou, že už nemusí chodit…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama