Modeling 13 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex230
Nováček 6 příspěvků 16.05.18 19:18
Modeling 13 let

Ahojky, moje dcera 13 let chce na modeling a myslim ze na to ma i propozice… az na vysku meri 158cm ale podle vsech doktoru a pribuznych. Máte nějaké zkušenosti nebo rady?

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 40855 příspěvků 16.05.18 19:27

@Alex230 chybi Ti tam asi cast vety…

Russet
Kelišová 6774 příspěvků 16.05.18 19:28

Propozice asi nee, myslela jsi asi dispozice. Na modeling je malá :nevim: Třeba ještě povyroste. Ať se jde zeptat do nějaké agentury, možná by mohla fotit třeba módu do časopisů nebo tak :nevim:

Kikulele
Kecalka 498 příspěvků 16.05.18 19:31

Me je 27 a merim 158cm :mrgreen:,urcite se jeste vytahne, ale fotit do casopisu jak pise @Russet by asi mohla chce to obehnout asi agetury a zjistit jestli pro ne bude zajimava nebo tak neco.

Alex230
Nováček 6 příspěvků 16.05.18 19:42

Pardon ma tam byt ze by mela vyrust podle doktoru a pribuznych

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22744 příspěvků 2 inzeráty 16.05.18 19:45

Modelky dělají i lidi s tělesným postižením. Upřímně? Já bych byla zlá a do toho světa vychrtlin, pojídání vatových tamponků, neustálé rivality bych jí nepustila.

Paola21
Závislačka 3217 příspěvků 16.05.18 19:47

Osobně bych se snažila dceři najít jiné koníčky než někde vystavovat svoje tělo. :nevim:

zrcadlo
Kelišová 6318 příspěvků 16.05.18 19:52

Já bych ji nechala ještě dva roky snít. Vím, že se to dnes všechno posouvá, ale fakt si myslím, že to zranitelné období 13-15let by neměla být vystavená tomu, že někdo bude slintat nad jejíma nohama. Já prostě těm lolitkám nefandím, pokud to opravdu bude chtít dělat, makala bych na jazycích a dala termín, kdy jsem ochotná s ní někam zajít (u mě by to bylo později).

sediza
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 16.05.18 20:43

Ve třinácti je to fakt brzo. Resp. tenhle věk mi přijde takový citlivý. Počkala bych asi do patnácti..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama