Modeling a malá výška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
otazkabezodpovedi
Nováček 9 příspěvků 03.09.19 18:00
Modeling a malá výška

Dobrý den, mám takový dotaz. Na jaře jsem se účastnila menší městské soutěže Miss, kde jsem skončila jako 2. Vícemiss a Miss Sympatie 2019. Jako jeden z dárků byla poukázka na 3měsíční kurz modelingu, pod vedením Lucky Dudíkové. Přemýšlela jsem nad tím a nakonec jsem to zkusila. Už mám po a dost mě to chytlo. Focení je fajn, ale já mám radši to chození, pózy a orientaci na pódiu. Je mi 14 a půl let. Největší problém je s mou výškou, která mi moc nenadělila. Měřím pouhých 159 cm. Samozřejmě s podpatky nemám žádný problém a chodím na nich celkem slušně. :D Myslíte, že má vůbec cenu se tomu ještě věnovat? Ráda bych.. ale se svou výškou nic nenadělám. Jinak míry dobré. :palec: Někdo nějaké zkušenosti?

(Ráda bych zkusila štěstí i na Dívce roku 2020 - soutěž pro dívky 13-15 let. Tam moc nehledí na výšku a váhu. Je to spíš o sympatii a představení holek.) Tak uvidím

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
karkarka
Závislačka 4272 příspěvků 03.09.19 18:19

@otazkabezodpovedi na modelku nemáš šanci. Maximálně nějaké focení.

Kriss Tina
Extra třída :D 12146 příspěvků 03.09.19 18:21

Jakože dělat modelku na mole to asi nemáš s takovou výškou šanci, ale třeba na focení do časopisu atak, tam je šance větší, přecejenom na fotce výšku nikdo nevidí :nevim:

juliettee
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 03.09.19 18:24

Taky to vidím spíš jen na nějaké focení.

otazkabezodpovedi
Nováček 9 příspěvků 03.09.19 18:27

A nějaké obyčejné menší příležitostní přehlídky? :nevim: Neříkám nějaké czechoslovakia models a takhle… to vůbec :D achjo. Výška je zlo :oops:

milktea
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 03.09.19 18:47

@otazkabezodpovedi nevzdávej to :) třeba tě focení chytne nebo se najde něco, kde se uplatníš i se svojí výškou :palec: neupínala bych se na výšku.

lachtanice86
Echt Kelišová 8955 příspěvků 03.09.19 18:48

Bez šance

Monchichik
Echt Kelišová 9584 příspěvků 03.09.19 18:54

S touhle výškou fakt asi ne…nemůžou tam přeci být samé vysoké a ty mezi nimi :lol:…modelky mají nejnižší limit 175 cm, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 19:01

Taky mě odmítli kvůli výšce, 162cm..

zrcadlo
Echt Kelišová 7671 příspěvků 03.09.19 19:03

Podívej se na Hříšný tanec na scény, kdy spolu tancují všichni tři - Penny stojí za Baby a učí ji kroky. Nohy Jennifer Grey (Baby) vypadají vedle Penny jako docela silné, přitom ona byla štíhlounká, ale prostě neměla ty nekonečně dlouhé modelkovské nohy.
Ty jsi Baby, správná modelka je Penny, je mi líto.
Měla jsem kdysi (už je to teda přes 20 let) spolužačku, která měla 165cm a chtěla zkusit fotomodeling, nafotila i pár reklam, ale nechytala se ani např. do katalogů oblečení apod., protože např. kalhoty dávali automaticky na focení v prodloužených délkách, saka apod. taky. Prostě jí to oblečení nesedělo a nikdo se s tím nechtěl obtěžovat, když mohl mít holky se „standardizovanými mírami“.

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 03.09.19 19:08
@otazkabezodpovedi píše:
Dobrý den, mám takový dotaz. Na jaře jsem se účastnila menší městské soutěže Miss, kde jsem skončila jako 2. Vícemiss a Miss Sympatie 2019. Jako jeden z dárků byla poukázka na 3měsíční kurz modelingu, pod vedením Lucky Dudíkové. Přemýšlela jsem nad tím a nakonec jsem to zkusila. Už mám po a dost mě to chytlo. Focení je fajn, ale já mám radši to chození, pózy a orientaci na pódiu. Je mi 14 a půl let. Největší problém je s mou výškou, která mi moc nenadělila. Měřím pouhých 159 cm. Samozřejmě s podpatky nemám žádný problém a chodím na nich celkem slušně. :D Myslíte, že má vůbec cenu se tomu ještě věnovat? Ráda bych.. ale se svou výškou nic nenadělám. Jinak míry dobré. :palec: Někdo nějaké zkušenosti?(Ráda bych zkusila štěstí i na Dívce roku 2020 - soutěž pro dívky 13-15 let. Tam moc nehledí na výšku a váhu. Je to spíš o sympatii a představení holek.) Tak uvidím

Pryc od kompu a hlavne se neptej tady ani nikoho jineho kolem… Popracuj na sebeduvere a svem snu. ;) Kolika slavnym rekli „ty nikdy nedokazes tohle ci ono…“? (Doporucuji knizku Kena Robinsona The Element, ta je cela o tom). Kdyz muze delat modelku divka s DS, proc ne malinka? Aspon budes necim jina. Hodne stesti, ja verim, ze roznodne MUZES :srdce: :hug:

mamoch
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 03.09.19 19:11

Třeba ještě vyrosteš, pokud ne, tak šanci nemáš…

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 03.09.19 19:11
Lisdoonvarna
Kecalka 174 příspěvků 03.09.19 19:15

Proc by nemohly jit prehlidky? Treba moda pro sady Petite pro zeny mensiho vzrustu? :think: nevim, nevyznam se v tom, ale vim ze Petite verze obleceni existuji

Kaci89
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 03.09.19 20:16

Je ti 14,tteba jeste vyrostes, coz si myslim, ze jo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama