Individuální plán na SŠ - čtvrťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 10:06
Individuální plán na SŠ - čtvrťák

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat, jestli je možné mít individuální studijní plán kvůli úzkostně depresivní poruše? Teď mám nastoupit znovu do čtvrťáku, protože loňský rok jsem byla přes půl roku nemocná. A jak to vlastně funguje? Nic o tom nevím a za prvé, bojim se chodit do školy a za druhé, když mě tenhle stav vezme, jsem ráda, že sotva ležím. Budu ráda za všechny rady a tipy :hug:

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16222 příspěvků 30.08.19 10:10

Domluv se s ředitelkou

SAJ
Závislačka 4216 příspěvků 30.08.19 10:39

Zažila jsem u několika studentů a na rovinu říkám, že z nich žádný nedostudoval. Radila bych jiná řešení, byť méně pohodlná a bolestivější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:01
@SAJ píše:
Zažila jsem u několika studentů a na rovinu říkám, že z nich žádný nedostudoval. Radila bych jiná řešení, byť méně pohodlná a bolestivější.

Já vím, ale já to prostě musím zvládnout, chci maturitu, jen prostě s tímhle stavem denní docházku asi nezvládnu

SAJ
Závislačka 4216 příspěvků 30.08.19 12:21
@Anonymní píše:
Já vím, ale já to prostě musím zvládnout, chci maturitu, jen prostě s tímhle stavem denní docházku asi nezvládnu

Jo, chápu. Já jen konstatuji, jak to dopadá v praxi. Držím palce, abys byla tou výjimkou, ale víš jak…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:40
@SAJ píše:
Jo, chápu. Já jen konstatuji, jak to dopadá v praxi. Držím palce, abys byla tou výjimkou, ale víš jak…

Moc děkuju, já bych i ráda chodila, ale prostě… Je to těžký, nikdy nevím, co mi v tý palici zrovna přepne… :zed:

vokishka
Neúnavná pisatelka 15597 příspěvků 30.08.19 17:48
@SAJ píše:

obě dcery měly a obě dostudovaly. Maturita jedničky a dvojky.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15597 příspěvků 30.08.19 17:50

Dá se to, dcery měly. Měly v podmínkách, že se budou účastnit výuky podle momentálního zdravotního stavu. Pak tam měly, kolik musí napsat testů, kolik zkoušení atd.

marťáánek
Stálice 66 příspěvků 30.08.19 19:02

Spolužačka mého syna měla 2 roky individuální plán na 8 letém gymplu po meningitidě, byla na tom zdravotně fakt špatně, celou dobu studia měla vyznamenání a odmaturovala se samýma jedničkami a od října jde na VŠ, takže když je vůle, tak to fakt jde zvládnout. :lol:

Váš příspěvek
Reklama