Modré spáry v koupelně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.11.21 03:13

Modré spáry v koupelně

Ahoj holky, jsem tu nová, tak snad se neptám na něco, co se tu už probíralo. no, i když….tohle se podle mě ještě nikomu nestalo.

Včera jsem aktivně myla sprchový kout. Kdysi mi někdo poradil, že dlaždičky a spáry se krásně umyjí pomocí WC čističe, tak jsem konala. Je pravda, že je všechno hezky čisté, nicméně ve spárách mi zůstala modrá barva od čističe a s tou nehnu.

EDIT: zkoušela jsem sodu s octem a nic. Váhám nad savem.

Děkuji za vaše rady!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
963
1.11.21 06:09

Savo určitě zkusit můžeš však to se v koupelně běžně používá…ale jestli to tu modrou z té sparovacky vyzere to nevím…spíš bych se bála tě sody s octem..přecejen by to tu spárovacku mohlo rozezrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1443
1.11.21 06:30

My měli v koupelně špinavé spáry po malování, nešlo to umýt. Přejela jsem to prostě novou tenkou vrstvou spárovací hmoty a bylo :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3015
1.11.21 07:02

Kup si barvu na spáry v obi, nebo silikonem… nevim z ceho je mate… je to takova vetsi fixa. Kup si barvu co potrebujes a predelej to. Barevným wc cisticem vzit spáry je supr napad :mrgreen: :lol: To je snad jasny, ze to tak dopadne… a na tohle bacha, je v tom sajrajt a pak se spáry muzou jako bonus jeste zacit drolit atd, kdybys to brala casteji. Tahle rada mi prijde mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
1.11.21 07:17

@Lifehack518 ale WC čističe rozpouští a odstraňují i vodní kámen. Bál bych se toho, že kromě barvy, tak se ti ty spáry začnou drolit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1919
1.11.21 07:53

My nechali chvíli i sebe bydlet švagrovou, když neměla kam, a ta nám WC čističem rozpustila takový ten kryt na odpad ve sprcháči. :roll: Myslím y že můžeš být ráda, že to skončilo jen modrými spárami :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
1.11.21 08:22

Zainvestovala bych do parniho cistice, ten vycisti i tu modrou barvu a pote s nim muzes docela bez prace uklizet bez pouziti ruznych sajrajtu celou koupelnu. Pokud chces pouzit sodu s octem, nebo ocet samotny, tak tam je nutne vsechny spary poradne napustit vodou a ocet zredit(ty z obchodu na vareni uz maji cca5% koncentraci), jinak se opravdu spary a silikony znici. Ocet cisti nejlepe, nic jineho nepouzivam na vodni kamen WC a koupelny, krome toho ze pravidelne cistim parnim strojem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
1.11.21 09:28
@Zvonielka píše:
Zainvestovala bych do parniho cistice, ten vycisti i tu modrou barvu a pote s nim muzes docela bez prace uklizet bez pouziti ruznych sajrajtu celou koupelnu. Pokud chces pouzit sodu s octem, nebo ocet samotny, tak tam je nutne vsechny spary poradne napustit vodou a ocet zredit(ty z obchodu na vareni uz maji cca5% koncentraci), jinak se opravdu spary a silikony znici. Ocet cisti nejlepe, nic jineho nepouzivam na vodni kamen WC a koupelny, krome toho ze pravidelne cistim parnim strojem.

I 8% mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat