Mohl ji nechat udusit ;(

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 14:37

Mohl ji nechat udusit ;(

Maminky je mi hrozně.. Musím se někomu svěřit. Ráno jsem četla na internetu že se do jednoho roku nesmí s miminkem na hřbitov.. Řekla jsem si bohužel už se stalo když jsme byli na dušičky dát svíčky a kytice. A měla jsem v sobě obavy od rána co ale následovalo v půl 2 by mě nenapadlo ani ve snu. Měla jsem kontrolu u doktora. Manžel mě tam zavezl autem a čekali s dcerkou spolu než dojdu. Došla jsem za 45 min a když jsem si sedla vedle malé ve vajíčku dostala jsem málem infarkt. Měla kapucku od overalu na tvářičce a měla tam i spadlou čepičku. A točila hlavičkou. Hned jsem ji to sundala a otevřela všude dveře od auta.
Měla chuděrka úplně mokro pod nosíkem vypadalo to jako by jí tekla trochu rýma.
Díky bohu se nic nestalo ale je mi hrozně :( A co dělal ten…? Tatínek seděl vedle a pařil hru na mobilu prý neberečela tak nevěděl… Mobil sem mu vzala má bokem takový hrací. Je mi nanic ;(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7880
2.11.21 14:39

Pověru, že dítě do roku nesmí na hřbitov, slyším poprvé.

Jinak něco podobného se mi s dítětem stalo vícekrát. Nemyslím si, že by se mohla tak snadno udusit. To je vaše první dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27966
2.11.21 14:39

Co má společného, že máš manžela nezodpovědného s pověrou, že dítě nesmí do roku na hřbitov? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10849
2.11.21 14:40

Tak to oblečení si mohla „sundat“ chvíli předtím než jsi došla a rýmu má bez ohledu na tohle všechno. Nevim kde vidíš problém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19221
2.11.21 14:40

Prestan hystercit prosim te. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
2.11.21 14:42

Proč na tebe čekali venku v autě? O tom jsem neslyšela, že by mimino nemohlo na hřbitov. Vždyť se jí nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370

Také nemám pocit, že by se dítěti něco stalo a teda, sebrat mi někdo mobil, tak na něj budu koukat jak na de.ila.. Není mi pět, aby mi někdo bral telefon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752

Teda tu pověru slyším poprvé. Já jsem s dcerou chodila na hřbitov i 2× týdně na procházky za mým dědou, máme ho kousek. Hned jak se narodila a měla jsem příležitost šla jsem mu dceru “ukázat”. A vůbec jsem neřešila jestli má měsíc nebo 13 měsíců. Manžel ať si příště dává větší pozor. ;)

Příspěvek upraven 02.11.21 v 14:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11364
2.11.21 14:43

Máš doma holt dvě děti, tak budeš muset být víc ostražitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721

To s tím hřbitovem je pověra, na to se vykašli, naše děti byly na hřbitově ještě ještě břiše, pak do roka několikrát, a všechny zatím žijí :D a kapuce na tváři? No pokud ji neměla na nose i puse, tak je to jedno ne? Já jsem děti taky nebudila, když měly kapuci nebo čepici v očích a evidentně jim to nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Pověry jsou pověry a na hřbitov se s dětma i do jednoho roku běžně chodí, dokonce i na pohřby (naše dítě zažilo víc pohřbů než kolik je mu let) a z volně položené kapuci na tváři a spadlé čepičky se nikdo neudusil, nehysterči a spíš se zamysli nad tím, že manželovi zabavuješ věci - to jako vážně?

• Citovat
  • Nahlásit
2416
2.11.21 14:44
@Altavista píše:
Také nemám pocit, že by se dítěti něco stalo a teda, sebrat mi někdo mobil, tak na něj budu koukat jak na de.ila.. Není mi pět, aby mi někdo bral telefon.

Maminka musí „synáčka“ převychovat. Zakladatelko přestaň se chovat jako jeho matka. Ty jsi manželka nebo partnerka. A na zadek taky dostal?

Příspěvek upraven 02.11.21 v 14:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
2.11.21 14:46
@Anonymní píše:
Maminky je mi hrozně.. Musím se někomu svěřit. Ráno jsem četla na internetu že se do jednoho roku nesmí s miminkem na hřbitov.. Řekla jsem si bohužel už se stalo když jsme byli na dušičky dát svíčky a kytice. A měla jsem v sobě obavy od rána co ale následovalo v půl 2 by mě nenapadlo ani ve snu. Měla jsem kontrolu u doktora. Manžel mě tam zavezl autem a čekali s dcerkou spolu než dojdu. Došla jsem za 45 min a když jsem si sedla vedle malé ve vajíčku dostala jsem málem infarkt. Měla kapucku od overalu na tvářičce a měla tam i spadlou čepičku. A točila hlavičkou. Hned jsem ji to sundala a otevřela všude dveře od auta.
Měla chuděrka úplně mokro pod nosíkem vypadalo to jako by jí tekla trochu rýma.
Díky bohu se nic nestalo ale je mi hrozně :( A co dělal ten…? Tatínek seděl vedle a pařil hru na mobilu prý neberečela tak nevěděl… Mobil sem mu vzala má bokem takový hrací. Je mi nanic ;(

S tím hřbitovem je to kravina. Otec… hlupák, co myslí jen na sebe. Jak by se asi cítil on, kdyby měl na obličeji čepici a kapucu. oni to snad dělají schválně aby po nich nikdo nic nechtěl, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
2.11.21 14:46

Proč nesmi dítě na hřbitov? To je jen nějaká pověra co nemá souvislost s dalším děním. Otci bych vyhodila mobil z okna a sprdla ho, že nedává na dítě pozor. Oblečení dítěti priste v autě sundej, mohla být pod nosem i jen spocena, když na tebe čekají nějakou dobu a ma v autě na hlavě čepici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2542
2.11.21 14:49
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu