Mohla bych být těhotná?

Anonymni
2.2.09 14:56

Mohla bych být těhotná?

Ahoj všem,
moc prosím o Vaše názory, snažíme se o miminko už přez rok a tento cyklus jsem brala od 3. dne cyklu do 7. dne CLOSTILBEGYT. 13. den cyklu podle bazální teploty proběhla ovulace, doktorka mi našla 2 folikuly. Nyní jsem 12. den po ovulaci a včera a předevčírem jsem cítila docela znatelné píchání a pobolívání na pravém podbřišku a někdy se to přesunulo až na bok. Dneska už takové píchání zatím necítím. Dneska mi také docela stoupla bazální teplota, naměřila jsem 37,3, před tím 37,2 nebo 37. Dneska jsem to ale nevydržela a zkusila jsem těhotenský test a moc jsem byla zklamaná, že vyšel negativní. Chtěla jsem se zeptat, mohla bych být i přez to těhotná? Moc děkuji za Vaše názory. Žádné další jiné léky neberu, ani utrogestan.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27288
2.2.09 15:10

Mohla, podle teploty. I na test může být ještě brzy. Testuj zítra popř. ještě lépe pozítří a uvidíš. Taky záleží čím testuješ, dobrý jsou Mamatesty. Utrouš nevysazuj. Uvidíš, ještě je brzy, takže všechno je fakt tvrdej guessing 8) :lol:

Tak přeju ať je to těhotenství :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27288
2.2.09 15:11

Sorry Utrouš píšeš, že nebereš, ale to je jedno, prostě testuj později…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
2.2.09 16:00

Těhotná být můžeš, ale i nemusíš!
Nejlepší bude, když si zítra nebo pozítří uděláš ještě testík!!! Taky bych doporučila Mamatest!
Ale pokud chceš mít 100% jistotu tak si zajdi do laboratoře a nechej si udět rozbor krve!!! Jako samoplátce tě to výjde max na 200,– Kč!

Přeji hodně štěstíčka a popř. potvrzení těhu :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama