Mohla podle Vas proběhnout ovulace?

Anonymní
10.9.20 20:16

Mohla podle vas probehnout ovulace?

Ahoj holky, druhy mesic se snazim poctive zapisovat BT, ale moc tomu nerozumim
12 DC jsem byla na utz, dominantni folikul 18,34 mm, sliznice 7 mm, vse v poradku, za dva dny (v nedeli) mela probehnout ovulace. Dle teplot to ale zdaleka nevypada.. muze takto teploty ovlivnit zanet mocaku, ktery mam od utery? Diky za vase reakce..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Verča1340
10.9.20 20:24

Ahoj, já teda nejsem žádný expert na grafy, sama jedu teprve druhy cyklus, ale podle mne tam ovu vidím 8) Mas graf lepší než já, mě teplota lítá nahoru a dolu jako splašená přestože testuji kvalitním teoloměrem ve stejnou dobu než vstanu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
10.9.20 20:25

Moc to nevypadá. Ale jestli na ten močák bereš od bolesti třeba Ibalgin nebo Paralen, tak tyhle léky teplotu výrazně snižují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verča1340
10.9.20 20:26
:zed: :zed:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 21:32

@Pruhovaný_mýval
Dala jsem si Algifen a Rowatinex..🤷🏽‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
3419
10.9.20 22:46

Zakladatelko - podle grafu to opravdu nevypadá. Jestli mohly teplotu nějak ovlivnit léky, to ti neřeknu. Skok nahoru tam sice je, ale je bylo by potřeba aspoň tří teplot, které budou vyšší - což tam není. Píchala jsi ovitrelle nebo pregnyl? Víš, kdy ti cca chodí? Nebo máš s ovulací spíš problémy?

@Verča1340
Tvůj graf vůbec nechápu, to je co za aplikaci?

Holky, obě - nainstalujte si fertility friend - asi nejlepší aplikace pro měření bazální teploty. A prostudujte si stránky merenibt.xf.cz - ty jsou opravdu dobré, vše je dobře vysvětleno, mnoho příkladů, apod.

Ať se vám brzy zadaří!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 22:59

@Whitedog
Nic jsem si nepichala, mela jsem podezreni, zda ovulace opravdu probiha, proto jsem sla na vysetreni, hormonalni profil ok, doktor udelal utz a zcela jasne mi rekl, ze ovulace bude za dva dny.. muze se stat, ze ikdyz je dominantni folikul pres 18 mm, nakonec k ovulaci nedojde?
FF mam tez, ale pouzivam ted aplikaci Kindara, ke ktere je i primo teplomer- rano se zmeris a automaticky se ti to propise do aplikace, vc casu, za me lepsi jak ff👍🏼Jinak co se tech stranek tyce, ty mam proctene horem dolem.. spis ted pozoruji sebe a prijde mi, ze si to telo dela psi kusy..

• Citovat
  • Nahlásit
Verča1340
11.9.20 06:13

Děkuji :srdce: dnes jsem objevila první slabou čárku na testu tak doufam že už appku nebudu potřebovat, ale už jsem jedno chemické těhotenství měla tak uvidíme :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 10:29

@Verča1340
Veru, tak drzim moc pesti, at to dobre dopadne :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Verča1340
11.9.20 14:54

@Anonymní moc děkuji :kytka:

Zakladatelce přeji taky hodně štěstí :srdce: mne se osvědčilo se snažit každý den od 10. Dne cyklu až do 20. Ikdyž jsem z grafu moc nevyčetla, tak toto byla taková “Sázka na jistotu” :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 17:09

Ahojte, ráda bych také přispěla a poprosila o radu, zkušenost.
Cyklus mám 33-36 dní. Je možné, že mám ovulaci až 32 DC :( nevím, jestli jsem dřív ovulaci měla nebo ne… Tento měsíc jsem nestihla sledovat. Viz. foto. Děkuji za vaše příspěvky. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 17:10
@Anonymní píše:
Ahojte, ráda bych také přispěla a poprosila o radu, zkušenost.
Cyklus mám 33-36 dní. Je možné, že mám ovulaci až 32 DC :( nevím, jestli jsem dřív ovulaci měla nebo ne… Tento měsíc jsem nestihla sledovat. Viz. foto. Děkuji za vaše příspěvky. :roll:

Doplňuji, že TT je negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 15:43

Holky. Tak prikladam graf s teplotama, jak postupovaly dale.. podle me ovulce probehla az ten 21. den.. je mozny, ze 12. den sem mela folikul 18 mm a ovulace byla az o 9 dni pozdeji?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 19:30

.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama