Mohu být těhotná?

Anonymní
29.2.20 23:25

Mohu být těhotná? Prosím o názor...

Ahoj holky…potrebovala bych názor, jestli si myslíte, že je ještě nějaká šance :nevim: 18.2. Proběhla ovulace, den předtím byl styk…den na to přišlo lehké krvácení, za 3 dny přešlo. Od té doby mě stále bolí podbrisek a furt chodím na záchod. Dva dny zpátky mě začala bolet prsa a bradavky a mám vodnaty výtok. Dnes těhotenský test a byl úplně snehobily, opravdu ani naznak ducha. Myslíte, že je ještě nějaká naděje? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1458
29.2.20 23:28

Kdy to máš dostat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 23:30

@Karamillka 2. 3. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
825
29.2.20 23:30

Vynech informace o bolestech, výtoku, počtu styků a barvě očí tvé sestry a řekni, jestli máš pravidelné cykly a kdy termín MS…to je totiž jedna ze směrodatných informací :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 23:34

@Berry77 ty jo to je empatie :lol:… Cykly nepravidelně, ale MS očekávám někdy příští týden. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
1458
29.2.20 23:36
@Anonymní píše:
@Karamillka 2. 3. :zed:

Můžeš být těhotná. Já taky dělala test nedočkavě před očekávanou MS a nic a pak jsem byla. Počkej pár dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
825
29.2.20 23:40
@Anonymní píše:
@Berry77 ty jo to je empatie :lol:… Cykly nepravidelně, ale MS očekávám někdy příští týden. :oops:

Empaticka odpověď = určitě můžeš být těhotná i příznaky tomu napovídají :potlesk:
Normální odpověď = Testovat cca týden před MS nemá smysl a příznaky můžou být vsugerované, nebo PMS :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1845
1.3.20 13:03

Pokud máš MS teprve dostat, tak je zbytečné testovat. Počkej ještě pár dní a pak to zkus :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 07:17

Tak holky dnes meskam a včera večer duch, kterého jsem viděla bez nějakého nasvicovani a ráno ani ň… Snehobilo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
825
5.3.20 09:22

Ráno je směrodatnější, než večer. Ať ti to vyjde příště :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 09:40

Holky, dnes ráno mě probudila šílená bolest v krizi, dnes mám termín MS. Přijde Vám, že test sílí? Nedělám si žádné plane nadeje, abych nebyla zklamaná… Děkuji za odpovědi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
8.3.20 20:32

Mohu být těhotná při užíváni HA?

Dobrý den, už cca 3 roky užívám HA je pravda, že za poslední rok ne zcela pravidelně jak bych měla. Ani jednou i při chybné užívání se mi nestalo, že by mi vynechala úplně menstruace. Skoro celé dva týdny zpět jsem měla střevní potíže tudíž účinek HA je nižší. S přítelem jsme v období pauzy 2.3-8.3 spali a vždy se do mě udělal. Menstruace se ani tak nedostavila a zítra mám už brát zase HA. Chci se zeptat zda mohu být těhotná. Těhotenský test vyšel negativně ale je to strašně krátká doba 5 dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama