Mohu být těhotná? Prosím o radu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 20:20
Mohu být těhotná? Prosím o radu

Ahoj, za poslední 2 měsíce jsem brala troje antibiotika a do toho tedy samozřejmě beru antikoncepci. Antiko beru skoro rok. Mám přítele, se kterým jsem měla sex, ale jedině přerušovanou soulož. Samozřejmě nás do toho aspoň trochu chránila antikoncepce, i když nevím jestli chránila tak jak měla, troje atb. jsou záhul 8o no každopádně, vždy jsem měla pravidelnou ms, i naposledy jsem ji dostala tak jak jsem měla a probíhala uplně, jako má běžná ms. Skončila mi před 2 týdny a od té doby raději s přítelem používáme kondom, protože jsem třetí atb. dobrala včera. Myslíte si, že bych mohla u přes to otěhotnět? Jsme moc mladí, takže na mimi je ještě čas. Můj poslední TT byl udělán někdy v lednu a byl několikrát negativní. Předem díky :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bubla_Bučková
Kelišová 5884 příspěvků 01.03.19 20:22

Každý kdo má pohlavní styk může otěhotnět :mavam:

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 01.03.19 20:26
@Bubla_Bučková píše:
Každý kdo má pohlavní styk může otěhotnět :mavam:

Můj manžel prý ne :mrgreen: :lol:

Zakladatelko, teď vážně. Možné je vše, ale tipla bych, že pravděpodobně těhotná nejsi.

P4ja
Echt Kelišová 8584 příspěvků 01.03.19 21:07

Stát se může. Ale křišťálovou kouli nikdo nemá. Zkusila bych udělat test. Ten by ti měl říct jistě. ;)

Ono ta ATB to můžou rozházet. Proto se v příbalovém letáku píše, že je třeba se chránit navíc. Ale jestli vám přerušovaná soulož přijde dostatečná :nevim:

Sasanka jarní
Kecalka 385 příspěvků 02.03.19 20:41

Používáte kondom, tak proč bys měla otěhotnět.

luciie88
Kecalka 101 příspěvků 03.03.19 12:22

Kamarádka otěhotněla při braní antikoncepce v době, kdy zároveň brala ATB. Ale pokud používáte ještě kondom, který neselhal ani jednou, tak je šance na těhotenství mizivá.

P4ja
Echt Kelišová 8584 příspěvků 03.03.19 18:54
@Sasanka jarní píše:
Používáte kondom, tak proč bys měla otěhotnět.

Ale před tím ho nepoužívali a taky měla ATB.

Rosalinda Rose
Nováček 2 příspěvky 03.03.19 19:17
Prosim o radu.

Holky, můžu být těhotná, i když před týdnem mi vyšly výsledky hcg negativní? Teď bych byla cca začátek 3.tt. Jde o to, že mě furt vychází slabé pozitivní testy. Prosím o radu, zda i tak můžu být těhotná? Děkuji.

P4ja
Echt Kelišová 8584 příspěvků 03.03.19 20:27

@Rosalinda Rose Tak pokud ještě nedošla MS a testy jsou pozitivní, tak určitě můžeš. Zkus za 2-3 dny a uvidíš, jestli čárka bude. ;)

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30349 příspěvků 03.03.19 20:32
@luciie88 píše:
Kamarádka otěhotněla při braní antikoncepce v době, kdy zároveň brala ATB. Ale pokud používáte ještě kondom, který neselhal ani jednou, tak je šance na těhotenství mizivá.

nečetla leták antikoncepce ani ATB.

Rosalinda Rose
Nováček 2 příspěvky 03.03.19 20:34

Čárky jsou už dlouho takto. :? Nevím zda to těhotenství může tedy být i přesto, že krev minulé úterý negativní..

P4ja
Echt Kelišová 8584 příspěvků 04.03.19 08:24
@Rosalinda Rose píše: Čárky jsou už dlouho takto. :? Nevím zda to těhotenství může tedy být i přesto, že krev minulé úterý negativní..

No, pokud máš pozitivní test a HCG negativní, pak je to divné :( Co cysta?

luciie88
Kecalka 101 příspěvků 04.03.19 12:25

@Rosalinda Rose pokud jsou čárky pořád stejně i několik dnů tak to je divný, v krvi by už taky mělo něco být, to asi těhotenství nebude, taky mě napadla cysta :think:

Sasanka jarní
Kecalka 385 příspěvků 05.03.19 11:32
@P4ja píše:
Ale před tím ho nepoužívali a taky měla ATB.

Ale mezitím snad dostala menstruaci ne? :roll:

P4ja
Echt Kelišová 8584 příspěvků 05.03.19 11:39
@Sasanka jarní píše:
Ale mezitím snad dostala menstruaci ne? :roll:

MS při braní HA??? Asi těžko.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama