Mohu čekat mimi?

25
18.1.20 19:03

Mohu čekat mimi?

Ahojky, brala jsem AH asi 5 měsíců, kvůli nepravidelné Menses. Cca před 3měsíci jsem ji vysadila po domluvě s přítelem, protože bysme chtěli miminko.
Od včera běhám pořád na wc, mám pořád hlad a mám smíšené chutě, zpoždění mám 4dny(což není nic neobvyklého u mě),ale ve druhém dnu zpoždení se mi jednou na intimce objevil narůžovělý výtok(pak už nic), mám pocit příchodu menstruace, ale nic se nedostavuje. Mám pocit, že mě tlačí něco ve spodní části břicha(což se mi při zpoždění nestává), i když sedím, tak ho nemůžu úplně uvolnit. Máte s tím někdo zkušenosti??
Miminko chci už delší dobu, čtu si všude různé články, ať už zde, nebo jinde. Test sem zatím nekoupila, jelikož je víkend. Tak mě jen zajímá, zda je to možnost těhotenství, nebo je to třeba něco jiného. Děkuji za případné odpovědi :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
482
18.1.20 19:05

@Kticka12
Pane boze test koupis i o vikendu v jakymkoliv nakupaku kde je lekarna nebo dm drogerie a nebo Teta drogerie. Tehotna byt muzes a nemusis…my to opravdu nepozname :D :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490

Test nekupuj, je to zbytečná investice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7741

Kup si v pondělí test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16068
18.1.20 19:06

@Kticka12 pokud byl sex, ano může to být těhotenství. Ale jak my to máme vědět? Udělej test, dnes se koupí kdekoli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.1.20 19:07

@lachtanice86 sex máme často, jen ssm chtěla vědět, zda se to taky někomu nestalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.1.20 19:08

@karkarka proč zbytečná? Jen sem se chtěla zeptat, zda se to taky někomu nestalo. Ostatně od toho ta skupina je ne? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2769
18.1.20 19:09

@Kticka12 a kdyz ti 50 zenskych rekne, ze takhle byly tehotne, a dalsich 50, ze to nic neznamenalo, tak si hodis korunou? Jo 100% jsi tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7741
18.1.20 19:12

Představ si, že nestalo. Vždycky když sme plánovali dítě tak sem si koupila předem těhotensky test a když se nedostavila MS tak sem si ho udělala a nespekulovala kde mě co tlačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.1.20 19:12

@bobulka88 ježiši, pouze sem se zeptala, tak není třeba comm, když se vám moje otázka nelíbi :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.1.20 19:14

@JancaS84 pouze mě zajímalo, zda neměl někdo stejný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
18.1.20 19:16

Bože, kup si test. Jak můžen někdo vědět, zda jsi těhotná? Na wc běhám pořád, chutě a hlad mám taky pořád a těhotná nejsem. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12604
18.1.20 19:17

Asi milióntá tady :mrgreen: mohu být těhotná? Odpověď - můžeš a nemusíš..kup si test, i o víkendu mají některé lékárny otevřeno. Tady ta diskuze ti stejně odpověď nedá..budou tu odpovědi tipu - kup si test, pak věčné kecalky, které budou polemizovat a pak urážlivé odpovědi jak na tebe tak na rady od kecalek :mrgreen: :lol:
Přeji ti, aby to bylo vysněné miminko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
18.1.20 19:18
@Kticka12 píše:
@lachtanice86 sex máme často, jen ssm chtěla vědět, zda se to taky někomu nestalo :nevim:

JEstli se někomu stalo co přesně? že po vysazení antikoncepce otěhotněl?? Ano mi se to stalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
18.1.20 19:20
@Veru1987 píše:
JEstli se někomu stalo co přesně? že po vysazení antikoncepce otěhotněl?? Ano mi se to stalo…

Ano, asi miliardě žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat