Rozdílnost testů - dr.max, mamatest

Anonymní
17.1.20 13:50

Rozdílnost testů - dr.max, mamatest

Ahoj všem,
Chtěla bych se Vás tady zeptat. Mám spoždění už 10 dnů, píchá mě v podbříšku a bolí mě bradavky a furt bych spala. Nedalo mi to a včera jsem si udělala plastový test od Dr.maxe, kde se ukázala tenoučká čárka. Chtěla jsem si to ověřit, ale měla jsem doma už jen mamatest. A na tom se nic dnes neukázalo. Jsem z toho zmatená. Stalo se to některé z vás, že každý test byl ukazoval jinak?
Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2353
17.1.20 13:54

No nemáš foto té tenoučké čárky? Tady ženské dávají viditelně negativní testy a i tak jim plno ženských gratuluje protože ony tam přece něco vidí :D
kdybys byla těhotná a měla 10 dní zpoždění ms tak už máš dvě krásné čárky, tady bude jiný problém..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
17.1.20 13:55

A navíc Dr.max po zaschnutí dělá falešné duchy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 14:17
@Kaileee píše:
No nemáš foto té tenoučké čárky? Tady ženské dávají viditelně negativní testy a i tak jim plno ženských gratuluje protože ony tam přece něco vidí :D
kdybys byla těhotná a měla 10 dní zpoždění ms tak už máš dvě krásné čárky, tady bude jiný problém..

Možná že nebude. Mám zpoždění 14 dnů, těhotenský test negativní. Dnes na gynekologii potvrzeno těhotenství 5+5. Nikdo ještě o těhotenství neví, proto anonym. :)

• Nahlásit
  • Citovat
2353
17.1.20 14:24
@Anonymní píše:
Možná že nebude. Mám zpoždění 14 dnů, těhotenský test negativní. Dnes na gynekologii potvrzeno těhotenství 5+5. Nikdo ještě o těhotenství neví, proto anonym. :)

tak to byly vadné testy, ale že by byly vadné dva a ještě rozdílné značky to je divný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2113
17.1.20 14:35

Toš nevím ale být v 6tt a mít negativní ač domácí těhotenský test mi příjde divný teda:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 14:40

@Kaileee Bohužel nemám. Já nehledám nějaké imaginární duchy. :) Jen jsem se chtěla zeptat, zda se to někomu stalo, protože mi to připadá zvláštní. No počkám na doktora to bude nejjistější, díky. Anonymitu mám kvůli identitě. :)

• Nahlásit
  • Citovat
544
17.1.20 15:30

Po desetidenním zpoždění bys ty dvě čáry viděla na dálku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie