Moje 1. práce

Anonymní
10.9.19 21:45

Moje 1. práce

Dobeý večer,
zitra nastupuji do prace, do me uplne prvni prace. (Letos jsem dostudovala) nevim jak to tam bude probihat, vim, ze bude cely den skoleni a tak, ale mam z toho docela strach, nebot nevim ani co se dela na skoleni. Co kdyz neco hned prvni dny po*eru? Co kdyz se novym vecem nenaucim?.. 8o nemuzu ani usnout ze strachu a to vstavam v 5 rano.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
191
10.9.19 21:55

První den bývá nejhorší, pak už to půjde lépe, když budeš vědět co od práce čekat atd. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
10.9.19 21:59
@Anonymní píše:
Dobeý večer,
zitra nastupuji do prace, do me uplne prvni prace. (Letos jsem dostudovala) nevim jak to tam bude probihat, vim, ze bude cely den skoleni a tak, ale mam z toho docela strach, nebot nevim ani co se dela na skoleni. Co kdyz neco hned prvni dny po*eru? Co kdyz se novym vecem nenaucim?.. 8o nemuzu ani usnout ze strachu a to vstavam v 5 rano.. :(

Ahoj, hlavně se nestresuj, stres je zabiják všeho. Školení je v pohodě, zvykneš si na pravidla, na režim v té práci, na lidi kolem tebe a půjde to v pohodě. :* Jestli něco poděláš, no bože, věř tomu, že zaměstnavatelé s chybami u nováčků počítají. Já ve své první práci ohrozila několik lidí, určitě jsi na tom líp jak já. :palec: A přesto z toho nikdo aféru nedělal, zapamatovala jsem si, co jsem udělala špatně a poučila se.
Opravdu se neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12614
10.9.19 22:11

Já se taky bála nástupu do nové práce, úplně šíleně a iracionálně :lol: A bylo to super a bezva, všichni jsme byli noví, všichni jsme se okukovali a školení bylo perfektní. Nás tedy hned hodili do vody, v každém zaměstnání, ale bylo to fakt super, mě ty začátky vlastně vždycky baví nakonec nejvíc :mavam:
Klidně nespi a převaluj se, budeš mít stejně tolik endorfinu vyplavených, že budeš naprosto při smyslech, normální obavy jsou asi přirozená reakce na neznámé situace. Ale uvidíš, že to bude bezva! A nepokazíš nic, fakt… Napiš pak jaké to bylo, držím palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
10.9.19 22:11

Neboj. Oni vědí, že si po škole. Nikdo od tebe zázraky čekat nebude. Žádný učený z nebe nespadl, všichni jsme se věci museli učit, abychom je ovládali. Může se stát, že to něco nepůjde, tak nemej strach si říct o pomoc. Můj šéf vždycky říkal, raději se přijď třikrát zeptat, než abys to udělala špatně. To bude dobrý, jsou to jenom nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12614
10.9.19 22:13

Jo a na školení vás většinou usadí do místnosti kde bude víc lidí, rozdají vám nějaké propagační materiály a vysvětlí vám v jaké firmě budete pracovat a co od vás budou očekávat. Je to jejich představení, vy se budete jen koukat, poslouchat a maximálně si dělat nějaké poznámky. Obleč se pohodlně, ale slušně, umyj se, učeš se, vyčisti si zuby a nezapomeň vyjít PRAVOU :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
10.9.19 22:13

Neboj, já zase myslím, že první den je nejlepší. Nic se od Tebe ještě nečeká, proškolí Tě, všechno Ti ukážou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
10.9.19 22:22
@Hanka Adamov píše:
Neboj, já zase myslím, že první den je nejlepší. Nic se od Tebe ještě nečeká, proškolí Tě, všechno Ti ukážou ;)

Souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3604
10.9.19 22:30

Já jsem do první práce nechtěl, takže jsem se modlil, aby mě hned vyrazili. Nestalo, nakonec jsem po 4 letech odešel sám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6440
11.9.19 16:24

Tak pokud nejsi lékařka nebo řidička, tak toho snad moc poodělat nemůžeš, zase se neber tak vážně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama