Moje kočka

27.10.19 21:31

Moje kočka

Ahoj, chtěla jsem se vás zeptat. Kočka nám porodila 3 koťátka, uz je to delší dobu, ale našli jsme je az nekdy před měsícem, už jsou takové vyrostlé, 2 jsme si vzali domů a pořád jsme byli s nimi, hráli si s nimi a tak. Jenže to třetí nemůžeme chytit, a když konečně ho chytnem tak nás všechny pokouše či poškrábe, myslela jsem, že to průběhem bude lepší, ale nelepší se to. Snad mi pomůžete, děkuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13452
27.10.19 21:35

Předně dejte kočku vykastrovat, pak nebudete muset chytat zdivočelý koťata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9856
27.10.19 21:48

No prostě to je kotě co se nechce socializovat. ROzhodně na něj nechoďte silou a nucenou snahou ho chytit a hrát si s ním, když nechce - jedině v něm vypěstujete přesvědčení, že člověk = nebezpečí a problém.

Takže ho zkoušejte ochočit postupně, skrze krmení a nenucení do ničeho.

Jo a kočku nechte vykastrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10332
27.10.19 21:55

@teruš03 nejen kočku dejte vykastrovat, ale i odrostené koťata, to plaché hlavně taky, to už se možná neochočí a bude žít venku, ale je potřeba, aby se nerodily další a další koťata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
916
27.10.19 21:55

K nam chodi tri tulacky, dve jsou v pohode, spi nam na venkovnim posezeni, nechaji se pohladit, vezmou si maso z ruky, chodi s nimi treti a to jak nas vidi tak zasyci a utika…nikdy se nam ji nepovedlo nakrmit, domu si je kvuli nasemu kocicaku vzit nemuzem…zkusila bych dat do misky den starou rybu nebo kuzi z ni a cihat, ta rybina je fakt tahne jak zbesile

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
27.10.19 22:05

My si letos přivezli dva malé kocourky… Jenže se k nim venku nastěhovala cizí divoká kočka se třema koťatama, v noci jsme ji sice vyplasili a utekla, ale jedno kotě u nás zapomněla :roll: takové to nejslabší z vrhu, divně chodilo a bylo viditelné menší než ostatní koťata. Takové nedomrdlé…
Ochocovali jsme ho přes jídlo… Vždy jsem u jídla čekala třeba půl hodinky aby se najedlo když tam jsem a muselo přijít tedy do mé blízkosti (sedla jsem si 2m od misky). Taky jsem se před ním snažila si hrát a hladit ty naše puvodní dva kocourky, aby vidělo, že oni se mě nebojí. Teď je to největší mazel a přiběhne vždy jako první :mrgreen: :mrgreen: ale měli jsme to s ním jednoduché v tom, že na začátku bylo fakt hodně hladové a hlad byl silnější než strach, ochočovali jsme ho asi měsíc. Je důležité zbytečně kotě neplašit a nechat to hodně na něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
28.10.19 08:16
@Puks píše:
My si letos přivezli dva malé kocourky… Jenže se k nim venku nastěhovala cizí divoká kočka se třema koťatama, v noci jsme ji sice vyplasili a utekla, ale jedno kotě u nás zapomněla :roll: takové to nejslabší z vrhu, divně chodilo a bylo viditelné menší než ostatní koťata. Takové nedomrdlé…
Ochocovali jsme ho přes jídlo… Vždy jsem u jídla čekala třeba půl hodinky aby se najedlo když tam jsem a muselo přijít tedy do mé blízkosti (sedla jsem si 2m od misky). Taky jsem se před ním snažila si hrát a hladit ty naše puvodní dva kocourky, aby vidělo, že oni se mě nebojí. Teď je to největší mazel a přiběhne vždy jako první :mrgreen: :mrgreen: ale měli jsme to s ním jednoduché v tom, že na začátku bylo fakt hodně hladové a hlad byl silnější než strach, ochočovali jsme ho asi měsíc. Je důležité zbytečně kotě neplašit a nechat to hodně na něm.

To je krásný příběh:smiley_cat: :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama