Moje sexualita

Anonymní
16.1.21 17:44

Moje sexualita

Dobrý den
Prosím o radu a chtěl bych vám popsat svůj problém.
Je mi 30let a myslím si že mám problémy se svým sexuálním „apetitem“.
Kamkoliv jdu, cokoliv dělám myslím jen na sex. Přítelkyně se kvůli mému naléhání na sex, které se stupňuje, se mnou po 6 letém vztahu rozešla. Jednalo se o to že když nedošlo na sex, který bych nejraději chtěl 3× denně, došlo vždy na hádku, že není žádný stroj. Náš sexuální život si myslím, že byl pestrý, 3× až 4× týdně ale mě to nestačilo.
Neměl sem odvahu ani tendenci přítelkyni nějak podvádět s jinými ženami, tak sem Situaci po nějaké době začal řešit masturbací po tají, ovšem masturbace mě nedokáže natolik uspokojit, takže masturbuji častěji než je normální, kdykoliv a kdekoliv, a odráží se to i jak na psychickou tak fyzickou kondici, a jsem neustále unavený, což se pak zase odráží i na zaměstnání. Plně si to uvědomuji a strašně se za to stydím i o tom s někým mluvit, jenže si nemůžu pomoc.
Nevím jak to popsat ale při sexu mne nevzrusuje „fyzický“ kontakt, ale ten samotný „akt“ že ten sex probíhá a žena si ho užívá a uspokojí se.
Někdy jsou dny kdy jsem v klidu, ale potom mě vzruší každá maličkost na nějaké ženě a když je možnost tak ji hned využiji si „odskočit“. Nedělám nikomu žádné sexuální návrhy, oplzlé řeči, narážky na sex, nic takového ale sám si připadám jak nějaký úchyl.
Po rozchodu sem zkoušel sex s jinými ženami, ale většina z nich nesplní mé sexuální touhy, což i plně respektuji a nijak nenaléham, a chápu že každý má jiné touhy, ale prostě to není ono.
Ptám se jestli existují nějaké prášky na potlačení „chuti“ nebo jestli je to spíše nějaký psychický problém. Žádné léky neužívám ani se s ničím nelečím.
Děkuji za odpověď a omlouvám se za „román“
:oops: :oops: :oops: :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4288
16.1.21 17:57

Pokud tvoje závislost ovlivňuje běžný život, měl bys to řešit u psychiatra. Že honíš tak, že jsi vyčerpaný a nemůžeš pracovat, tak vážně nejsi v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
16.1.21 18:04

Navštívila bych sexuologa..on ti nejlepe poradí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 18:17
@Čičorečka píše:
Pokud tvoje závislost ovlivňuje běžný život, měl bys to řešit u psychiatra. Že honíš tak, že jsi vyčerpaný a nemůžeš pracovat, tak vážně nejsi v pořádku.

Napsal jsem to špatně, nejde o to že masturbuji, tak že bych byl unavenej tou masturbací, jedná se spíš o psychickou stránku že nejsem ze sebe 2× nadsenej a prostě nemůžu spát a sem unavený
Jinak práci mám také dost fyzicky náročnou :?
Psychiatra beru jako poslední možnost, spíš zkusit nějaké medikamenty na snížení chuti nebo nějakou radu..
Nepřišel sem sem schytavat kritiku..

• Citovat
  • Nahlásit
25
16.1.21 18:28

Obrať se na odborníka, pomůže ti. Chápu, že ti to není příjemné o tom mluvit, ale je to pro tvé zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5036
16.1.21 18:32
@Anonymní píše:
Napsal jsem to špatně, nejde o to že masturbuji, tak že bych byl unavenej tou masturbací, jedná se spíš o psychickou stránku že nejsem ze sebe 2× nadsenej a prostě nemůžu spát a sem unavený
Psychiatra beru jako poslední možnost, spíš zkusit nějaké medikamenty na snížení chuti nebo nějakou radu..

To nebyla kritika. Potřebuješ pomoc a ne nějaké pokoutné prášky. Jsi nemocný. Je třeba se léčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19679
16.1.21 18:41

Dřív dávali vojákům do čaje brom. Ale ty zajdi k lékaři a snaž se to řešit. Nebo si najdi nymfomanku a můžete spolu sexovat xkrát denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
16.1.21 18:44

Líbí se mi zařazení příspěvku do sekce „vyrob si sám“. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30366
16.1.21 18:46
@Anonymní píše:

A jak to dlouho trvá anebo kdy se to zhoršilo?

Jinak bych taky doporučila sexuologa, tohle Ti bude dělat i problémy v dalším vztahu a to nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30366
16.1.21 18:47
@akavi píše:
Líbí se mi zařazení příspěvku do sekce „vyrob si sám“. :pankac:

Tak maká na tom celý den, zařazení vnímám jako správné… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 18:55

@akavi
Jo děkuji 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:00
@free333 píše:
A jak to dlouho trvá anebo kdy se to zhoršilo?Jinak bych taky doporučila sexuologa, tohle Ti bude dělat i problémy v dalším vztahu a to nechceš.

Trvá to tak nějak od puberty, vždycky sem pociťoval že jsem nějak více „aktivní“ ale nebral sem na to takový ohled, říkal sem si že jsem mladý to je normální.
Zhoršilo se to když sem začal podezřívat partnerku z nevěry která se nepotvrdila ale ani nevyvrátila, celkově tam bylo asi více faktorů.. jak bych to řekl,.. s jídlem roste chuť? :?

• Citovat
  • Nahlásit
3138
16.1.21 19:04

Pokud to ničí život, objednej se k sexuologovi. Nejsi první, ani poslední. Nemáš se za co stydět. Sexuologové to řeší dnes a denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8029
16.1.21 19:09

Asi jsi závislý na sexu, pokud ti závislost ničí osobní život, tak je čas to řešit.
Nebo jak už tu padlo, nymfomanka. Nebo hodně náruživá žena, ale 3× denně, to je moc na většinu žen ;)
zašla bych za sexuologem, ti už toho slyšeli ;) tak není proč se stydět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:11

Nemít chlapa a děti… pomohla bych ti :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie