Nažehlovačka - jak přilepit?

151
13.1.21 10:36

Nazehlovačka - jak přilepit

Ahoj holky,

Koupila jsem si nazehlovacku na triko. Podle navodu ji tam nazehlila a vse drzelo jak ma. Tricko jsem mela parkrat na sobe, jeste ho ani nevyprala a nazehlovacka se trochu zacala loupat. Co s tim? Mam znova na vysokou teplotu prezehlit a nebo radeji koupit lepidlo na textil a ten odlouply kousek dolepit? Co bude dele drzet? Mate nejakou radu/zkusenost? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6618
13.1.21 10:53

Jestli je to textilní nažehlovačka, taková ta silná, tak nejlepší je jí po obvodě drobným stehem přišít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.1.21 11:30
@Heivka píše:
Jestli je to textilní nažehlovačka, taková ta silná, tak nejlepší je jí po obvodě drobným stehem přišít.

Nene, prave, ze silna neni, spis takova tenci. A sesit to bohuzel nepujde, ma slozity vzor :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
13.1.21 12:12
@Kacenka.k8 píše:
Nene, prave, ze silna neni, spis takova tenci. A sesit to bohuzel nepujde, ma slozity vzor :(

Tak aspoň na pár místech přichytit nití. Nažehlovala jsem jenom na dětské věci, ale vždycky časem odpadly. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6618
13.1.21 14:23

Ještě zkusit přežehlit na vyšší teplotu, bohužel nažehlovací obrázky nejsou nikdy moc trvalé, nejdou- li po obvodu přišít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.1.21 15:44

Pokud nedrží, tak je prostě nekvalitní. Já je tam už kolikrát přišila napevno a byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat