Šicí stroj Singer z Lidlu

Anonymní
10.11.20 22:35

Šicí stroj Singer z Lidlu

Ahojky, má prosím někdo šicí stroj Singer z Lidlu Serenade C520L, je dobrý? jde mi hlavně o overlock.steh.Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.11.20 23:04

Jo, měla jsem pár let. Před 2 týdny jsem zkusila ušít počesaný bavlněný úplet-mikinu…a přesně, jak jsem očekávala, stroj to vůbec nedával. S jemným hedvábím jsem mívala taky problém. Dokonce jsem si už začínala myslet, že jsem nešikovná…
Vynechával stehy, klouže špulka horní nitě z držáku, spodní klouže taky(polyesterová), podává látku hodně nerovnoměrně, je strašně hlučný, jakmile jsem trochu víc zrychlila-něco se zašmodrchalo. Overlock šil v tlustějších místech hustější stehy, kolečko jsem na něm ne a ne ušít, nešel přesně ovládat. Teď šiju trochu víc, a tak jsem ho vyměnila za brother-konečně mám opět šicí stroj a ne „strojek na nehezké ušití záclon“. Snad jsem laickým popisem vysvětlila, že jsem se ho ráda zbavila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
11.11.20 05:24

Priplat si a kup si pořádný kvalitní stroj přímo od prodejce, který ti na něm udělá i servis. Dobrý stroj ti bude sloužit desítky let, vyplatí se do něj investovat. Když se ti na stroji něco poděla, Lidl ti možná vrátí peníze, ale neopraví. Já mám konkrétně pětiletou záruku, kdy mi v případě poruchy firma pro stroj přijede, odveze, seřídi, nebo opraví a zase zdarma přiveze zpět. Na tohle u Lidlu zapomeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 06:58

A co Minerva LV770,je podobná tomuto Singeru ale nestojí 4500,ale v akci a 3700kč.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 07:02

@Romilda já to chápu, ale šiju jen občas. Mužu dát max.4tis. Proto hledám nějaký s over. stehem a časem něco lepšího.

• Citovat
  • Nahlásit
64
11.11.20 22:33

Manželovi na něm zpravuju montérky a ne všechny vrstvy prosije, neustále se láme jehla a zasmodrchava nit… Máme s ním neustále problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat