Reklama

moje úspory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 09.12.09 13:12
moje úspory

1. Dm drogerie nabízí členskou kartu a mají tam levé jídlo pro děti ,za určitý počet bodů je možnost mít slevu na další nákup.
Každý rok je tam soutěž pro těhu o pokoj či pleny na rok zdarma.

2.www.eurolekar­na.cz má akce na doplatky na léky je tam levnější antikoncepce a očkovací látky

3. dr. max v kauflandu má program na klientskou kartu se neplatí regulační poplatek

4. v brně mají v comimpexu levnější stírací dobíjecí kupony
např. twist 1000kč jen za 974 musí se platit v hotovosti

5. kaufland nabízí možnost objednat jsi zboží které nemaji v době platnosti letáku . Takže budu mít tak za 14 dní mléka za 7,9 když budou stát 12 kč. děla se to na informacích a je řeba se ptát v každém je to jiné . u nás toto zboží o víkendu nevydávají. někdy to dělám čalamounsky vezmu poslední balení vody a manža odejde a není a já to jdu objednat

6.www.sphere.cz elektronický katalog na netu totoje je součástí platebních karet a pokud není tak jsi tuto kartu můžete objednat v HUdy ,aby jste ji mohli mít zdarma . Slevy jsou i na slovensku do aqua parku v kenvelu atd.

7. oskar má super tarif Odepiš mi za 12 kč měsíčně mám 40 minut do oskara sms jen za 0,5 kč u nás v rodině voláme mezi sebou na tento paušál. Je to na rodné číslo 1 sim. Volání do jíné sítě je dost drahé na to máme další operátory

8. máme účet v mbance a ve fiu neplatíme žádné poplatky a penízky se ročně zúročí až o 1000kč + nepoplatky caa. 5000 tis ročně

9. kdo miluje hory tak na www.snow.cz,www.skimagazin.cz,v každém čísle jsou skipassy na určité střediska a s vysvětlivkami na celou sezonu nebo jen časově omezené. Někdy je to 1+1 zdarma tak stačí mít dvě čísla . NEZAPOMENOUT PRED ODJEZDEM AKTIVOVAT NA NETU

10. v časopisech marianne a marianne bydlení
jsou jednou za rok v čísle září kupony na slevy nakoupim na vánoce s velkými slevami. Info je vždy na kuponku.bydlení tam je většinou nábytek

11. dále jse zjistila ,že když používám myčku tak program když dám tablety je tak o 20 minut delší než mycí prostředek a sůl, leštidlo

12. ve městech jsou i záchody zadarmo každý ta má již občíhlé mekáč,uřady apod.když to stejně platíme z daní ty úředníky tak proč se tam neulevit

13.na www.eru.cz je kalkulačka na změnu eletriky a plynu

14. v Brně jsou dva zlevněné obchody na potraviny a tam se dobře nakupuje na dovolenou a v tom druhém ve městě zase mléčné výrobky třeba jogurt 1,9 bus někdy se musí brát velké balení 30 ks ,ale pokud se dohodnete s někým na půl tak je to v pohodě se sousedkou atd.

Reklama

Reakce:

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 09.12.09 13:24

:lol: :lol: :lol: Dost dobrý a geniálně povšechné. Viz ty záchody. :lol:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 09.12.09 14:01

to jo, ty záchody mě rozesmáli :lol:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 09.12.09 16:30

Nepalko, super rady :palec:
záchody nemaj chybu :pankac:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19777 příspěvků 10.12.09 10:00

tak v Mekáči i KFC se v Praze za záchod platí (oni tedy dávají 5kč,– kupon, který proplatí při nákupu, ale když tam nic nenakupujeme :nevim: ).

Takže já to řeším tak, že vběhneme s dcerou do libovolné restaurace a poprosíme, jestli si můžu s dcerou odskočit. Ještě se mi nestalo, že by nás vyhodili … no a obvykle si odskočím i já, takže dobrý ;) :palec:

k těm úsporám bych dodala ještě něco:

• Nenakupovat automaticky to, co píší, že je ve slevě. Je dobré si přepočítat, kolik třeba vyjde za kg/litr/balení …např.: dva srovnatelné výrobky, jeden v akci je levnější, ale v balení je toho míň, takže se nevyplatí
  • nákupy velkých balení - domluvit se třeba s rodičy, sousedy atd.

Já se do Makra ani jiného hypru nedostanu, navíc nemáme auto, tak bych to neměla jak odvézt a táta si nebude pro sebe a manželku kupovat 10balení mazacích sýrů nebo 3kg masa apod., tak tam zajede, nakoupí na čem se domluvíme a pak se podělíme.

• Nekupovat porcované kuřecí, ale celé kuře. Maso se z toho naporcuje, co není zrovna potřeba se zamrazí a kostra+kůže jde do vývaru.

Sandra

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 10.12.09 16:01

u nás v Brně je wc v meku zdarma kfc nevím, Jídlo kupuju statou na pul velke baleni brambor apod. auto taky namáme zvládnu tak 22 kg odnest je to jen 50 m na bus a 80 od busu tak je to v poho. Vbuse to dam na podlahu. Jogurty jim jen já takže kupuji malé 500 g sama nesním. atd.

nety
Závislačka 4999 příspěvků 22.01.10 13:44

Tak já jsem hodně ušetřila co máme internet, takové ty dražší věci jako jsou dárky, elektronika a tak kupuju na internetu a leckdy žasnu v tom rozdílu cen, oproti kamenným obchodům ušetřím celé stovky.
Taky číhám na akce v hypermarketech a teda hlavně v Hyperalbertu bývají 50%ní slevy, což je výborný, takže když tam maj třeba v týhle akci gel na praní co používám nebo tablety do myčky, toaleťák atd, tak toho nakoupím hodně do zásoby, aby to vydrželo do další akce. Nekazivé potraviny se taky vyplatí nakupovat do zásoby v akci a ty co se rychle kazí, tam chce naopak hodně přemýšlet a nekupovat hodně jen proto že je v akci, páč pak se to zkazí a vyhodí a vyjde to ještě dráž než mimo akci.
Hodně nakupuju v tom DM na zákaznickou kartu, jak psala nepalka, teď jsem díky tomu koupila Pampersky místo za 619 za 418Kč. Místo ochucených minerálek kupujeme sirup a děláme si ho s vodou z vodovodu. Ještě pár věcí bych našla, ale teď si zrovna nevzpomínám :oops:

EliškaJ12
Nováček 1 příspěvek 09.06.16 10:56

Jsem tady nová, ale souhlasím s Nety. Díky internetu se dá hodně ušetřit, stačí používat srovnávače a hledat různé slevové kódy :) Někdy jsou ty slevy docela velké :dance:

ekira5
Závislačka 4641 příspěvků 09.06.16 22:33

Tie záchody ma dostali :lol: v mirage alebo aupark sú wcka tiež zadarmo a je tam aj mydlo, žeby som si tam aj oprala oblečenie? :think: :mrgreen: tej umývačke nerozumiem, tableta a umývací prostriedok je rozdiel? :think:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19777 příspěvků 10.06.16 09:23

@ekira5 jj je to rozdíl - bývá tam tlačítko 3v1, když dáváš tabletu místo prášku, že se to dýl rozpouští. U krátkého 30min programu to prodlužuje o cca 8min), ale vzhledem k tomu, že tabletu stejně hážu přímo dovnitř ne do přihrádky, tak to nepoužívám :)

ekira5
Závislačka 4641 příspěvků 10.06.16 11:18

@sandrik :nevim: ja takú nemám :nevim: mám programy na rôzne druhy riadu a keď dám program na 1 hodinu, umýva jednu hodinu či dám prášok, gel, tabletu alebo aj nič :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >