Jakou máte banku?

13496
2.10.09 12:05

Jakou mate banku?

Ahoj
dnes jsem si najela na moji banku u KB a jsem uz vazne nasr…a na ty poplatky za vsechno!!!
Ja si u nich vkladam penize a jeste platim za to ze si vyberu,ze kazdou trnsakci atd…
Takze chci prejit nekam kde se za tohle neuctuje,nechci ale banku kde je tohle vsechno omezeno tim kolik mi tam mesicne prijde penez.

Celkem me zaujala MBank o ktere psala nedavno v jine diskuzi Lesina.

Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2753
2.10.09 12:11

tami, u mbank se tusim nedaji vkladat penize na ucet. z toho duvodu zustavam u eBanky, ted Reiff, ale uz to neni co to byvalo. chlap ma ge a tam teda ted sli s poplatkama pekne dolu, aspon na tom jeho typu uctu. jinak jsem mivala sporku, ale ten pristup ke klientum je desny, nehlede na to jejich „online“ bankovnictvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
2.10.09 12:17

cmeldi jak jsi to myslela ze se nedaji vkladat penize na ucet?Jako myslela jsi tak jako se to dela v jinych bankach na pobockach?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
2.10.09 12:22

Mám Unicreditbank, dřív HVB a hodně dobrý. Poplatky do 100 a přitom úročení slušný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
2.10.09 12:26

ahoj já jsem taky u KB a je fakt moooc drahá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26892
2.10.09 12:28

U mbanky se nedali vkládat peníze v hotovosti, protože neměli klasický pobočky s pokladnama, čili jenom bezhotovostní platby a výběry z bankomatů… ale třeba už to mají taky jinak.

Já mam GE, mam genius aktiv, takže platím jenom paušál 119 a k tomu už žádný poplatky, pokud nevybírám v cizím bankomatu tedy. Tak to celkej jde, ale dřív jsem taky nadávala. Internetový bankovnictví my teda to jejich vyhovuje, přihlašuju se s pinem a pro každou transakci zase pin na mobil, takže je i docela bezpečný.
Manžel má ČSOB a na poplatcích platí učitě míň jak já, ale taky tam nemá moc pohybů, mam pocit že mu strhávají kolem 80 Kč + nějaký drobný za sms zprávy, buď se vejde do povolenýho počtu pohybů nebo se za ně neplatí, to netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
2.10.09 12:32

Ahoj, tak my jsme taky u KB a vždy jsme platli hrozné poplatky měsíčně za vše. Dlalo nám to i 300,– měsíčně. Nedávno jsme změnili tip účtu a platíme jen 125,– a nic víc. Ozvali se nám z banky sami, že máme vysoké poplatky a navrhli tuhle variantu. navíc máme internetbanking, na čemž taky ušetříme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
2.10.09 12:35

no ja taky zmenila typ uctu a mam i netbanking a zaq vedeni platim nejakych 50kc ale za polozky platim i 300kc coz me uvadi do silenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
2.10.09 12:40

Ahoj,
já mám mbanku a vřele doporučuju. Máš 3 výběry měsíčně z bankomatu zdarma (můžeš vybírat kdekoliv) a každý další za 19,– Kč, ať vybíráš, kolik chceš. Jiné poplatky nemají!!!
Co se týče vkladů, netuším, jestli je to možné. Já nevkládám a když, tak mám ještě účet u spořky, ale taky mě poslední dobou děsně štvou jejich neskutečný poplatky za cokoliv, co jenom kolem účtu projde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
2.10.09 12:40
gggala píše:
ahoj já jsem taky u KB a je fakt moooc drahá..

Jé já to nedopsala :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: já jsem u KB spokojená s tím,že tam příjdu sednu si a moc obětavá paní se mnou všechno vyřídi a nemusím vyplňovat šílenosti sama :lol: Ale jinak je teda moooooooooc drahá,přemýšlým taky o mbance,ale u kb mi nešel nainstalovat ten certifikát do pc ,tak bych ráda věděla jak se to dělá u mbank

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5530
2.10.09 12:42

Potvrzuji - mBank ma pouze omezeny pocet pobocek, jinak jede vse pouze po netu a zasilanim postou (smlouvy k podpisu apod).
Na druhou stranu si nepamatuju, kdy naposledy jsem sla vlozit hotovost do banky… 8O Snad nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26892
2.10.09 12:43

Taminko a ty máš to jejich perfekt konto? Nevyplatilo by se to extra konto? Tam se platí 125 měsíčně, ale většina věcí je pak už zdarma, nenašla jsem odešlé platby tedy, zkus se podívat http://www.sazebnik-kb.cz/…e-ucty.shtml . Jinak ty poplatky jsou teda děsný, to máš pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26892
2.10.09 12:47

stazko - ono jde i o ty výběry, my stavíme a jednu dobu jsem vybírala hodně vysoký částky, z kraje jsme spoustu věcí platili hotově a než bych to s mym limitem na kartě povybírala z bankomatu, tak by to chvíli trvalo (limit se dá zvednout, ale to by mi tu kartu jako napotvoru někdo ukradnul). Ale to jsou výjimečný situace, to se dá zařídit i jinak, dočasně si založit účet jinde a peníze si tam přeposlat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
2.10.09 12:49

smazáno

Příspěvek upraven 14.02.12 v 17:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26892
2.10.09 12:52

Tady jsem ti ještě naklikala nějaký normální účty a porovnání - je to na měšci, tak se mrkni, jsou tam všechny možný poplatky, sama víš, co používáš a co ne.
http://www.mesec.cz/…y/porovnani/?…[310]=1&porov[1875]=1&porov[714]=1&porov[1799]=1&porov[687]=1&porov[1816]=1&porov[1939]=1&porov[1880]=1&porov[1879]=1&commit=Porovnej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama