Reklama

Monitor dechu - Angelcare 300

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 20.12.09 19:35
Monitor dechu - Angelcare 300

Zdravim,

neznate prosim nekdo rozmery monitoru dechu Angelcare 300? Nemuzu to nikde na internetu najit, ani na strankach vyrobce.. :nevim:

Reklama

Reakce:

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 20.12.09 21:45

Ahoj, jaké rozměry myslíš? Já mám AC400, je to asi stejné..

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 20.12.09 22:41

Amber, jde mi o to, jestli se ten monitor dechu vejde do batuzku. Manzel to chce koupit pres web v zahranici a pak to prevest do CR. Nevime ale, jestli se mu do toho batuzku vejde… Ted jsme nasli nejaky obrazek na webu a vypada to, ze je to velke jen asi jako podlozka na mys..jak je ten tvuj veliky, prosim te?

zziny
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 21.12.09 07:47

Ahoj, myslím, že se to do batohu vejde, je to jen o pár cm větší , než podložka na myš… takže dle mého názoru v pohodě.. :wink:

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 21.12.09 08:16

Přesně, k tomu AC400 jsou 2 podložky, velikosti cca podložky pod myš, přijímač je velký asi jako mobil, jen širší. Celé je to v krabici asi jako kdyby sis koupila toaster nebo fén :) Takže v poho :)

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 21.12.09 12:31

Diky za odpovedi. Jeste by me zajimalo, jake mate s monitory dechu zkusenosti? My chceme poridit ten Angelcare 300 a nejsou tam dve podlozky, ale jen jedna. Pred chvili mi odpovedeli z e-shopu, ze ma rozmery 24×24 cm. Prijde mi docela maly, nehrozi pak u nej casto falesny poplach, kdyz se mimco prekuli dal od te podlozky? stalo se vam to nekdy?

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 21.12.09 13:46

Bubli, já mám ten AC400, kde jsou 2, ale původně jsme měli 1 v normální postýlce a 1 v cestovní, která byla v obýváku a jenom jsem přenášela tu stanici. Planý poplach byl asi 2× v tý cestovní, v normální, kde je pevná matrace nebyl. Má úžasný dosah, citlivost. Jen se nám stalo, že přestalo fungovat to noční světlo. Budeme muset reklamovat..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >