Monitor dechu - Angelcare 300

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 20.12.09 19:35
Monitor dechu - Angelcare 300

Zdravim,

neznate prosim nekdo rozmery monitoru dechu Angelcare 300? Nemuzu to nikde na internetu najit, ani na strankach vyrobce.. :nevim:

Reakce:
Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 20.12.09 21:45

Ahoj, jaké rozměry myslíš? Já mám AC400, je to asi stejné..

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 20.12.09 22:41

Amber, jde mi o to, jestli se ten monitor dechu vejde do batuzku. Manzel to chce koupit pres web v zahranici a pak to prevest do CR. Nevime ale, jestli se mu do toho batuzku vejde… Ted jsme nasli nejaky obrazek na webu a vypada to, ze je to velke jen asi jako podlozka na mys..jak je ten tvuj veliky, prosim te?

zziny
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 21.12.09 07:47

Ahoj, myslím, že se to do batohu vejde, je to jen o pár cm větší , než podložka na myš… takže dle mého názoru v pohodě.. :wink:

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 21.12.09 08:16

Přesně, k tomu AC400 jsou 2 podložky, velikosti cca podložky pod myš, přijímač je velký asi jako mobil, jen širší. Celé je to v krabici asi jako kdyby sis koupila toaster nebo fén :) Takže v poho :)

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 21.12.09 12:31

Diky za odpovedi. Jeste by me zajimalo, jake mate s monitory dechu zkusenosti? My chceme poridit ten Angelcare 300 a nejsou tam dve podlozky, ale jen jedna. Pred chvili mi odpovedeli z e-shopu, ze ma rozmery 24×24 cm. Prijde mi docela maly, nehrozi pak u nej casto falesny poplach, kdyz se mimco prekuli dal od te podlozky? stalo se vam to nekdy?

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 21.12.09 13:46

Bubli, já mám ten AC400, kde jsou 2, ale původně jsme měli 1 v normální postýlce a 1 v cestovní, která byla v obýváku a jenom jsem přenášela tu stanici. Planý poplach byl asi 2× v tý cestovní, v normální, kde je pevná matrace nebyl. Má úžasný dosah, citlivost. Jen se nám stalo, že přestalo fungovat to noční světlo. Budeme muset reklamovat..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >