Monitor dechu - jak vyřešit?

4
15.2.20 21:40

Monitor dechu - jak vyřešit?

Ahoj holky, jsem tady nová tak hned přidám téma do diskuze, tápu nad tím už pár dní a fakt nevím, dcera bude mít 8 měsíců a teď poslední týden proste neusne jinak než tak, že si lehneme do naší manželské postele a u prsa se uspí, jakmile ji přenesu do postýlky, je vzhůru. K otázce - v postýlce mám monitor dechu, jak to mám vyřešit teď, když ji žádný monitor nehlídá, nemůžu ani v klidu večer nic dělat, jen kontrolují na chuvičce, jestli dýchá a když se mi to nezdá, jdu na ni sáhnout, brzo se z toho zblázním, poraďte mi prosím. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15253
15.2.20 21:42

Tak v 8 měsících už je menší pravděpodobnost, že by se něco mohlo stát. Náš malej taky večer usíná u mě v posteli a nenapadlo mě to hrotit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3377
15.2.20 21:45

To už je velká! neřeš to už tolik. Já měla monitor do půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
15.2.20 21:56

Pokud spí s vámi v posteli, tak je riziko náhlého úmrtí zase o něco nižší. V osmi měsících bych se už nebála. Syn se mnou spí většinu noci od narození a monitor mám jenom v postýlce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
15.2.20 22:18

Pokud jsi takto v nervech, co koupit ten co se dava na plenku? :think: tim to nemyslim vubec spatne, mam 22 mesicni holcicku a na monitoru spi stale :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
15.2.20 22:23

Mala spala od novorozenete se mnou. V urcitym veku jsem ji presouvala do postylky a zapinala monitor. No a kdyz uz to neslo a budila se, monitoru byl konec ;) taky jsem mela nervy, ale mama je mozna i lepsi monitor, jak ten pristroj..jinak taky jsem chodila kontrolovat po uspani, treba kazdou pulhodku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
16.2.20 07:19

No holky, já prave četla, ze to riziko sids je až do roka, mám z toho strašný strach. No o monitoru na plenku jsem slyšela, dokonce i ponozce, ale stojí 16 000 :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1525
16.2.20 08:56

@Alvarezte co prirazit postylku k manzelske posteli (odendat bocnici) a uspat kojenim v postylce. Nezustala by tak na monitoru? Jen si na nej nesmis lehnout ty, to by asi neprezil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
16.2.20 08:59

@luci.no to sem dělala, i sem na něj lehla a monitor žije :D ale já v necelých 8 měsících třeba musela bočnici na postýlku vrátit, malej začal hodně lézt i stoupat a nešlo ho nechat samotného na posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3437
16.2.20 09:04
@luci.no píše:
@Alvarezte co prirazit postylku k manzelske posteli (odendat bocnici) a uspat kojenim v postylce. Nezustala by tak na monitoru? Jen si na nej nesmis lehnout ty, to by asi neprezil.

Někde jsem četla, že když je monitor hodně citlivý, tak může snímat i dech rodičů, když je postýlka prirazena k velké manželské posteli. Takže na to bych dala pozor..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
582
16.2.20 09:16

Ahoj, nahle umrti novorozence a kojence je nejrizikovejsi asi do 4 mesicu. Neboj uz se tolik, stejne kdyby se z toho skutalela, akorat te to vydesi ;) a k tomu monitorku na plenku - mam osobni zkusenost z prace - je to uplne k nicemu, pada to, nesnima to dobre, akorat me to vzdycky rozcilovalo a znervoznovalo kdyz to tak rvalo :roll: navic, monitor dechu rve aspon nejakej kousek od miminka.. Tohle je neco, co jeci primo u nej. A jeci to hrozne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
16.2.20 10:55

Děkuji všem za reakce, budu ji nadále kontrolovat, tak jako do teď a nebo tohle období přejde a zase bude spát v postýlce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
17.2.20 22:10

@juliettee ted jsem to chtela napsat, protoze je to presne nas pripad, jamile jsem mela postylku prirazenou k posteli tak snimal monitor dechu i me. Ale ja ho nepouzivam snad od 2. Mesicu, protoze spaval semnou v posteli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama