Zůstala jsem sama se synem

Anonymní
14.2.20 22:34

Sama se synem

Ahoj holky vím že to sem nepatří ale potřebuji možná trochu podpory nebo se možná vypovídat dnes jsem zůstala se synem 6 měsíců sama manžela dnes zatkla policie Nechci tady rozebírat co provedl nebylo to nic strašného Ale nebude doma skoro 5 let. Maminky co jste sami jak to zvládáte? Mám hrozný strach abych to všechno zvládla prosím nějaké komentáře s kým jsem si dělala dítě a mě v téhle situaci nepotřebuju děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2866
14.2.20 22:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky vím že to sem nepatří ale potřebuji možná trochu podpory nebo se možná vypovídat dnes jsem zůstala se synem 6 měsíců sama manžela dnes zatkla policie Nechci tady rozebírat co provedl nebylo to nic strašného Ale nebude doma skoro 5 let. Maminky co jste sami jak to zvládáte? Mám hrozný strach abych to všechno zvládla prosím nějaké komentáře s kým jsem si dělala dítě a mě v téhle situaci nepotřebuju děkuju

teda, tvá situace je nezávidihodná, nebude to lehké, ale uvidíš, že to nakonec zvládneš. Co tě nezabije, to tě posílí a my ženy zvládneme i nemožné! Když to řeknu hodně blbě..zatkli ho, ale furt tu je a vrátí se.. horší by bylo, kdyby se třeba zabil v autě.. drž se!! Přeji ti hodně síly!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26620
14.2.20 22:40

Tak vzhledem k tomu, že je velký tlak za všechno dávat podmínky, tak pět na tvrdo bude něco strašného… A pokud ho policie dnes zatkla, musí už mít rozsudek a vyhýbat se nástupu trestu. Takže jsi s tím, že se to stane, musela počítat, ne?

Nakonec co naděláš. Je pochopitelné, že máš strach. Zvůládneš to, jako to zvládly jiné. Máš vlastní bydlení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
14.2.20 22:51

Tyjo pět let, to už je docela drsný, to asi nebyla maličkost :? No snad v tom jsou „jen“ prachy a nikomu fyzicky neublížil. Ty to budeš mít těžký, to je jasný, máš už představu, jak budeš zvládat finančně, budeš mít aspoň oporu v rodině?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
14.2.20 23:03

Ty už jsi tu psala vid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 23:04

Pět let a záměrné vyhíbání se trestu je průser. To nebude maličkost…
Tím že řádně nenastoupil do výkonu trestu přišel o možnost podmínečného propuštění. Mohl být venku za 2,5 roku ale pokazil to :zed: Upřímně nechápu že když má někdo jasně dané že má ten a ten den nastoupit a nejde tam a čeká že se nic nestane, že na to zapomenou? :nevim:

Otázka je jestli budeš ty roky čekat. Jestli za to stojí.
A pak taky finance ale než se vrátí tak už budeš mít dítě ve školce a ty v práci. Prostě nějak přežít než dítě nastoupí do předškolní péče.

• Nahlásit
  • Citovat
648
14.2.20 23:07

Tak 5 let je už dost a asi to není za nějakou maličkost, navíc se mu asi do vězení moc nechtělo, že jo…?Bohužel to odnesete Vy všichni, budeš to mít těžké a dítě taky, až mu táta vyleze z basy, bude ve školce a ty posměšky atd.to si děti neodpustí, nehledě, že zavřený bude dlouho, odcizíte se. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15154
14.2.20 23:09

Nic strašného a 5 let?? No to rozebírat nebudu. Každopádně hodně sil, ono zvládnout se dá vše, nejhorší budou reakce okolí, muž ve vězení nebude nic příjemného pro okolí. Snad máš aspoň podporu v rodině. Ale ber to tak, že je spousta samozivitelek a zvládají a ty to máš jenom dočasně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 23:10

@snee @Bábrdl @Michelle_M @ka2ka
Nebojte nikomu neublížil je to rest z minulosti a porušená podmínka takže na půlku těžko půjde, bydlení mám bydlíme s jeho babičkou každý máme svoje soukromí a nemám ani vysoké náklady na bydlení jen se bojím jak zvládnu finančně vše ostatní když teď budu mít pouze rodičák a syn je moc malý na to abych ho nechávala někomu na hlídání a šla třeba na brigádu. Navíc ještě pořád kojím. Je toho teď spousta co mám v hlavě a moc se bojím. Děkuji za vlídná slova i povzbuzení.

• Nahlásit
  • Citovat
26620
14.2.20 23:21
@Anonymní píše:
@snee @Bábrdl @Michelle_M @ka2ka
Nebojte nikomu neublížil je to rest z minulosti a porušená podmínka takže na půlku těžko půjde, bydlení mám bydlíme s jeho babičkou každý máme svoje soukromí a nemám ani vysoké náklady na bydlení jen se bojím jak zvládnu finančně vše ostatní když teď budu mít pouze rodičák a syn je moc malý na to abych ho nechávala někomu na hlídání a šla třeba na brigádu. Navíc ještě pořád kojím. Je toho teď spousta co mám v hlavě a moc se bojím. Děkuji za vlídná slova i povzbuzení.

Tak bydení je základ. Předcházej si bábi a máš půl starostí pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 23:49

@Bábrdl Což o to já bych si jí i předcházela ale ona by to stejně zapomněla je ve 3 stadiu demence a s manželem jsme se o ní starali :(

• Nahlásit
  • Citovat
1751
14.2.20 23:55
@toma0105 píše:
Tak 5 let je už dost a asi to není za nějakou maličkost, navíc se mu asi do vězení moc nechtělo, že jo…?Bohužel to odnesete Vy všichni, budeš to mít těžké a dítě taky, až mu táta vyleze z basy, bude ve školce a ty posměšky atd.to si děti neodpustí, nehledě, že zavřený bude dlouho, odcizíte se. :kytka:

A to ti prijde vhodny ji jeste poslat vysmesnej smajlik s kytkou? To jsi fakt bajecna :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
15.2.20 00:13

Jednoduché to asi nebude. Já nevím jak to chodí ve vězení nebude ti moc a ne něco posílat jestli tam nebude moc dělat nějakou práci? Myslím že někde si můžou vězni přivydělávat. Za pár měsíců hlídání už půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86584
15.2.20 00:16
@Anonymní píše:
@Bábrdl Což o to já bych si jí i předcházela ale ona by to stejně zapomněla je ve 3 stadiu demence a s manželem jsme se o ní starali :(

A má ti kdo s babičkou pomoct? Možná je dobře (ber prosím s rezervou) že dítě je malinké a nemusíš mu aspoň zatím nic vysvětlovat.
Zvládneš to, ženská zvládne věcí, když musí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
15.2.20 00:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky vím že to sem nepatří ale potřebuji možná trochu podpory nebo se možná vypovídat dnes jsem zůstala se synem 6 měsíců sama manžela dnes zatkla policie Nechci tady rozebírat co provedl nebylo to nic strašného Ale nebude doma skoro 5 let. Maminky co jste sami jak to zvládáte? Mám hrozný strach abych to všechno zvládla prosím nějaké komentáře s kým jsem si dělala dítě a mě v téhle situaci nepotřebuju děkuju

Rodiče nebo tchanovci vám nemohou pomoct?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama