Monitor dechu Nanny - sleva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Melounek213
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 10:49
Monitor dechu Nanny-sleva

Dobrý den,
Maminky chtěla jsem se zeptat zdá-li z vás někdo nekupovat monitor dechu od značky Nanny a jestli nemáte nějaký slevový kód nebo nějaký slevový kupón a nevyužije to. Moc bych za to byla vděčná, snad tento příspěvek nikomu nebude vadit.
Přeji hezký den :)

Reakce:
firsttime
Kecalka 367 příspěvků 23.09.18 11:08

Poslala jsem Vám soukromou zprávu. :kytka:

Jahudka82
Závislačka 2862 příspěvků 2 inzeráty 23.09.18 12:55

@Melounek213 Ja tu Nannynku mam,je teda 2 detech, mozna by se musel nechat znovu zkalibrovat, kdybys chtela mit klid, ze bude ok - my ho používali 9 mesicu, predtim znama taky ne dele nez rok…prodala bych za 500, jestli mas zajem a moznost vyzvednout…jsem z Plzne…

Melounek213
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 14:51

Děkuji moc holky, no já bych radši asi nový, z druhé ruky jsem už koukala. Nanny má 2 roky funkčnost, pak se doporučuje zakoupit nová podložka, protože ikdyz se to zkalibruje, tak není vždy 100% jistota, že to bude fungovat přesně. Právě kvůli tomu se bojím jinak bych z druhé ruky koupila hned nebo aspoň kdyby byla používaná třeba půl roku nebo max rok. Já myslela, že když třeba zakoupíte nějaký produkt, tak občas dávají na další nákup slevový voucher, tak jestli někdo nemá. Jinak jsem koukala, že některý porodnice půjčují, tak nad tím taky uvažuji. Zatím děkuji

Pet44
Povídálka 33 příspěvků 30.09.18 22:26

@firsttime muzu take drze poprosit pripadne o nejaky slevovy kod :oops: :) moc diky

lulinka999
Kecalka 106 příspěvků 03.10.18 20:18

@firsttime dobry deb mohla bych taky poprosit o slevovy kod na monitor dechu?
Moc dekuji

MichK
Nováček 1 příspěvek 15.07.19 10:41
Monitor dechu Nanny-sleva

Dobrý den,
vím, že je tato diskuze malinko staršího data, ale neměl byste prosím někdo i nyní slevový kupon na nákup monitoru dechu od Nanny na stránkách Nanny.cz?
Děkuji mockrát.
Krásný den přeji.

Melounek213
Povídálka 11 příspěvků 16.07.19 14:23

Dobrý den, tak jsme museli monitor dechu zaplatit v plné ceně. Dneska si říkám, že ty peníze fakt nelituju. Když nám podložka přišla, tak u toho nebyl žádný slevový kupón na další nákup apod. Tak bohužel oni to asi nedělají. Ale fakt ty miminka stojí za tk a tyto peníze bych fakt nelitovala do toho vrazit. Jestli máte první mimčo, tak bych vám doporučila koupit si fung nový, bude se vám hodit i na další miminko. Jestli už další neplánujete, tak můžete zkusit si půjčit. V nemocnicich většinou půjčují za nějaký peníz. Snad něco seženete :bouquet:

Váš příspěvek
Reklama