Monitor dechu Nanny - sleva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Melounek213
Nováček 10 příspěvků 23.09.18 10:49
Monitor dechu Nanny-sleva

Dobrý den,
Maminky chtěla jsem se zeptat zdá-li z vás někdo nekupovat monitor dechu od značky Nanny a jestli nemáte nějaký slevový kód nebo nějaký slevový kupón a nevyužije to. Moc bych za to byla vděčná, snad tento příspěvek nikomu nebude vadit.
Přeji hezký den :)

Reakce:
firsttime
Kecalka 349 příspěvků 23.09.18 11:08

Poslala jsem Vám soukromou zprávu. :kytka:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 23.09.18 12:55

@Melounek213 Ja tu Nannynku mam,je teda 2 detech, mozna by se musel nechat znovu zkalibrovat, kdybys chtela mit klid, ze bude ok - my ho používali 9 mesicu, predtim znama taky ne dele nez rok…prodala bych za 500, jestli mas zajem a moznost vyzvednout…jsem z Plzne…

Melounek213
Nováček 10 příspěvků 23.09.18 14:51

Děkuji moc holky, no já bych radši asi nový, z druhé ruky jsem už koukala. Nanny má 2 roky funkčnost, pak se doporučuje zakoupit nová podložka, protože ikdyz se to zkalibruje, tak není vždy 100% jistota, že to bude fungovat přesně. Právě kvůli tomu se bojím jinak bych z druhé ruky koupila hned nebo aspoň kdyby byla používaná třeba půl roku nebo max rok. Já myslela, že když třeba zakoupíte nějaký produkt, tak občas dávají na další nákup slevový voucher, tak jestli někdo nemá. Jinak jsem koukala, že některý porodnice půjčují, tak nad tím taky uvažuji. Zatím děkuji

Pet44
Povídálka 33 příspěvků 30.09.18 22:26

@firsttime muzu take drze poprosit pripadne o nejaky slevovy kod :oops: :) moc diky

lulinka999
Kecalka 106 příspěvků 03.10.18 20:18

@firsttime dobry deb mohla bych taky poprosit o slevovy kod na monitor dechu?
Moc dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >