Protiskluzové chrániče na kolínka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bupa
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 06:38
Protiskluzové chrániče na kolínka

Milé maminky, poradíte protiskluzové návleky na kolínka, co opravdu fungují (neškrtí a neposouvají se, kam nemají)? U 1.dcery jsem zkoušela návleky Farlin, ale ty byly všude, jen ne na kolínkách (při pohybu se různě přetáčely a sklouzávaly dolů) a froté punčocháčky s ABS, ale ty místa s ABS byly ve finále mimo kolínko (asi se mi nedařilo vychytat správnou velikost). Máme doma plovoučku a ráda bych 2. dceři usnadnila přechod od plazení k lezení… Moc děkuji. Pavla

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 23.09.18 06:50

To je ale dobré, že je ten protiskluz pod koleny, to je styčný bod se zemí. Dítě přeci po kolenou neleze. Ale nejlepší je kusový koberec a důsledně vracet na něj.

Labužník mirabelka02
Stálice 60 příspěvků 23.09.18 06:58

Bože, jak jsem se mohla naučit lézt a chodit, bez protiskluzových návleků na kolínka?! Nic ve zlém, ale ty peníze, co za takové hovadiny utratíte, radši investujte do nějaké hezké obrázkové knížky pro děcko.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 23.09.18 07:05

Žádný protiskluz. Tím, že se jí to klouže, tak posiluje svaly, lepší se jí koordinace atd. Kupte kusový koberec a dejte jí na výběr, jestli chce lozit po koberci, nebo se sice nadře, ale objeví u toho kus světa.

Limi123
Závislačka 3658 příspěvků 23.09.18 07:37

Syn byl hypotonik, zkousela jsem kdeco a nic nefungovalo. Nakonec jsem kvuli tomu koupila 4×3m kusovy koberec a naucil se to na nem. Doted ho mame v obyvaku jako hraci plochu :-)

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 23.09.18 08:47

@Bupa Kup kus koberce a nemusíš řešit chrániče.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 23.09.18 09:16

Jezis to je zase kravina, to zas nekdo vymyslel jak vytahnout z rodicu penize :mrgreen: Spis me zaujaly ty puncochace s protiskluzem na kolenou, to jsem jeste nevidela;), i kdyz nase deti nic takovýho nemely a lezt se naucily v 8 mesicich i bez toho, a to mame koberec jen v detskem pokojiku a jinak parkety,ktery klouzou jeste vic jak plovoucka, lino, dlazbu …ale dobra je treba i karimatka nebo takova ta podlozka na cviceni,na to jsem davala malou a za chvili mi z ni uz zdrhala :mavam: Lino mame takove jakoby drsnejsi, ne uplne hladke (imitace plov. podl.), tam jim to taky docela slo. Jak zacaly obchazet nabytek, uz na ty parkety byly zvykle
a ani moc nepadaly, mely protiskluz. ponozky. Zadne helmy a podobne nesmysly, tim se ani deti nenauci davat si pozor, mala od zacatku co se stavi (nejdriv lezla), aspon umi padat;) Na hlavu nespadla ani jednou, jde na 4 nebo si kecne na zadek. V pokojiku mame velky hraci koberec a kolikrat ji to ujede spis tam, jak neni ode zdi ke zdi uplne, nez na tech parketach ;) A to jsme ho kupovali az kdyz byl malému rok a pul a teprve se mel stehovat z loznice do sveho pokojiku, takze ho ani na lezení nemel. Chodit zacal sam ve 14 mes., holka zacina ted v roce, stoupa si od 9 mes., kluk si stoupl v 11.

Bupa
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 11:00

Všem děkuji:) já vím, koberec je nejlepší, jenže velký mi doma neprojde a z malýho zdrhá :( pohybuje se po celém bytě, tak jsem si myslela, ze bych jí mohla na začátku trochu pomoct… 1.dcera se naučila taky bez, ale přišlo mi, že jak udělala prvních pár nejistých „krůčků“, tak už se brzy rozlezla, ale druhá dcerka už se pokouší pár týdnů, občas popolezla, ale jinak pořád preferuje plazení, zdá se, že jí ta kluzká podlaha demotivuje:)

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 23.09.18 11:05

@Bupa a co takové ty dětské dlaždice z toho měkkého tvrzeného plastu, jak tam jsou vysekla čísla atd. A skládají se jako puzzle. Těch můžeš poskládat víc a zase je rozebrat.

Bupa
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 11:09

@Jahudka82 punčocháče jsou na stejném principu jako protiskluzové ponožky, akorát, že ty protiskluzové plošky (abs) jsou na kolínkách a nártu - jo, souhlasím s tím, že je to společně s různýma návlekama marketingová blbost, ale občas se i k takovým blbostem nechám zlákat:)

Bupa
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 11:12

@P4ja o tom jsem uvažovala, ale pak jsem někde vyčetla, že se z toho uvolňujou nějaký sajrajty, tak jsem to zavrhla…

Bupa
Povídálka 11 příspěvků 23.09.18 11:21

@Murka to je zajímavý názor, děkuju:) možná zkusím doma za ten větší koberec ještě zabojovat :)

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 23.09.18 11:54
@Bupa píše:
@P4ja o tom jsem uvažovala, ale pak jsem někde vyčetla, že se z toho uvolňujou nějaký sajrajty, tak jsem to zavrhla…

A jak dlouho na tom bude?? Myslíš, že ten měsíc se na ní podepíše ?? Když se se sajrajtama bude setkávat celý život??
Ono si asi nevybereme :( V koberci zase bude spousta prachu atd., protože se stejně úplně nevysaje :(

Anais
Kelišová 5590 příspěvků 29 inzerátů 23.09.18 12:02

@P4ja přesně tak, děti neuhlídáme a řešit, zda se něco z něčeho uvolňuje… no to bych se zblázníla. Synovo nejoblíbenější kousátko byla guma u pračky - bubnu, v momentě kdy jsem ho vytáhla kolem roku z kočáru, tak měl co chvíli v puse hlínu, kamínky, vajgly… takže fakt tohle neřeším… nežijeme v akváriu nebo ideálním světě.
Dítě se naučí líst i bez „speciálních“ pomůcek… fakt zbytečnosti není třeba řešit…

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 23.09.18 12:16

@Anais Jako, já zakladatelku chápu. Taky třeba látkuju, protože mě papírové plínky připadají, že jsou nacpané chemií. A že je potřeba děti chránit. Jenže mně to přijde, že je to většinou jen o volbě menšího zla a nebo rizika. :? ¨
Viz.třeba očkování. Mám v rodině lidi, kterým zachránilo život nebo je při nejmenším uchránilo od vážnějších problémů a lidi, které naopak do těch problémů dostalo a skkončilo to invalidním důchodem aj.

Tak a teď si vyber :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v centru... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >