Moon Boots

2967
28.11.19 14:04

Moon Boots

Mate nektera doma snehule znacky Moon Boot? Jsou opravdu tak teploucke a pohodlne, jak se tvrdi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6594
28.11.19 14:06

@Ernais
Já je mám, ale jinde než na horách je nenosím. Jsou opravdu teplý a to v Praze ani v okolí nevyuziju, navíc se mi v nich fakt blbě řídí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
28.11.19 14:13
@Ernais píše:
Mate nektera doma snehule znacky Moon Boot? Jsou opravdu tak teploucke a pohodlne, jak se tvrdi?

Mám je a jsou to první boty, v kterých mi není zima od noh.Loni jsem je zkusila poprvé a za mě super.Ale jinde než na horách bych je nenosila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2967
28.11.19 14:16

A chodi se v nich dobre?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6594
28.11.19 14:44

Docela I jo, ale uved si že ta podrážka je fakt silná, takže nulový cit v nohách, což třeba mě vadí, takze fakt jen do sněhu na horách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2967
28.11.19 15:10

Mam je v planu na hory, pripadne zimni prochazky a akce kde se dlouho stoji napr. rozsviceni vanocniho stromecku nebo mikulasska nadilka, ktere jsou pro me obvykle utrpenim, kvuli vecne zmrzlym noham.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
28.11.19 15:36

Ja jsem zmrzlina a nosim je ve velke zime i v Praze; jo, jednou se mi kamarad smal, ale at si trhne. Aspon mi nenastydnou nohy, treba do vymrzleho kostela na kur, kam chodim zpivat, a nikdo tam moje nohy nesleduje, idealni. Mam teda jednoduche, cerne s koziskem, zadny barevny exces. Chodi se mi v nich dobre, ale chce to vyzkouset, jedny jsem vracela protoze mi vadila velka volnost kolem kotniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.12.19 14:21

Na moonboots nedám dopustit, mám je už 3.rokem. Nohy v zimě mám zmrzlé na kost a jedině v těch botech je mi teplo :-) Bydlíme na horách, do města v nich nechodím. Chodí se v nich trochu „naširoko“, není to na kdovíjaké prochajdy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
6.1.21 13:41

Holky taky přemýšlím že si je pořídím. bydlim skoro na horách jsem z Aše a máme tu moc sněhu letos… Ale zase aby lidi nekoukali blbě… A na ledové nohy trpim celoročně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat