Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Dobrý den, ![]()
ráda bych se, přestože nejsem matka, dozvěděla pár názorů na koncept pronajímání oblečení formou předplatného. Více o konceptu zde: https://evcacizkova.wixsite.com/mysite
Otázkou se zabývám kvůli průzkumu trhu na mou závěrečnou práci. Systém pronajímaní - sharing economy, je čím dál více populární. Ráda bych proto zjistila, jak k tomu přistupují české maminky.
Co byste si raději ze své zkušenosti pronajmuly, než-li jednorázově koupily pro vaše malé?
https://docs.google.com/…L8A/viewform?…**
Prosím o vyplnění anonymního dotazníku se 4 otázkami. Děkuji, každý názor se počítá ![]()
Příspěvek upraven 25.11.19 v 19:03
@Nelafic proč zakládáš novou diskusi, když už tady stejnou máš???
![]()
Drahe hracky, vybavicku (lehatka, nositka, kolebky), monitory, klidne i detsky nabytek (postylku, prebalovak). Muselo by se to ale vyplatit. Dnes je opravdu velka nabidka pouziteho zbozi a kdyz clovek chvili hleda, najde levne a strachovat se, ze neco rozbiju, protoze to mam jen pujcene, to si clovek rozmysli. Kor veci pro deti…
@Lumíkovec Souhlas, tvůj seznam bych opsala… Ale vzhledem k tomu že lze sehnat vše z druhé ruky za pár kaček se to snad nemůže vyplatit. Postýlku seženu i za 300kc, navíc dítě ji ohloda a pak bych platila další prachy… Lehátko se může rozbit, nic nevydrží věčně.
Asi na tom něco je, zaráží mě, že v zahraničí to funguje.
Díky za komentáře ![]()
Oblečení vůbec, z fleku na bazaru nakoupíš kus za 10 korun a nic tomu nebude, něco i dál prodáš - vlastní zkušenost…navic trh je presycen, radeji si koupim svoje a nemusim řešit kde to mimino zničilo…co se týče mimin, tak celou vybavicku poridis bez problemu na bazaru za par korun…tam se nevyyplatí si nic pujcovat, pokud to neni od kamaradky…
@Nelafic píše:
Asi na tom něco je, zaráží mě, že v zahraničí to funguje.Díky za komentáře
a v tom zahraničí, kde to úspěšně funguje, fungují tam taky úspěšně sekáče na každém kroku, jako u nás? nebo maminkovské netové bazárky? případně levné nákupy balíků hadrů ze zahraničí (jestli tyhle balíky ještě frčí, děti už mám odrostlé)?