MOON - mam reklamovat?

67
21.6.20 23:34

MOON mam reklamovat?

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda byste reklamovali, nebo prehanim. Koupili jsme trojkombinaci MOON scala (porizovaci cena pres 20 tisic), malej ma 8 mesicu a v soucasnosti usne jen v kocarku. Kocarek nema zadne odpruzeni a uspavam ho krouzivou jizdou dopredu a dozadu. Predni kolecka se pri otaceni do sebe zaklesnou a kocar pada. To same, kdyz jdu malinko rychleji, kolecka se rozdrnci a pri mirne nerovnosti do sebe zaklesnou a kocar jsem uz nekolikrat malem prevratila. Dnes jsem uspavala a sekalo se to v jednom kuse, tak jsem docela vytocena, chtela jsem mit kocar i na druhe ditko, ale tohle je podle me neuveritelny krap. Mam zkusit reklamaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15397
22.6.20 10:20

Promazala jsi ty kolečka občas nebo na nich jezdíš bez údržby už osm měsíců?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
22.6.20 13:30

Muz kocarek promazava pravidelne, takze tam problem neni. Mozna jsem to spatne popsala. Ta predni kola jsou moc velika, neprotoci se, ale zaklesnou do sebe, kocar se tim padem zasekne. Uz jsem ty predni zkousela i prohodit a stejne se to porad seka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15397
22.6.20 13:40

Tak to není závada, ale běžná vlastnost kočárku, to se reklamovat nedá. Pokud si tady přečteš recenze na Moony, tak na to nadávají všichni. Páni inženýři holt udělali někde chybu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1182
22.6.20 13:56

Já mám moon sporťák a kolečka se zaseknou taky sami za jízdy. Takže jedu, jedu, kolečka se protaci, pak slyším cvak, kolečka se zaseknou a hotovo. Je to nepříjemné, ale já ho používám spíš jako nákupní košík, takže už to neřeším. Myslím, ale že reklamaci ti neznají. Asi bych koupila nějaký sporťák a šířila se s tím, že kočár je k ničemu a zkusila ho prodat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
22.6.20 15:50

Tak dekuji, to zas byla koupe, ale clovek se chybama uci. Za chvili budu kupovat golfky a MOON uz nikdy vic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama