Moře s tříletým dítětem

114
20.1.20 08:03

Moře s tříletým dítětem

Ahoj, mohla bych poprosit o tipy, kam na dovcu k moři s tříletým dítětem?
S manželem jsme vždy jezdili spíš na hory a chodili na túry, to by ale naše malá asi neocenila a hlavně neušla.
Destinace je mi jedno Řecko, Španělsko,…
Vím, že nechci Tunis a Egypt.
Spousta lidí doporučuje Turecko, ale nějak se mi tam nechce.
Kdyby bylo na mě jedu do Tater na túry a jsem spokojená ????❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1592
20.1.20 08:08

...

S takovým prckem to chce určitě písečnou pláž, aby si mohl plácat hrad. Jinak to moře zase tolik neocení. Důležitější pro něho je dětský bazének, nebo brouzdaliště. Další dobrá věc je all inclusive, kde se dá pokaždé něco vyberat. Z vlastní zkušenosti bych vybíral podle toho. Turecko vychází nejlépe, byl jsem tam 2× a pokaždé maximální spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14376
20.1.20 08:12

Byli jsme jak na píšku, tak na šutrech a všude paráda :palec: naše děti ovšem milují moře a vodu v jakékoliv formě. Byli jsme i v Turecku a byla to skvělá dovolená. Záleží na výběru resortu, v těch family-friendly je pro děti spousta zábavy. Chorvatsko taky super, máme člun, děti skáčou, blbnou, šnorchlují, i ta tříletá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
20.1.20 08:17

Nas syn si jako maly vice vyhral na oblazkovych plazich. Hazet kaminky do more ho bavilo. Placat babovicky z pisku ho nebavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
20.1.20 08:17

S triletym jsme jeli i Dolomity, konkretne skupinu Rosengarten nebo Interlaken a Zermatt ve Svycarsku. Samozrejme ze tury kratsi plus krosnu v zaloze, ale dalo se to. Ale jezdili jsme s nima i k mori, obykle na Palmovou rivieru v IT do apartmanu, je tam pisek, melke more a spoustu zabavy pro deti. Kluky to tam hodne bavilo. Hotelove komplexy AI muj muz nedava, takze do Turecka na valeci dovcu u more jsme litali bez nej, jinak litame na vlastni pest spis Asii, ale to az od 5ti let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
20.1.20 08:26

Zeptám se trochu z jiného soudku - dcera bude mít v září 3 a přítel by ji chtěl vzít v srpnu letecky na pár dní k moři, jel by ještě se svým tátou a sestrou - dcera je má moc ráda, ale nikdy ještě beze mě více než pár hodin nebyla - zvládne to? Nebo bude více smutno mne a ona si to užije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
20.1.20 08:29

Když je u moře tobogán, nebo prolézačky nebo u apartmánů bazen, děti jsou spokojený :wink:

Jinak mi byli v Itálii kousek od Ravenny… Tam se dětem moc libilo, moře super, pozvolný vstup, ale ne jako v Bibione, kde musíš v moři ujít 50 metrů abys ho mela aspoň po prsa… A když byli deti jen 2 tak jsme byli ve Slovinsku, tam byl tobogán naše zachrana, moře na muj vkus nic moc…

Když jsme byli jen s jedním dítětem, tak jsme byli v hotelovém komplexu na Kosu, bazény, tobogán moře, all inclusive, ale já jsem nerada na jednom místě, kde není blízko žádné větší město, takže jsme se po 5 dnech trošku začali nudit…

A pokud byste chtěli spojit moře a hory doporučuji Chorvatsko, třeba Makarská je fajn jak pláž, tak hory…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
20.1.20 08:31
@Beckyttine5 píše:
Zeptám se trochu z jiného soudku - dcera bude mít v září 3 a přítel by ji chtěl vzít v srpnu letecky na pár dní k moři, jel by ještě se svým tátou a sestrou - dcera je má moc ráda, ale nikdy ještě beze mě více než pár hodin nebyla - zvládne to? Nebo bude více smutno mne a ona si to užije?

Ja myslim, že to zvládne líp než ty :wink: dcera byla s mojí mámou ve 4 letech a ani po mě nevzdechla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21045
20.1.20 08:35

@Emmi02 Bulharsko je super s malým dítětem, jestli máte větší finanční rozpočet, tak Mallorca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5154
20.1.20 08:36

Tak ono urcite i zalezi na tom, JAKE to dite je. :mrgreen: Ja mam tri deti a treba s prvnim kdyz byl maly se nedalo skoro nic, byl akcni, neposedel, porad lital, byl (a je hlucny), dlouha cesta letadlem by asi neklapla, to by nas spolucestujici zahlusili, i kdyz auto mu nevadilo. Zase je velky turista, hodne ujde, v 5 letech uz se mnou lyzoval na cervenych sjezdovkach v Krkonosich a v Tatrach. 8)
Druhemu neni dobre pri cestovani (zvraci), takze tam je to hodne omezene a navic je opak starsiho a skoro nic neujde, porad by se nosil, vozil, zase je treba klidnejsi, sikovnejsi, zrucnejsi nez starsi, psychicky by cestovani zvladl lepe, ale zas mu neni dobre no. :mrgreen: A mala je jeste docela mala, ted mame trochu obdobi vzdoru, tak jsem zvedava (ma 2 roky). ;) Letos se taky chystame k mori (do Italie autem s planovanym vyletem, aby nesedelo cely den v aute, tak jsem zvedava, jak to klapne. :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21045
20.1.20 08:38

@Beckyttine5 zvládne to, dcera byla loni v Bulharsku s dědečkem a babičkou, letěli v červenci a 3 jí byly pak v říjnu
jenom jednou v noci prý brečela mami, mami - jinak pohoda, tvoje tam bude mít ještě tatínka, tak to bude fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
20.1.20 08:42
@welovefashion píše:
Ja myslim, že to zvládne líp než ty :wink: dcera byla s mojí mámou ve 4 letech a ani po mě nevzdechla..

tak nejak. Moje 3 leta byla kolem vanoc 3 tydny s prarodici v portugalsku a pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4156
20.1.20 08:44
@Emmi02 píše:
Ahoj, mohla bych poprosit o tipy, kam na dovcu k moři s tříletým dítětem?
S manželem jsme vždy jezdili spíš na hory a chodili na túry, to by ale naše malá asi neocenila a hlavně neušla.
Destinace je mi jedno Řecko, Španělsko,…
Vím, že nechci Tunis a Egypt.
Spousta lidí doporučuje Turecko, ale nějak se mi tam nechce.
Kdyby bylo na mě jedu do Tater na túry a jsem spokojená ????❤

Nám se s malými dětmi osvědčil sever Itálie. Jsou tam písečné pláže, dlouho mělko, autem je tam člověk za chvíli. Navíc výborná vybavenost pro děti.
Pokud máte rádi hory a chcete i koupání, tak co jezero Garda v Itálii. To hodně láká mě. A pokud máte rádi hory, tak by to uspokojilo i vás. Kamarádka jezdila s dětmi běžně do Rakouska do Alp a chválila si to. Jen méně chodili, více jezdili lanovkou… Právě si chválila, že v Rakousku jsou v tomto na děti maximálně připravení, jsou tam hřiště, různá zábava pro děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
20.1.20 08:44

@Emmi02 My byli ve Španělsku na pevnině - konkrétně hotel Caprici , byl přímo na pláži. Pozvolný vstup do moře, písek. Hotel má i bazén, česká delegátka na telefonu, nečekala sice na letišti ale to vůbec nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
20.1.20 08:46

Za mě pokud s dítětem netříská období tříletého vzdoru, je celkem jedno, kam pojedete, zábava se dá udělat jak na písku, tak na kamínkách nebo na trávě u rybníka. Předškolní prcci jsou většinou dost nenároční na zabavení (což ale vidím až když už mám děti starší a s houpačkou a písečkem si už fakt nevystačí :mrgreen: ). Klidně bych jela i na ty hory. My vozili krosnu, děti v tomto věku ušly vždy třeba kilák, dva, pak si na půl hodinky sedly do krosny, daly piškot a šlo se dál. I spaní pod stanem v pohodě :mavam: Jsem zastáncem toho dělat s dítětem totéž, co bez něj, jen to uzpůsobit jeho potřebám. Protože jakmile sklouznete k nějakým dovoleným zcela podle dětí, tak si to neužijete vy a logicky z toho bude zpruzelé i to dítě :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat