Očkování, stres, možné těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 08:05

Môže sa stat?

Ahojte chcem sa opýtať o mesiac mám 17 bola som očkovaná 2 dávkou pfizeru na covid mávam aj úzkosti a mala som par problémy so spánkom tento mesiac meska mi menstruacia týždeň a som v neustálom strese dokonca spojeným s plačom a paniku z toho čo keď som v tom. S priateľom sme mali kondom + prerušovaný styk aká veľká je šanca ze sa mohlo niečo stat? Aby som predišla urážkam na svoj vek s partnerom sme spolu od 13 a chránimemsa 2nasobne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11987
12.11.21 08:09

Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
12.11.21 08:23

Já nevím ale někde jsem četl že při přerušovaným sexu je větší riziko otěhotnění. Být tebou tak si udělám těhotenský test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 08:24

@Lillynka20 ale mali sme aj kondom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
12.11.21 08:25

Nechápu souvislost očkování s těhotenstvím. Při správně použitém kondomu a ejakulaci mimo je šance na těhotenství mizivá. Spíš budeš mít zpoždění z toho stresu. Anebo z očkování, někde jsme četla, že může rozhodit cyklus. Odpověď ti dá těhotenskej test, nic jinyho nevymyslíš… Pokud jsi v takovém stresu z otěhotnění, používejte jinou, spolehlivější antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
12.11.21 08:31

@Michaelaov777 tak pokud jste měli i kondom tak to může být ze stresu ale radši si udělej test. Nestojí to moc a výsledek máš během chvilky. Ale být tebou radši přemýšlej o antikoncepci jak píše Midaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
12.11.21 08:32

Já bych se spíše přikláněla, že máš zpoždění z toho stresu a všeho okolo. Ono to taky dělá hodně, můžeš si pro jistotu udělat test. Popřemýšlela bych i o antikoncepci. Jo a z Pfizeru to určitě nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2188
12.11.21 08:44

Já nemůžu souhlasit, že to s očkováním nesouvisí. Mně Pfizer cyklus prodloužil. Vsadila bych boty, že to bylo tím (a teď v zimě to je risk, i když mám ještě jiný, ale v těch se mi blbě chodí).
Klidně to můžeš mít z toho, nemusíš, ale můžeš. Když tu trochu pohledáš v diskuzích, najdeš jich na tohle téma několik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
12.11.21 09:27

Myslim, ze sance je miziva, udelej si test a uvidis
pokud nechces brat antikoncepci, coz naprosto chapu, mej par papirkovych testu po ruce vzdy doma, aby ses nemusela stresovat a hned jsi vedela, na cem jsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18708
12.11.21 10:07

Udělej si test, ale spíš to může být tím stresem.

Jinak teda - řešíš někde s někým ty úzkosti? Chtělo by to…

Po začátek zkus třeba mrknout do téhle knížky je dost praktická a srozumitelná.

https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2542
12.11.21 10:12

@Midaku spíš že očkování proti covidu umí udělat z celého cyklu pěkný cirkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 11:46

@Ou samozrejme bola som s tým aj v nemocnici lebo stále srdce búšilo mala som aj lieky lenže v septembri som ich po polroku vysadila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
12.11.21 12:07

Pokud používáte kondom, tak těhotná nejspíš nebudeš. Za mě je rozhodně lepší kondom než do sebe cpát hormony. Jste spolu už docela dlouho, těhotná jsi nebyla.. tak je vidět, že to zvládáte, a víte jak tyto ochranné prostředky správně používat :-)

Cyklus ti rozhodilo to očkování, je to poměrně častý vedlejší efekt.

Co se týká úzkostí, poruchy spánku.. to je věc další, jak dlouho to máš? Bohužel tohle se rozjelo spoustě lidem.. tahle doba psych, pohodě jasně neprospívá. Ikdyž někteří psychopati a poškození jedinci naopak ožívají a jsou ve své živlu.
Tak u citlivých lidí naopak, různá psych. onemocnění narůstají.. chce to vyhledat nějakou pomoc.. přilouvám se za nějakou psychoterapii než do sebe cpát léky, které tě jen utlumí, ale nic neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
12.11.21 12:38
Našel jsem, že u přerušované soulože je pravděpodobnost selhání 22% u kondomu 15% tedy při kombinaci je to 3,3%. Otázka zakladatelky zněla:
@Anonymní píše:
S priateľom sme mali kondom + prerušovaný styk aká veľká je šanca ze sa mohlo niečo stat?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
974
12.11.21 13:46
@Anonymní píše:
Ahojte chcem sa opýtať o mesiac mám 17 bola som očkovaná 2 dávkou pfizeru na covid mávam aj úzkosti a mala som par problémy so spánkom tento mesiac meska mi menstruacia týždeň a som v neustálom strese dokonca spojeným s plačom a paniku z toho čo keď som v tom. S priateľom sme mali kondom + prerušovaný styk aká veľká je šanca ze sa mohlo niečo stat? Aby som predišla urážkam na svoj vek s partnerom sme spolu od 13 a chránimemsa 2nasobne

To je očkováním..
I doktor nedávno říkal že má víc pacientek s rozházeným cyklem díky tomu očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat