Môžem byť tehotná? Zn. šílím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 12:58
Môžem byť tehotná? Zn. šílím

Ahoj, prosím vás, vkladám, anonym, lebo to je trošku moc.. ach. Potrebujem sa upokojiť a neviem čo mám robiť, tak píšem sem :D Ďakujem za pochopenie. Som blbá a nechala som sa ukecať na sex bez kondomu počas plodných dní (na druhý deň som mala ovulaci, myslím podľa dňa cyklu a jemného špinenia). Samozrejme, chlap se do mňa ale neudělal a umí se ovládat, ale mám hrozný stres, teraz sa mi tehu fakt nehodí. Hovorila som si, že prinajhoršom by som šla na potrat, lenže pred troma mesiacmi som potratila prirodzene a mám strach, že by mi ho neurobili, i keď myslím, že tabletkou by to šlo. Ano, som blbá. Mám angínu, takže včera som mala teplotu 38.5, čo by teoreticky mohlo tiež tehu zabrániť. Viem, jediná odpoveď je, že musím počkať, ale prosím Vás o odpoveď, akú si myslíte, že to má pravdepodobnosť… moc díky! :srdce:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 10.06.19 13:00

Proč sis nevzala postinor? Pravděpodobnost ti tu nikdo nespočítá. Uvádí se cca 16% v jednom cyklu.

lennkaa
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 10.06.19 13:01

Pravdepodobnost je vysoka, dojdi si pro postinor pokud to jeste stihas. Jinak se modli.

coccinellae
Povídálka 24 příspěvků 10.06.19 13:03

Nevzala, pretoze se neudelal… nestiham, bolo to v piatok…
no, uz niesom anonym, vyborne :D

Příspěvek upraven 10.06.19 v 13:04

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 10.06.19 13:04

@coccinellae mno tak uvidíš, 14 dni po styku bych udělala test

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 10.06.19 13:11

Nechala jsem se, nevzala, nestíhám… a teď mě šmarjá někdo uklidněte!!!
Tomu se doprčic říká následky svých rozhodnutí a každý by si je měl umět nést sám. ;) A ne chtít po lidech na internetu, aby do zblbnutí opakovali „to ti nikdo neřekne, počkej si na test“.
Jinak „vím že mám ovulaci, nechci těhotenství a chrápu s chlapem bez kondomu“ je ovšem logika takřka nepřekonatelná :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Anonym si dávat fakt nebudu, za nas*ání nad tímhle typem příspěvků se už vážně nestydím. :zed:

coccinellae
Povídálka 24 příspěvků 10.06.19 13:16

:D jo ja vim, proste blbka :D volala som gynekologovi a povedal ze postinor este mozem uzit, takze utekam do lekarne… :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Russet
Neúnavná pisatelka 16471 příspěvků 10.06.19 13:19
@LAlezane píše:
Nechala jsem se, nevzala, nestíhám… a teď mě šmarjá někdo uklidněte!!!
Tomu se doprčic říká následky svých rozhodnutí a každý by si je měl umět nést sám. ;) A ne chtít po lidech na internetu, aby do zblbnutí opakovali „to ti nikdo neřekne, počkej si na test“.
Jinak „vím že mám ovulaci, nechci těhotenství a chrápu s chlapem bez kondomu“ je ovšem logika takřka nepřekonatelná :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Anonym si dávat fakt nebudu, za nas*ání nad tímhle typem příspěvků se už vážně nestydím. :zed:

Kdyžtak půjde na potrat, tak to nemusí hrotit ;) Mě to nechává klidnou, starat se jim o to nebudu. Uvidíme, jak se chlap bude zas ovládat, až mu řekne, že je opět v tom :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 10.06.19 13:22

@Russet tu část o potratu radsi vypoustim, Škoda si kazit den, máš recht

coccinellae
Povídálka 24 příspěvků 10.06.19 13:40

Ja Vam rozumiem.. je blba, ma si davat pozor, nazory na UPT a podobne… absolutne chapu vase reakce… viete, ja som myslela ze tento web je platformou pre zeny. pre zeny, ktore potrebuju s inymi zenami poriesit svoje problemy a treba sdelit sve pocity a dufala som, ze tu take miesto najdem, miesto kde sa nesoudi, pretoze vsechny zname sve dobre a spatne stranky, ze ma vsechno uskali a nic neni cernobile.
tak ja vam neco reknu. ten potrat v unoru, to bolo dite od ineho chlapa. od muza s ktorym som videla svoju buducnost, mal pre mna nachystany snubak, bola som s nim planovane tehotna, vyslo nam to asi na druhykrat. ale potratila som a on to nezvladol, a proste ma normalne vyhodil na chodbu rucne strucne, a zabuchol za mnou dvere, ostali mi modriny. ale aspon sa tym konecne spustilo krvaceni a zamlkle tehotenstvi preslo v potrat, ktory ale stejne skoncil s brutalnim krvacenim na operacnom stole s kyretazi.
ted sem potkala muze ktery mi vratil mou touhu po milovani a dotykoch muza, ktorych som sa od toho zazitku fakt bala. a proste som si nedala moc pozor, ano. proste som si to uzila. teraz som dostala strach, klasika… tak som myslela, ze tady s tim muzu podelit.
Prosim, nesudte… a diky moc za rady, utekam pro postinor a snad to bude ok.
PEACE :srdce:

Božislava
Závislačka 3068 příspěvků 10.06.19 13:45

V nejhorším porodíš. Víš, kolik je bezdětných párů toužící po miminku?

Russet
Neúnavná pisatelka 16471 příspěvků 10.06.19 13:50
@coccinellae píše:
Ja Vam rozumiem.. je blba, ma si davat pozor, nazory na UPT a podobne… absolutne chapu vase reakce… viete, ja som myslela ze tento web je platformou pre zeny. pre zeny, ktore potrebuju s inymi zenami poriesit svoje problemy a treba sdelit sve pocity a dufala som, ze tu take miesto najdem, miesto kde sa nesoudi, pretoze vsechny zname sve dobre a spatne stranky, ze ma vsechno uskali a nic neni cernobile.
tak ja vam neco reknu. ten potrat v unoru, to bolo dite od ineho chlapa. od muza s ktorym som videla svoju buducnost, mal pre mna nachystany snubak, bola som s nim planovane tehotna, vyslo nam to asi na druhykrat. ale potratila som a on to nezvladol, a proste ma normalne vyhodil na chodbu rucne strucne, a zabuchol za mnou dvere, ostali mi modriny. ale aspon sa tym konecne spustilo krvaceni a zamlkle tehotenstvi preslo v potrat, ktory ale stejne skoncil s brutalnim krvacenim na operacnom stole s kyretazi.
ted sem potkala muze ktery mi vratil mou touhu po milovani a dotykoch muza, ktorych som sa od toho zazitku fakt bala. a proste som si nedala moc pozor, ano. proste som si to uzila. teraz som dostala strach, klasika… tak som myslela, ze tady s tim muzu podelit.
Prosim, nesudte… a diky moc za rady, utekam pro postinor a snad to bude ok.
PEACE :srdce:

Pro někoho, kdo bere potrat jako skoro antikoncepci opravdu pochopení nemám. To spíš skousnu lovitelku duchů, co si dělá test, sotva si zasouloží. Jdeš od jednoho chlapa k druhému a nemáš vyřešenou antikoncepci. Přerušování není spolehlivé. Jemu se to možná líbilo, ale za ty nervy to fakt nestojí. Kdyby byl zodpovědný, tak by na kondomu trval. Protože se asi moc neznáte a rodinu si nepřejete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 13:57
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím vás, vkladám, anonym, lebo to je trošku moc.. ach. Potrebujem sa upokojiť a neviem čo mám robiť, tak píšem sem :D Ďakujem za pochopenie. Som blbá a nechala som sa ukecať na sex bez kondomu počas plodných dní (na druhý deň som mala ovulaci, myslím podľa dňa cyklu a jemného špinenia). Samozrejme, chlap se do mňa ale neudělal a umí se ovládat, ale mám hrozný stres, teraz sa mi tehu fakt nehodí. Hovorila som si, že prinajhoršom by som šla na potrat, lenže pred troma mesiacmi som potratila prirodzene a mám strach, že by mi ho neurobili, i keď myslím, že tabletkou by to šlo. Ano, som blbá. Mám angínu, takže včera som mala teplotu 38.5, čo by teoreticky mohlo tiež tehu zabrániť. Viem, jediná odpoveď je, že musím počkať, ale prosím Vás o odpoveď, akú si myslíte, že to má pravdepodobnosť… moc díky! :srdce:

my s přítelem máme přerušovaný styk už x let a nikdy jsem neotěhotněla ani v plodné dny dává si jen pozor… a až když jsme chtěli miminko otěhotněla jsme na první dobrou (to píšu jen a asi jsme plodní až dost a nikdy jsme neotěhotněla )

bartsch
Závislačka 4989 příspěvků 10.06.19 14:23
@Anonymní píše: … Hovorila som si, že prinajhoršom by som šla na potrat, lenže pred troma mesiacmi som potratila prirodzene a mám strach, že by mi ho neurobili, i keď myslím, že tabletkou by to šlo. …

Promiň, ale teprve chviličku máš novou známost a stejně se nechráníš? 8o Nejsem odpůrce potratů, ale nepochopím takové myšlení jako máš ty :nevim: :roll:

lachtanice86
Echt Kelišová 8042 příspěvků 10.06.19 14:52

Jo si blb. a. nechápu proč sis nevzala tabletu po. Teď musíš počkat

Váš příspěvek
Reklama