Prosím, poraďte :/ mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 08:32
Prosím poraďte :/ dilema...

Dobrý den holky. potrebuji radu. Rozešla jsem se s přítelem a měsíc na to jsem se vyspala s kamaradem(29.5.2019).Ejakuloval na břicho ale pak si jeste hrál a jeho prsty byly od spermatu.to mo podle kalendáře začaly plodné dny.bylo to úplně na začátku. zjistili jsme, že to byla chyba.po dlouhé diskuzi s mym bývalým jsme se k sobe vratili a samozřejmě proběhl sex. a ten byl presne v den ovulace podle kalendáře(3.6.2019).Podle hlenu, bych řekla, ze ovulace probehla až mezi 3-4.6.2019.Poslední menstruace byla 17.5.2019. Pokud by se prokazalo těhotenství jak by jste to viděli a jak to řešili? děkuji za názory. menstruaci mám nepravidelnou. nekdy 30dní někdy 35dní. Prosím poraďte jsem zoufalá, můžu si za to sama ja vím. :zed:

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 08.06.19 08:41

Bože muj ženka, maš jeste minimalne tyden do MS a už to řešíš. Vyčkej a řeš a stresuj se až budeš mít z čeho.

pikola
Generální žvanilka 21115 příspěvků 08.06.19 08:56

A to jste s bývalým spolu spali bez ochrany a naplno? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 09:13

@pikola ano :/ prostě se to stalo…

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 08.06.19 09:28

Hele res to az budes opravdu tehotna a kdybys byla, tak je na miste rict partnerovi, ze jsi behem toho mesice, co jste byli od sebe, stihla spat a nekym jinym :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 10811 příspěvků 08.06.19 09:32

Řeš to až budeš mít v ruce pozitivní test (a nejlíp i potvrzení od dr že jsi těhotná), teď to nemá smysl když ještě nemáš ani termín ms. Jinak jak to chceš řešit no? Buď si mimčo necháš nebo ne, kdo je otec bys případně zjistila až po porodu z testu dna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 09:32

Ale podle plodnych dnů, resp. podle ovulace by.to spíš vychazelo na partnera ne? a i si myslím, že větší pravděpodobnost je pokud partner šel naostro dovnitř 2× než u kamaráda, který měl na prstech zbytkové sperma nemyslíte? :think:

Kriss Tina
Extra třída :D 10811 příspěvků 08.06.19 09:35
@Anonymní píše:
Ale podle plodnych dnů, resp. podle ovulace by.to spíš vychazelo na partnera ne? a i si myslím, že větší pravděpodobnost je pokud partner šel naostro dovnitř 2× než u kamaráda, který měl na prstech zbytkové sperma nemyslíte? :think:

Jak víš kdy byla ovulace? Ono je možné všechno, zas je pravděpodobnější že bys otěhotněla z jedné kapky během ovulace, než ze styku naplno pár dní po ní…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 09:36

@Kriss Tina ovulace probehla podle kalendare i podle hlenu 3.6 nebo 4.6

Kriss Tina
Extra třída :D 10811 příspěvků 08.06.19 09:40
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ovulace probehla podle kalendare i podle hlenu 3.6 nebo 4.6

Tak pokud si tím si jistá tak to bude toho, s kým si byla v den té ovulace no.

Petule030
Kelišová 5890 příspěvků 08.06.19 09:45

Co chápu, tak pořádně ani nevíš, kdy proběhla ovulace. I kdyby jsi otěhotněla, můžeš se jen sama dohadovat a uklidňovat se, že je to dítě přítele. Jistotu bys měla, až by se dítě narodilo a udělal by se test otcovství.
Ale to předbíhám, zatím nemá cenu tohle řešit. Prostě počkej do menstruace, potom teprve začni plašit. Aby sis ještě ze stresu neoddálila ms. Nebo počkej 2 týdny a zkus těhotenstký test. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 20:46

Pravděpodobnost, že budeš opravdu těhotná, je dost malá. Ono otěhotnět někdy trvá dost dlouho a nevyjde to hned první měsíc.
Jinak říká se, že největší šance pro početí je sex PŘED ovulací, ideálně cca 2 dny. Aby tam spermie hezky počkaly (vydrží až 5 dní čekat) a až se uvolní vajíčko, tak šup šup. Na druhou stranu, sice vajíčko oplodní jedna spermie, jenže i ty ostatní jsou hodně potřeba, aby se ta jedna nakonec dostala k cíli. Takže by těch spermií mělo být ideálně co nejvíc, aby k početí došlo.
Ale to jen tak pro informaci.
Pokud budeš těhotná, může to být s kterýmkoli z nich.
Podle mě to ale řešíš opravdu hodně předčasně.
Pak sem napiš, až dostaneš ms ;-)

LvE
Kecalka 216 příspěvků 09.06.19 14:52

:nevim: :nevim: :nevim: nepochopim :zed: :zed: jste mesic od sebe a ty spis s jinym? To fakt neni normalni. Doufam, ze tehotna nebudes

Kajka9
Závislačka 4599 příspěvků 09.06.19 22:33
@Anonymní píše:
Dobrý den holky. potrebuji radu. Rozešla jsem se s přítelem a měsíc na to jsem se vyspala s kamaradem(29.5.2019).Ejakuloval na břicho ale pak si jeste hrál a jeho prsty byly od spermatu.to mo podle kalendáře začaly plodné dny.bylo to úplně na začátku. zjistili jsme, že to byla chyba.po dlouhé diskuzi s mym bývalým jsme se k sobe vratili a samozřejmě proběhl sex. a ten byl presne v den ovulace podle kalendáře(3.6.2019).Podle hlenu, bych řekla, ze ovulace probehla až mezi 3-4.6.2019.Poslední menstruace byla 17.5.2019. Pokud by se prokazalo těhotenství jak by jste to viděli a jak to řešili? děkuji za názory. menstruaci mám nepravidelnou. nekdy 30dní někdy 35dní. Prosím poraďte jsem zoufalá, můžu si za to sama ja vím. :zed:

To máš nějaké pomotané ne? plodné sny začali 29.5 a ovu 3.6?
a podle kalendáře? jako aplikace? to nevychází snad skoro nikomu…
jinak pokud by byla ovu 3.6 tak je možnost obou protože spermie můžou vydržet až 5 dní někdo psal dokonce týden ale to nevím… ale neřeš to ted
jinak test ti může něco ukázat už kolem 8 DPO ale to teda málo komu takže zkus testovat klidně zítra

Alžběta 12345
Povídálka 47 příspěvků 09.06.19 23:51
@LvE píše: :nevim: :nevim: :nevim: nepochopim :zed: :zed: jste mesic od sebe a ty spis s jinym? To fakt neni normalni. Doufam, ze tehotna nebudes

A jak dlouho se podle tebe má po rozchodu čekat, aby to bylo ‚normální‘? :D tohle mi přijde jako zbytečnej shaming, jsou slečny, co partnerovi zahnou, tady zakladatelka se s někym vyspala zatímco byla ‚volná‘.. osobně nevidim důvod, proč by měla držet xy měsíců celibát.
Zakladatelko, řekla bych, že pravděpodobnější případný otec je tvůj partner, ale nepředbíhala bych, vždyť těhotná možná vůbec nejsi, tak se nestresuj :)
A partnerovi to klidně přiznej, jestli tě to tíží..byli jste od sebe, neudělala jsi vůbec nic špatnýho. Nadšenej asi nebude, ale to jsou holt rizika ‚slepovaných‘ vztahů. Držim palce :kytka:

Váš příspěvek
Reklama