Možná gravidita?

16
25.9.15 20:50

mozna gravitida?

Zdravim

holky chtěla bych se vas zeptat.. po 2 letech po porodu jsem mela před cca 14 dni nechraneny sex a před 5 dny opet.. ms se ma dostavit tak za 7-8 dní dělala sem si test ale vysel negativni..pobolívalo me v podbrisku par dni myslite ze je to brzy a mam spise cekat zda se dostavi ms? dekuji :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22367
25.9.15 20:52

Takhle brzo ti žádný test GRAVIDITU nepotvrdí..Musíš počkat jestli přijdou měsíčky..
Ale to by jsi už mohla znát, když už jedno dítko máš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
25.9.15 20:57

@Silwinka87 no prave ze nevim protože u ditka jsme to zjistili az v 21 tydnu pac doktorka mi tvrdila ze mam cystu a ta mi dela bordel v ms.. nemela sem zadne příznaky ani bricho mi nerostlo ay když jsem sla na prevenci tak mi rekla ze zadna cysta ale mimi :-) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
25.9.15 20:58

Po každém nechráněném sexu je možno čekat těhotenství ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
25.9.15 21:00
@Lucik025 píše:
@Silwinka87 no prave ze nevim protože u ditka jsme to zjistili az v 21 tydnu pac doktorka mi tvrdila ze mam cystu a ta mi dela bordel v ms.. nemela sem zadne příznaky ani bricho mi nerostlo ay když jsem sla na prevenci tak mi rekla ze zadna cysta ale mimi :-) ;)

To se stát může, ale byla by asi velká náhoda, kdyby se to opakovalo..
A miminko v plánu není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16

@kve-tinka tak urcite :-) ale taky asi jak u koho kamarádka provozovala sex neustale a otěhotněla az po pul roce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640

@Silwinka87 to fakt nemusela, když otehotnis na poprvé neplanovane, tak ti unikne spousta takových věcí jako např. kolik dpo ti test něco ukáže:)
A zakladatelko, počkej do ms :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
25.9.15 21:02

@Silwinka87 ale jo je :-) jen spis jsem nervozni s tim cekanim jestli ano nebo ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama