Možné těhotenství či jiný problém?

Anonymní
16.10.19 12:01

možné těhotenství či jiný problém?

Ahoj, vím že tu je toto téma už nespočetkrát, ale chtěla bych se optat jestli třeba někdo nemáte stejnou či podobnou zkušenost.
O miminko se s přítelem nijak významně nesnažíme, spíš tomu dáváme volný průběh. Dneska mám 49 den od prvního dne poslední menstruace. Menzes mám tak 5-6 dní. Test jsem si před pár dny dělala a byl negativní. Jelikož jsem v minulosti prodělala pár gyn. operací pro krvácení i mimo cyklus, tak jsem raději před 2 dny byla u doktorky. Říkala ať si za týden udělám další test a na ultrazvuku, že to vypadá, že bych menstruaci honem dostat neměla, že sliznice je hodně slabá a jinak, že je vše v pořádku. Když jsem se ptala na možné těhotenství tak říkala, že ho nemůže potvrdit ani vyvrátit. že je ještě brzo. Vím, že se říká, že těhotné ženy mají bolestivá prsa a tak. Já krom toho, že mi je často těžko, jako bych snědla hrocha, jsem taková bez nálady a unavená, jsem nafouklá a čas od času mě bolí podbřišek a zase přestane nemám žádné problémy. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9015
16.10.19 12:07

Jestli je nízká sliznice, tak těhotenství moc pravděpodobne není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
16.10.19 12:29
@Anonymní píše:
Ahoj, vím že tu je toto téma už nespočetkrát, ale chtěla bych se optat jestli třeba někdo nemáte stejnou či podobnou zkušenost.
O miminko se s přítelem nijak významně nesnažíme, spíš tomu dáváme volný průběh. Dneska mám 49 den od prvního dne poslední menstruace. Menzes mám tak 5-6 dní. Test jsem si před pár dny dělala a byl negativní. Jelikož jsem v minulosti prodělala pár gyn. operací pro krvácení i mimo cyklus, tak jsem raději před 2 dny byla u doktorky. Říkala ať si za týden udělám další test a na ultrazvuku, že to vypadá, že bych menstruaci honem dostat neměla, že sliznice je hodně slabá a jinak, že je vše v pořádku. Když jsem se ptala na možné těhotenství tak říkala, že ho nemůže potvrdit ani vyvrátit. že je ještě brzo. Vím, že se říká, že těhotné ženy mají bolestivá prsa a tak. Já krom toho, že mi je často těžko, jako bych snědla hrocha, jsem taková bez nálady a unavená, jsem nafouklá a čas od času mě bolí podbřišek a zase přestane nemám žádné problémy. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Já neměla do 7-8tt žádný příznak ani jeden…
Většinou jsou až příznaky š vyšší hcg…vetsinou to co si ženy myslí že je příznak je spíš predmenstruacni…
Jinak já měla cykly nepravidelně a hodně á slabé//45 DC…
A to je. e byla u dr na preventivce a už jsme byla na úplném začátku tehu nebo spíše krátce po ovu takže nic neviděla za nějaký týden testík
U nepravidelných cyklu je to blbe člověk ani neví kdy testovat..musis zkoušet
Teda pokud nevíš kdy si měla ovu coz asi ne že? Já také nevěděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.19 12:38

Děkuji za odpovědi :) @Kajka9 cyklus mám tak 28-32 dní max. Abych řekla pravdu tak ovulaci jsem si nikdy nijak nehlídala. Myslela jsem, že dojdu k doktorce třeba na vyvolávačku. Ale to říkala, že je hloupost, že sliznice se na menstruaci nechystá. Ptala se mě jestli nemůžu být těhotná tak jsem říkala, že asi ne (ale těžko říct) tak toto téma ani více rozebírala. Ještě jednou děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
11514
16.10.19 12:43
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi :) @Kajka9 cyklus mám tak 28-32 dní max. Abych řekla pravdu tak ovulaci jsem si nikdy nijak nehlídala. Myslela jsem, že dojdu k doktorce třeba na vyvolávačku. Ale to říkala, že je hloupost, že sliznice se na menstruaci nechystá. Ptala se mě jestli nemůžu být těhotná tak jsem říkala, že asi ne (ale těžko říct) tak toto téma ani více rozebírala. Ještě jednou děkuji :)

A vy se snažíte nebo ne?
A neměla si stras nebo třeba nějaké léky?
Já myslela že máš nepravidelný cyklus í když jak říkám vždy tělo není stroj… A říkala kdy máš přijít? Neb o jen že si máš dělat testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3948
16.10.19 12:48

Jak už zde bylo psáno nesčetněkrát příznaky jsou až při rostoucím HCG, tedy i pozitivním tt. Pokud se HCG nevylučuje tělo neví, že je těhotné a tak těžko může příznakovat…
Ohledně sliznice jsem trošku skeptická k možnému těhu, nicméně záleží kdy byla ovulace takže jako úplně vyloučené to není. Udělala bych si test za týden. Zpožděná ms může být i ze stresu, brání antibiotik, nemoci či psychicky zpožděná z toho jak se člověk sleduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.19 12:58

Vyloženě, že by jsme se snažili to ne. Jako spíme spolu hodně často ale spíš s myšlenkou, že buď to příjde nebo ne. Že bych byla ve stresu bych neřekla, jsem poměrně pohodový člověk. Říkala, že mám přijít za měsíc a zkoušet po týdnu testy. Kolikrát mě bolel podbřišek a bylo tak těžko, že jsem myslela že už to dostanu Jak jsem psala, původně jsem myslela, že bych dostala vyvolávačku a šla domů ale to s tou sliznicí mě překvapilo, že to na ms není a mám nadále zkoušet testy. Já jsem zrovna člověk u kterého nejde nic normálně, takže mě asi nepřekvapí jakýkoli výsledek

• Citovat
  • Nahlásit
11514
16.10.19 13:03
@Anonymní píše:
Vyloženě, že by jsme se snažili to ne. Jako spíme spolu hodně často ale spíš s myšlenkou, že buď to příjde nebo ne. Že bych byla ve stresu bych neřekla, jsem poměrně pohodový člověk. Říkala, že mám přijít za měsíc a zkoušet po týdnu testy. Kolikrát mě bolel podbřišek a bylo tak těžko, že jsem myslela že už to dostanu Jak jsem psala, původně jsem myslela, že bych dostala vyvolávačku a šla domů ale to s tou sliznicí mě překvapilo, že to na ms není a mám nadále zkoušet testy. Já jsem zrovna člověk u kterého nejde nic normálně, takže mě asi nepřekvapí jakýkoli výsledek

Tak jako když řekla že zkoušet testy tak asi zase ta sliznice nebyla tak nízko :nevim:
To je fakt těžko říct můžeš zkusit za pár dní test pak nám dej vědět jak si dopadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.10.19 10:26

Dobrý den, muže mi prosí někdo poradit, kdy je vhodná doba pro udělání TT, pokud jsem ani jednou nevynechala menstruační a nebo je to jedno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.10.19 10:28
@Heluskaaa píše:
Dobrý den, muže mi prosí někdo poradit, kdy je vhodná doba pro udělání TT, pokud jsem ani jednou nevynechala menstruační a nebo je to jedno?

Btw dělala jsem 5 negativních ale nevím, zda-li se mohou dělat kdykoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
20.10.19 20:37

@Heluskaaa dělej po vynechani ms a ráno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.10.19 20:45

@Kajka9 Měla jsem ho naposled o letních prádninách a v průběhu těch skoro 3 měsíců jsem udělala 5 negativních testů(hned ráno). MS jsem ani jednou nevynechala a přišla pravidelně. Občas mě pobolívá podbřišek a není mi sem tam po ránech dobře.. jen se chci optat jestli někdo má zkušenosti :palec: (vím, trošku to nesouvisí s minulém tématem)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
20.10.19 20:53

@Heluskaaa tak pokud máš normální ms tak těhotná nebudeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1331
30.10.19 21:12

Muzu byt tehotna

Dobry podvecer,
procetla jsem nespocet clanku a diskuzi, ale prece jen jsem se rozhodla o sdeleni vlastniho pribehu a tim zjisteni Vasich nazoru.
13.9. jsem prodelala UPT z duvodu VVV s naslednou revizi pro nedokonale odlouceni placenty. Delohu zavinout jsem mela zcela po 3 tydnech, prvni MS se dostavila presne po 28 dnech. Od druheho tydne po porodu/potratu puji kontryhelovy caj, grepovou stavu, beru superfolin. Gynekologem mi bylo doporuceno zacit se snazit po druhem cyklu. Jenze kvuli psychickemu stavu jsem se rozhodla jeho rad az tak nedbat a po tydnu ukoncene MS jsme tomu nechali volny prubeh. Jiz dva dny mi je divne po tele a slaboulince behem dne zakrvacim svetle ruzovou krvi. Pristi tyden me ceka kontrola u doktora a ted mam strach a vycitky, ze me doktor mozna tak serve..
Prosim o nejake nazory, mozne podobne zkusenosti, moc by mi to pomohlo, mozna jen alespon po te psychické stránce, jsem vyrizena.
Dekuji za jakoukoliv odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 22:58

Dobrý den, potřebuji od vás radu, protože na gyn jdu až příští týden, ale nedá mi to spát. Měla jsem pohlavní styk, pouze jeden(před třemi měsíci) a dělala jsem si už 5 testů v průběhu a všechny negativní. Měla jsem už 2 pravidelné MS cykly ale teď jsem jí měla dostat před těmi dny. Hrozné se bojím toho, ze bych mohla být těhotná, tak se ptám na váš názor. Jinak špatně mi není a ani jsem nezpozorovala žádné příznaky, ale teď jsem prohmatávala břicho a kousek pod pupíkem je tvrdé. Nepoznáte z toho něco, prosím? je mi skoro 17 jestli to pomůže. Moc by mi to pomohlo a nezlobte se, jsem tu nová

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat