Už 3 den mě bolí uzliny v pravém podpaží, možný lymfom?

16.1.20 01:01

možný lymfom ?

Dobry den je mi 21 let. v breznu tohoto roku mi byl operovan benigni nador leveho prsu. Pres rok jsem byla velmi unavena, a stále nemocná a na antibiotikach kvuli uz od detsvi zvetsenym mandlím a neustalé angině. Nakonec mi mandle vyoperovali v září. Nyní mě uz 3 den bolí uzliny v pravém podpaží ale zadnou bulku jsem si nanahmatala. Kdyz si lehnu do postele a jsem v klidu mam okamzite návaly horka. Mám v třísle malou bulku nejspis zvetsena uzlina. MS prisla se zpozdenim 14 dnu ( nevím zda to muze mit spojitost) Mate nekdo zkusenost s nemocí uzlin nebo lymfomy? Nebo jen dalsi benigni utvar napr. v tom podpazi? Dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

57434
16.1.20 07:45

Garantuji ti, že tady na netu to nerozštípneš. Moc nechápu, jaký útvar, když žádný nehmatáš. Jak víš, že tě bolí uzliny, když je nehmatáš.
Dojdi si k doktorce, ta tě pošle na případná další vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17590
16.1.20 15:59

Ja bych ji nejdriv poslala na rehabilitaci, snad skoro vsichni, co si stezuji na bolest "uzlin ", ktere nejdou ani nahmatat, to maji od pohyboveho aparatu a zablokovanych zad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57434
16.1.20 16:37
@mroe píše:
Ja bych ji nejdriv poslala na rehabilitaci, snad skoro vsichni, co si stezuji na bolest "uzlin ", ktere nejdou ani nahmatat, to maji od pohyboveho aparatu a zablokovanych zad.

No, nevim, mě zas v prosinci 2 pacientky urputně rozmasírovávaly na rehabce plicní embolii. :mrgreen: Prej tak zablokovaný záda, že sa ani nadechnout nemohly… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17590
16.1.20 21:52
@Lama Lama píše:
No, nevim, mě zas v prosinci 2 pacientky urputně rozmasírovávaly na rehabce plicní embolii. :mrgreen: Prej tak zablokovaný záda, že sa ani nadechnout nemohly… 8)

Ona ale dycha normalne a na dusnost si nestezuje. A ja to same slysim denne, dnes treba trikrat. Vsechny mely uzliny uplne normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama